dowolna

Działki na sprzedaż Częstochowa - Oferty sprzedaży działek

346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

346 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

210 000 zł909 m² 231,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży atrakcyjna działka znajdująca się w dzielnicy Lisiniec. Działka ma powierzchnię 909 m2. Działka ma szerokości 16 m. Dojazd do działki jest drogą asfaltową. Media takie jak : prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

350 000 zł623 m² 561,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna oferta! Na sprzedaż działka inwestycyjna w dzielnicy Zawodzie o pow. 623 mkw, szeroka 21 m. Media: prąd, woda, kanalizacja doprowadzone do działki, gaz w ulicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

1 720 000 zł4 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4000 mkw, szerokości 37 m, w dzielnicy Zawodzie. Działkę nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Media w prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

1 250 000 zł4 060 m² 307,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla inwestora! umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Blachowieńska

Częstochowa,śląskie

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka o pow. 1000mkw, szer. od ulicy 47 m, w dzielnicy Wielki Bór przy ul. Blachowieńskiej. W drodze jest prąd i woda. Działka nadaje się pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Sejmowa

Kiedrzyn,Częstochowa

280 000 zł10 028 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno- budowlanej w Kiedrzynie przy ulicy Sejmowej. Działka ma wymiary: szerokość ok 17 m długość ok 880 m Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ludowa

Kiedrzyn,Częstochowa

149 900 zł1 680 m² 89,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Częstochowie ,przy ulicy Ludowej w dzielnicy Kiedrzyn.Działka jest ogrodzona, w kształcie prostokąta.Szerokość13 m ,ale jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

420 000 zł451 m² 931,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka ,budowlano-usługowa.Działka znajduje się w Częstochowie -dzielnicaParkitka.Usytuowana jest pośrod osiedla bloków ,w okolicy ulicy Wawrzynowicza.Idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Makuszyńskiego

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

420 000 zł7 123 m² 58,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 4/13 obręb 18 Kontakt tel.   informacje: położenie: częstochowa, dzielnica Wyczerpy Aniołów, ul. Makuszyńskiego. Nieruchomość graniczy z nowo wybudowanym węzłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

650 000 zł2 000 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w dzielnicy Lisiniec. Działka o pow. 2000 mkw, szer. 25m. Media: prąd, woda doprowadzona, w drodze gaz, kanalizacja, dojazd do działki asfaltowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Mirów

Mirów,Częstochowa

369 000 zł2 050 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w dzielnicy Mirów pow. 2050 mkw, szer. 35 m. Media prąd, woda, kanalizacja w ulicy. Dojazd do działki droga asfaltowa. Działka położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

599 000 zł500 m² 1 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna oferta! Na sprzedaż działka inwestycyjna w dzielnicy Tysiąclecie o pow. 500 mkw, szeroka 22 m. Media: w ulicy: prąd, woda, kanalizacja, gaz. Nieruchomość położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Stradom,Częstochowa

90 000 zł2 283 m² 39,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana na Stradomiu o pow. 2283 m2. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz tereny zadrzewione. Piękna okolica, bliski kontakt z przyrodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Raków

Raków,Częstochowa

700 000 zł1 810 m² 386,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana wszystkie media zabudowa garaż powierzchni 80 M2 kryty dachówką ceramiczną

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kawodrza Górna,Częstochowa

127 000 zł1 030 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Częstochowie Działka o długości okoklo 45m i głębokości 23m o łącznej powierzchni około 1030m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Dźbów

Dźbów,Częstochowa

150 000 zł921 m² 162,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę urokliwej działki zlokalizowanej w Dźbowie. Powierzchnia: 921 mkw Wymiary: 27m x 34m Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja (w drodze) W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Żelazna

Zawodzie,Częstochowa

60 000 zł493 m² 121,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

  &id=  
03

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Klonowicza

Północ,Częstochowa

234 000 zł651 m² 359,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Blisko lasu, blisko autobusu, kanalizacja, woda, prąd, gaz, światłowód, warunki zabudowy. Idealna orientacja stron świata - wjazd od północnego wschodu, ogród na południowy zachód. Szerokość 21 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

116 000 zł1 060 m² 109,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana znajdująca się w dzielnicy Dąbie. Działka ma powierzchnię 1060 m2. Działka ma szerokości 25 m , długości 42,4 m. Dojazd do działki jest drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Parkitka,Częstochowa

