Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Częstochowa Aleja N.M.P

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

3 990 000 zł845,70 m² 4 717,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy na sprzedaż wolnostojący, dwukondygnacyjny budynek biurowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Równoległej 63a w Częstochowie (działki nr 1/7 i 1/11 z obrębu 0314).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 240 zł61,36 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży lokal powierzchni 61,36m. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku inwestycji Panorama Business Park, zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²55 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do wynajęcia lokal użytkowy w dzielnicy Północ! Lokal znajduje się w budynku jednopiętrowym , wolnostojącym! Przeznaczony pod różnorodny.

Szczegóły ogłoszenia

27,52 zł/m²109 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia lokal. Lokal użytkowy o powierzchni 109 m2, usytuowany w Częstochowie, w dzielnicy Śródmieście. Oferta! 0% najem bez.

Szczegóły ogłoszenia

46,97 zł/m²33 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia piękny lokal biurowy / usługowy z balkonem z widokiem na Aleje! Lokal znajduje się na I piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta - częstochowa, aleja najświętszej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokale znajdujące się na parterze 3-piętrowego budynku przy ul. Niepodległości w Częstochowie. Oferta dotyczy pomieszczeń na parterze. Do wynajęcia: parter składający się.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²140 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia budynek wolnostojący o powierzchni 120 m 2 , położony w dzielnicy Stradom, przy jednej z głównych ulic. Lokal z przeznaczeniem na handel, usługi, magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 500 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży budynek o łącznej powierzchni około 1500m. Nieruchomość znajduje się w Częstochowie przy ulicy Bojemskiego. Usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł365 m² 1 065,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości sverum prezentuje lokal użytkowy (powierzchnię biurowo-magazynową) o powierzchni 365m2, w miejscowości Częstochowa. W skład lokalu wchodzą: parter: duża strefa.

Szczegóły ogłoszenia

59,26 zł/m²27 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ema Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 27 m , położonego w dogodnej lokalizacji z wejściem bezpośrednio od ulicy. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Witam, podnajmę część sklepu,ponieważ chcemy zajmować sie głównie sprzedażą obuwia.Lokal przystosowany w 100% do sprzedaży toreb,ubrań oraz akcesori.Trzy duże przymierzalnie,lustra wieszaki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij