dowolna

Działki na sprzedaż Częstochowa - Oferty sprzedaży działek

346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

346 ogłoszeń

450 000 zł451 m² 997,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy dla zabudowy jednorodzinnej. Media przy działce. Działka w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. Szerokośc 28m. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł11 000 m² 81,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1.1ha - Częstochowa Oferuje na sprzedaż atrakcyjna działkę o powierzchni 1.1ha, położona na obrzeżach Częstochowy. Nieruchomość stanowi doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 588 m² 185,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Wejherowskiej. Przedmiotem oferty jest działka o pięciu numerze ewidencyjnym wraz z udziałem w działkach drogowej.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł975 m² 179,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana 975 m2 na Stradomiu w okolicy ul. Przestrzennej. Objęta planem zagospodarowania 1 mnu zabudowan jednorodzinna z usługami. Bardzo spokojna okolica. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 065 000 zł2 366 m² 450,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. ok.2400mkw.i szerokości ok. 25mb położona na Tysiącleciu w kwadracie ulic. Traugutta, grochowskiego, obr. Westerplatte i Kisilewskiego. Media w ulicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł700 m² 127,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Częstochowie przy ul Połanieckiej. Działka położona w bardzo urokliwej i spokojnej okolicy , wśród zabudowy domów jednorodzinnych , bliskość szkoły powoduje jej.

Szczegóły ogłoszenia

116 200 zł820 m² 141,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 18 działek położonych przy ulicy Konwaliowej w Częstochowie. Działki te mają powierzchnię około 800 metrów kwadratowych i wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł2 442 m² 366,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 2.442 m2 Wydane Warunki zabudowy na 4 budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Lisiniec Wręczycka 167 Częstochowa Do sprzedaży działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł2 366 m² 450,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana - Tysiąclecie, częstochowa Lokalizacja: częstochowa, dzielnica Tysiąclecie Powierzchnia: ok. 2400 m Szerokość: ok. 25 m Przeznaczenie: budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 244 000 zł5 948 m² 209,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 5948 m2 znajdującą się w Częstochowie, w dzielnicy Stradom przy ulicy Kmicica. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł2 284 m² 347,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w Częstochowie przy ul. Henryki 8. Cechy nieruchomości: powierzchnia działki ~.

Szczegóły ogłoszenia

1 212 200 zł6 061 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży są 3 działki zlokalizowane przy ul.Śnieżna oraz ul.Weyssenhoff - dzielnica Błeszno w Częstochowie. Działki: 1) Nr działki 31 - obręb 384 - pow. 0.3258 ha Oznaczenie konturu -.

Szczegóły ogłoszenia

146 960 zł668 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 600 m , położoną na pograniczu dzielnic Stradom i Brzeziny w Częstochowie. Lokalizacja idealnie łączy spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

297 440 zł1 144 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Północ przy ul. Makuszyńskiego, o powierzchni 1144 m2. Działka : o pow. 1144 m2.

Szczegóły ogłoszenia

163 800 zł910 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu cztery działki o powierzchni 910 m i 915 m Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Błeszno przy ul. Załogi Wymiary: 16x56 (ostatnia działka.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 2300 m2 znajdującą się w Częstochowie, w dzielnicy Dźbów. Lokalizacja: częstochowa, ul. Nieduża, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł6 608 m² 21,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Obręb 197, numer działki 21/2 Powierzchnia 6608 m kw. Szerokość przy drodze to około 19 metrów. Do sprzedania piękna działka o wielkości 0,66.

Szczegóły ogłoszenia

332 218 zł2 347 m² 141,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Suburban Investments Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

67 900 zł501 m² 135,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brezy

Tysiąclecie,Częstochowa

1 065 000 zł2 366 m² 450,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta dla inwestora! Jedna z ostatnich działek w tak atrakcyjnej lokalizacji! Działka przeznaczona m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Mirów,Częstochowa

730 000 zł5 587 m² 133,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych nr 9/5 i 10/5 położonych w miejscowości Mirów przy ulicy Mirowskiej 184. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

300 000 zł838 m² 393,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek nr 14/7 oraz 14/8 położonych w Częstochowie przy ulicy Olsztyńskiej (obręb 0232). Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Hektarowa

