dowolna

Działki z dojazdem asfaltowym na sprzedaż i w dzierżawę Częstochowa

134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

299 999 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3000 m2 położona w spokojnej i malowniczej okolicy: duża działka ok 3 000m2 (18m x 170m)ok 1/2 działki są to tereny budowlane (studium)z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bolesława Chrobrego

Stradom,Częstochowa

79 000 zł282 m² 280,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania niedużą działkę budowlaną położoną w Częstochowie w dzielnicy Stradom przy ul. Bolesława Chrobrego 49a. Działka o szerokości 9,6 m z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Śródmieście,Częstochowa

1 958 000 zł2 175 m² 900,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta! Udziały w działce w samym sercu miasta naprzeciw Urzędu Miasta! Na sprzedaż udziały w niezabudowanej działce o powierzchni 3 515 m2, położonej w absolutnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kozielewskiego

Parkitka,Częstochowa

608 000 zł640 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Kozielewskiego. Cechy nieruchomości: powierzchnia ~ 640.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

104 520 zł871 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 871 m2 położona w spokojnej i malowniczej okolicy Wydane warunki zabudowy Działki nr 1 i 2 - planowana budowa początek 2026 Działka idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lwowska

Lisiniec,Częstochowa

6 500 000 zł7 800 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej położonej w Częstochowie przy ulicy Lwowskiej (nr ewid. 21/6, obręb 0160). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

350 000 zł12 643 m² 27,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duża nieruchomość gruntowa o powierzchni 12643 mkw, i wymiarach 27m/468 m, z czego 27 metrów to szerokość działki w linii prostej. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lwowska

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

638 000 zł4 254 m² 149,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 4254 m2 znajdującą się w Częstochowie, w dzielnicy Wielki Bór. Lokalizacja: częstochowa, ul. Lwowska, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

105 000 zł1 059 m² 99,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w dzielnicy Dźbów. Powierzchnia działki - 1059m2 Kształt działki - prostokąt. Ukształtowanie działki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lwowska

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

1 155 060 zł7 452 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 7452 m2 znajdującą się w Częstochowie, w dzielnicy Wielki Bór. Lokalizacja: częstochowa, ul. Lwowska, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

112 970 zł869 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 814 m2 położona w spokojnej i malowniczej okolicy nieopodal rzeki Gorzelanki. Działka znajduje się na końcu drogi otoczona polami oraz lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

99 900 zł714 m² 139,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych z pięknym drzewostanem, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, w popularnej lokalizacji - na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Urządzony wspólny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

49 900 zł629 m² 79,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - spokojna i malownicza okolica. Dojazd drogą asfaltową. Panorama 360 : /chorzew Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

 

 

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

59 900 zł552 m² 108,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Panorama 360 : /rzerzeczyce Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Trochimowskiego

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

350 000 zł2 367 m² 147,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam lub wydzierżawię użytkowanie wieczyste. Nieruchomość niezabudowana, położona w Częstochowie przy ulicy Ludwika Trochimowskiego. Posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej - ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Turystyczna

Mirów,Częstochowa

179 000 zł1 398 m² 128,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1398m2 położona w dzielnicy Mirów przy ul. Turystycznej, między ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

11 560 000 zł164 083 m² 70,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, ul. Legionów, teren przemysłowo-usługowy na sprzedaż. Jedyny taki teren W częstochowie, oferta dostępna tylko w wgn. Stan prawny- pełna własność! Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Grabówka,Częstochowa

990 000 zł3 399 m² 291,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Na sprzedaż działka produkcyjno-usługowa o powierzchni 3399 m2 (nr działki 1071 obręb Grabówka) zlokalizowana w Częstochowie przy ul. Rocha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

670 000 zł4 046 m² 165,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt działka budowlana - dysponujemy aktualnymi bezterminowymi warunkami zabudowy na budowę zespołu 6o garaży! Na sprzedaż duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brezy

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 000 zł2 366 m² 507,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta dla inwestora! Jedna z ostatnich działek w tak atrakcyjnej lokalizacji! Działka przeznaczona m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Suwalska

Lisiniec,Częstochowa

398 000 zł2 380 m² 167,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2380m2 położona w dzielnicy Lisiniec u zbiegu ulic Dobrzyńskiej i Suwalskiej. Działka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

58 000 zł375 m² 154,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy na prezentację działki rekreacyjnej o powierzchni 375m2 znajdującej się w dzielnicy Parkitka przy ul. Mazowieckiej, na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych im.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

399 000 zł645 m² 618,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową - wolnostojącą, bliźniaczą lub szeregową! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 645m2 położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Krakowska

Stare Miasto,Częstochowa

40 000 zł300 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy na prezentację działki rekreacyjnej o powierzchni 300m2 znajdującej się na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "park Piastów" w Częstochowie, przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

 

 

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

 

 

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

59 900 zł552 m² 108,51 zł/m²

 

 

 

Ostatni Grosz,Częstochowa

99 900 zł714 m² 139,92 zł/m²

 

 

 

Tysiąclecie,Częstochowa

49 900 zł629 m² 79,33 zł/m²

 

 

 

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

115 000 zł538 m² 213,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz niedużej działki w Częstochowie, z dostępem do pełnej infrastruktury? Biuro nieruchomości czestate prezentuje działkę położoną w Częstochowie róg ul. Brzezińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Zawodzie,Częstochowa

3 378 800 zł56 314 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***** sprzedane ***** Częstochowa, legionów, działka przemysłowo-usługowa na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Oferujemy do sprzedaży teren przemysłowo-usługowy w Katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sosabowskiego

Północ,Częstochowa

670 000 zł4 046 m² 165,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Suwalska

Lisiniec,Częstochowa

398 000 zł2 380 m² 167,23 zł/m²

 

 

 

Kiedrzyn,Częstochowa

4 568 000 zł35 136 m² 130,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny - działka pod usługi lub handel. Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brezy

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 000 zł2 366 m² 507,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

58 000 zł375 m² 154,67 zł/m²

 

 

 

Aniołów,Częstochowa

1 420 000 zł7 123 m² 199,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Okazja dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krynicka

Parkitka,Częstochowa

1 449 000 zł4 140 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca! Na.