6 133 500 zł12 267 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duży teren inwestycyjny około 12267m2 Parkitka pomiędzy ul. Krynicką i Okulickiego na sprzedaż duży, atrakcyjny teren inwestycyjny w Częstochowie, powierzchnia około 12267m2. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Lisiniec,Częstochowa

170 000 zł774 m² 219,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu na sprzedaż jedną z dwóch atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni 704m2 każda w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec. Jedna z niewielu działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Kolorowa

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

165 440 zł10 340 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej w Częstochowie w dzielnicy Gnaszyn Górny. Działka o powierzchni 10340m2. Wymiary działki ok. 370-460 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Częstochowa

Częstochowa,śląskie

820 000 zł3 400 m² 241 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję Państwu działkę, mieszczącą się przy ulicy Sejmowej w Częstochowie. Działka posiada warunki zabudowy, pozwalające na zabudowę 450m2 działki. Działka o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Częstochowa

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

74 500 zł800 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w dzielnicy Gnaszyn Dolny. Nieruchomość znajduje się w okolicy zabudowy jednorodzinnej, ogrodzona z każdej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Lisiniec,Częstochowa

170 000 zł774 m² 219,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu na sprzedaż jedną z dwóch atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni 704m2 każda, w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec. Jedna z niewielu działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kolorowa

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

186 780 zł3 113 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Częstochowie przy ul. Kolorowej. Nieruchomość o powierzchni 3113m2 znajduje się przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kiedrzyn,Częstochowa

206 000 zł1 077 m² 191 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w dzielnicy Kiedrzyn. Działka płaska w kształcie prostokąta i powierzchni 1077m2. Nieruchomość posiada wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Grzybowska

Częstochowa,śląskie

98 000 zł2 031 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki przy ulicy Grzybowskiej. Nieruchomość ma powierzchnię 2031 metrów, szeroka jest na ok 22 m oraz długa na ok 190 m. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Kusięcka

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

1 600 000 zł21 990 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy Państwu do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 21990m2, zlokalizowaną w pobliżu specjalnej strefy ekonomicznej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

496 280 zł2 612 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana niezabudowana o pow. 2612 m2 w Częstochowie w dzielnic Lisiniec! Działka w kształcie prostokąta. Dojazd do nieruchomości droga asfaltową. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

1 606 500 zł8 500 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zlokalizowaną w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec. Działka z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

979 500 zł5 183 m² 189 zł/m²

 

 

 

Lisiniec,Częstochowa

295 000 zł1 295 m² 227,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla deweloperów I osób fizycznych! Oferujemy bardzo atrakcyjną działkę , doskonale zlokalizowaną , z szybkim i łatwym dostępem komunikacyjnym do Centrum, innych dzielnic jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

455 900 zł4 559 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną objętą Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, zlokalizowaną w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

195 360 zł1 221 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną o powierzchni 1221m2, dla której wydane zostały warunki zabudowy dla inwestycji: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Traugutta

Parkitka,Częstochowa

500 000 zł2 037 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną o powierzchni 2037m2 zlokalizowaną w dzielnicy Parkitka przy ul Traugutta. Działka w kształcie trapezu o szerokości ok 42m zgodnie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

325 000 zł2 161 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną o powierzchni 2161m2, dla której wydane zostały warunki zabudowy dla inwestycji: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Gnaszyn Górny

Gnaszyn Górny,Częstochowa

1 750 000 zł10 659 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do zakupu obiekt inwestycyjny o pow. 10659 m z aktualnymi warunkami zabudowy w dzielnicy Gnaszyn-Kawodrza! Działka budowlana w kształcie wydłużonego prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zdrowa

Dźbów,Częstochowa

118 000 zł1 028 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Częstochowie w dzielnicy Dźbów. Do sprzedaży są dwie działki o powierzchni mniejsza 1028m2 oraz większa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

1 927 200 zł12 045 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do zakupu działki budowlane o Łącznej powierzchni 12045m2, dla której wydane zostały warunki zabudowy dla inwestycji: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

193 600 zł1 210 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną o powierzchni 1210m2, dla której wydane zostały warunki zabudowy dla inwestycji: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Nieruchomość zlokalizowana jest.