Mirów,Częstochowa

164 000 zł863 m² 190,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 344 000 zł4 174 m² 321,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o nr ewid. 34/1, 32 położonej w Częstochowie przy ul. Mazowieckiej (obręb 0034). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krynicka

Parkitka,Częstochowa

1 449 000 zł4 140 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Przechodnia

Stare Miasto,Częstochowa

315 000 zł1 699 m² 185,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ludzie od nieruchomości oferują na sprzedaż działkę niezabudowaną, zlokalizowaną przy ulicy Przechodniej w Częstochowie, dzielnica Stare Miasto. Na działkę wydane zostały warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Błeszno,Częstochowa

39 000 zł504 m² 77,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku zieleni, gdzie w ciszy i spokoju wypijesz poranną kawę lub spędzisz weekend z rodziną? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Na sprzedaż zagospodarowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Lakowa

Dźbów,Częstochowa

125 000 zł1 100 m² 113,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o potencjale budowlanym zlokalizowana w Częstochowie przy ul. Lakowej, dzielnica Dźbów w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok 1100m2 z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Legionów

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

11 560 000 zł164 083 m² 70,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, ul. Legionów, teren przemysłowo-usługowy na sprzedaż. Jedyny taki teren W częstochowie, oferta dostępna tylko w wgn. Stan prawny uregulowany - pełna własność! Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Suwalska

Lisiniec,Częstochowa

429 000 zł1 030 m² 416,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1030m2 położona w dzielnicy Lisiniec u zbiegu ulic Suwalskiej i Koniecpolskiej. Działka z dużym potencjałem, narożna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Huculska

Lisiniec,Częstochowa

57 000 zł460 m² 123,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy na prezentację dużej działki rekreacyjnej o powierzchni 460m2 znajdującej się na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "ceramika" w Częstochowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Traugutta

Parkitka,Częstochowa

3 500 000 zł8 983 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną W rewelacyjnym punkcie miasta - parkitka prowadzi Aleja Nieruchomosci lokalizacja ul.Traugutta , dzielnica Parkita DZIAŁKA Działka inwestycyjna 8983.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

280 000 zł1 126 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę prowadzi Aleja Nieruchomosci lokalizacja ul. Przyjemna działka Działka inwestycyjna 1126 m2 położona w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Dzbów. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Trochimowskiego

Raków,Częstochowa

1 690 000 zł15 347 m² 110,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Częstochowa, działka usługowo-produkcyjna, dobra lokalizacja. Agencja nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży dużą działkę na terenie przemysłowym w Częstochowie w dzielnicy Raków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Bufalo

Grabówka,Częstochowa

1 400 000 zł12 866 m² 108,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod inwestycje. Czysta, nieporośnięta drzewami. Położona w rozwijającej się części miasta, na jego obrzeżach. Kilka minut drogi od najbliższego osiedla. Blisko komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Częstochowa

Raków,Częstochowa

1 200 000 zł15 347 m² 78,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1,5347 ha w dzielnicy Raków, działka o kształcie nieregularnym i ma dojazd z dwóch stron, z jednej strony jest szerokość ok. 57m, z drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Częstochowa

Aniołów,Częstochowa

999 000 zł7 123 m² 140,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Okazja dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Suwalska

Lisiniec,Częstochowa

398 000 zł2 380 m² 167,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! Dysponujemy aktualnymi bezterminowymi decyzjami o Warunkach Zabudowy: 1. na budowę dwóch dwukondygnacyjnych budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Piaskowa

Częstochowa,śląskie

79 000 zł320 m² 246,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa ul Piaskowa rod im Adama Mickiewicza Mamy do zaproponowania działkę wypoczynkową rod o powierzchni 320 m2 zabudowana domkiem i altaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Kiedrzyn,Częstochowa

365 000 zł1 050 m² 347,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1050m2 położoną w dzielnicy Kiedrzyn, wśród nowej zabudowy. Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

49 999 zł312 m² 160,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pięknie położona na szczycie wzgórza rod Błeszno wzgórze, doskonale nasłoneczniona z trzech stron przez cały dzień aż do zachodu słońca. Doskonała komunikacja miejska. Obsadzona.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij