dowolna

Mieszkania Częstochowa Błeszno

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

275 000 zł48 m² 5 670,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,50 mkw , zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku. Nieruchomość położona jest w spokojnej i cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 48 m 2 usytuowane na drugim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Błeszno. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

252 900 zł48 m² 5 214,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 48,5m2 usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Błeszno. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

1 200 zł48 m² 24,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie 48,5m2 usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Błeszno. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

355 000 zł54 m² 6 598,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje nowoczesne, gustowne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie gotowe do wejścia. Generalny remont przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

850 zł45 m² 18,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie m3 45m2 w bloku, w dzielnicy Wrzosowak. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, ,kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie częściowo umeblowane. Miesięczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bienia

Błeszno,Częstochowa

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do sprzedaż duże, ustawne M3 położone na 3 piętrze, w wieżowcu na Błesznie, na ul. Bienia. Mieszkanie idealne dla rodziny , blok położony z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie położone na parterze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

197 000 zł42 m² 4 735,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Częstochowie, przy ul. Bohaterów Katynia 19 m. 67, dzielnica Błeszno. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w wieżowcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Błeszno,Częstochowa

199 990 zł48 m² 4 123,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,5m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

177 000 zł32 m² 5 446,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży sympatyczne mieszkanie jednopokojowe, położone w wieżowcu w dzielnicy Błeszno. Wnętrza bardzo przytulne i ładnie naświetlone do własnej aranżacji. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

309 000 zł72 m² 4 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 72m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

175 000 zł32 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu do sprzedaży widną, przestronną kawalerkę typu M-2 w dzielnicy Błeszno, znajdującą się w wieżowcu na 5-tym piętrze. Mieszkanie jest do remontu, doskonałe do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertą biura jest duże mieszkanie do wynajęcia o pow 60 mkw składające się z przestronnych, niezależnych trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mireckiego

Błeszno,Częstochowa

255 000 zł47 m² 5 425,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Mireckiego. Mieszkanie składa się z kuchni z meblami w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

329 000 zł54 m² 6 092,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 mkw usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Błeszno. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

354 000 zł54 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokojowe mieszkanie, do wprowadzenia w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy! Zadzwoń Informacje: cena: 354 000.00 PLN Cena za m2: 6 555.56 PLN Powierzchnia: 54 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

334 000 zł54 m² 6 185,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym. Na pow. 54 m2 znajdują się: - salon z wyjściem na balkon - 2 pokoje - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

230 000 zł44 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 mkw usytuowane na szóstym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Błeszno. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

255 000 zł47 m² 5 425,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw usytuowane na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Błeszno. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,21m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym nie wymagające nakładów finansowych. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

230 000 zł51 m² 4 492,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje M3 na 8 piętrze w dzielnicy Błeszno. Na powierzchni 51,2 m2 są dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Mieszkanie z balkonem. Nieruchomość do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

230 000 zł51 m² 4 492,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,2mkw usytuowane na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Błeszno. W skład mieszkania wchodzą: -Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Błeszno,Częstochowa

195 000 zł32 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerkę na ul. Bohaterów Katynia. Nieruchomość jest na 10 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie bardzo zadbane, w pełni umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

315 000 zł57 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 57m2 usytuowanego w bloku na 4 piętrze w Częstochowie w dzielnicy Błeszno. W skład nieruchomości wchodzą: - 3 pokoje - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

220 000 zł46 m² 4 793,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości oferuje ustawne i zadbane M3 na 10 piętrze w wieżowcu 11-piętrowym w dzielnicy Błeszno. Z okien rozpościera się piękny widok na panoramę miasta, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

200 000 zł44 m² 4 524,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje M3 na 6 piętrze w dzielnicy Błeszno. Na powierzchni 44 m2 są dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Mieszkanie z balkonem. Nieruchomość do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

229 000 zł51 m² 4 472,66 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,2 mkw usytuowane na dziewiątym piętrze w dzielnicy Błeszno. W skład mieszkania wchodzą: -Przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

200 000 zł44 m² 4 524,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro meross Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Błeszno, usytuowane na szóstym piętrze w wieżowcu z windą. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

369 000 zł72 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 72m2, położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie składa się z trzech sypialni, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

200 000 zł44 m² 4 524,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 mkw usytuowane na szóstym piętrze w dzielnicy Błeszno. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny pokój dzienny -ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

240 000 zł47 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 46,8mkw usytuowane na parterze w dzielnicy Błeszno. W skład nieruchomości wchodzą: 2 pokoje, kuchnia, przedpokój , łazienka oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

245 000 zł50 m² 4 949,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 49,5mkw usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Błeszno. W skład nieruchomości wchodzą: 2 pokoje, duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

185 000 zł32 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Biuro meross Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Błeszno, usytuowane na parterze w wieżowcu. Mieszkanie M-2 przearanżowane na dwa pokoje. Składa się z ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

186 000 zł32 m² 5 723,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Metropolia prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego, widnego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Błeszno. Informacje ogólne: lokal o powierzchni 32,5 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

185 000 zł32 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe pokojowe o powierzchni 32mkw usytuowane na parterze dzielnica Błeszno. W skład mieszkania wchodzą: przestronny pokój dzienny, mała sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Błeszno,Częstochowa

195 000 zł48 m² 4 079,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, przestronne, jasne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Błeszno przy ul. Sportowej. Mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

215 000 zł48 m² 4 432,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie do remontu, na parterze w bloku 4-piętrowym. Tylko 4600 pln za m2. Na powierzchni 48,5 m2 jest : - salon z wyjściem na duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Błeszno,Częstochowa

272 000 zł59 m² 4 610,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Cena 272 000 do negocjacji zapraszam Zapraszamy do zakupu mieszkania typu M4, zlokalizowanego w dzielnicy Błeszno, przy ul. Bienia w niskim bloku - lokal do zamieszkania Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Błeszno,Częstochowa

209 000 zł44 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ulicy Bohaterów Katynia. Na powierzchni 44m2 znajdują się dwa, ustawne pokoje, kuchnia w kwadracie oraz łazienka. Z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Błeszno,Częstochowa

229 000 zł54 m² 4 240,74 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nieruchomość w dzielnicy Błeszno, usytuowane na 9 piętrze w bloku 10-piętrowym.Na powierzchni 54 m2 jest : - duży salon z wyjściem na balkon -.