dowolna

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 026 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 026 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

275 000 zł38,20 m² 7 198,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na drugim piętrze w bloku z 2000 roku, świetna lokalizacja dzielnica Północ ul. Czecha. Na powierzchni 38, 2 mkw znajduje się kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Mościckiego 24

Częstochówka-Parkitka Częstochowa

686 318 zł83,19 m² 8 250,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mościckiego 24

Częstochówka-Parkitka Częstochowa

535 392 zł60,84 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Mościckiego 24

Częstochówka-Parkitka Częstochowa

715 122 zł87,21 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, garderoby i tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

205 000 zł40,26 m² 5 091,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,75 m . Znajduje się na 2. piętrze bloku. Mieszkanie jest umeblowane. W salonie są duże okna, co zapewnia dużo naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie częstochowa północ I piętro dobry rozkład Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Rezerwacja! 2 pokoje z klimatyzacją i dużym balkonem ul. Bialska. Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bialskiej w Częstochowie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł32,50 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie M2 z dużym balkonem - 32,5 m Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Małopolska 196

Częstochówka-Parkitka Częstochowa

607 556 zł76,48 m² 7 943,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, toalety i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Małopolska 196

Częstochówka-Parkitka Częstochowa

607 556 zł76,48 m² 7 943,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Małopolska 196

Częstochówka-Parkitka Częstochowa

607 556 zł76,48 m² 7 943,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie do wprowadzenia | po remoncie | centrum | dobra komunikacja | komórka | niski czynsz 650zł obniżka ceny! Tak niewiele potrzeba aby tomieszkanie nabrało klimatu wg Twojej wizji. Oto mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 905 zł62,93 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 510 zł67,30 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł46 m² 8 041,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Niepodległości - 2,5km do II Alei. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 64m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Orlik Ruckemanna w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 763 zł49,61 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Bufalo Park. Cena miejsca postojowego: 25.000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 575 zł55,25 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów, mieszczące się na Osiedlu Bufalo Park. Cena miejsca postojowego:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 070 zł56,30 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu z ogródkiem, mieszczące się na Osiedlu Bufalo Park. Cena miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73m2, idealne dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń. Lokal położony jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł49 m² 8 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym na Wrzosowiaku. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Lokal składa się z: * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

257 999 zł46,40 m² 5 560,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym Powierzchnia ok 47M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz 750 zł Dobra lokalizacja: - 5 minut do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

739 760 zł66,05 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Parkitka, przy ul.Poleskie j o powierzchni 66,05m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł39,10 m² 6 777,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, w solidnym budynku z cegły. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze, co zapewnia wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł70 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w centrum miasta, nadające sie zarówno na mieszkanie jak i na działalność przeznaczone do kapitalnego remontu. Obok zdjęcia przedstawiające mozliwość zaaranżowania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 488 zł58,01 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 687 zł58,01 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

189 999 zł35,50 m² 5 352,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 36M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Niski czynsz - 500 zł Dużo terenów zielonych: - liczne ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

219 999 zł38,30 m² 5 744,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Powierzchnia - 38M: - salon z balkonem - sypialnia - łazienka z wc Mieszkanie przeszło gruntowny remont: - wymieniona instalacja elektryczna - nowa łazienka (kabina prysznicowana, toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł51,50 m² 6 504,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Zamieszkaj wygodnie! Na sprzedaż, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,5 m , z przynależną piwnicą (7,2 m ). Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

264 999 zł62,44 m² 4 244,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Powierzchnia - ok 63M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Dla mieszkańców zamykany parking pod blokiem Czynsz - 1000 zł Dobra lokalizacja: - centrum miasta - blisko Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł50,22 m² 6 471,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Częstochowy przy ul. Sułkowskiego. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł37,51 m² 7 171,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Sverum Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (dwa pokoje z kuchnią) o powierzchni użytkowej 37,51m. Mieszkanie położone na 7 piętrze w wieżowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,98 m² 11 886,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (salon z aneksem kuchennym i sypialnia) o powierzchni użytkowej 40,28m. Mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie! Atuty : - 1 piętro w bloku czteropiętrowym - 37m powierzchni - duży balkon - do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł38,40 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękne, nowoczesne M3 na ul. Mickiewicza. Na powierzchni 38 m2 jest: - duży pokój z wyjściem na balkon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł63,40 m² 6 861,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuje apartament o powierzchni 63,4 m na pierwszym piętrze w kamienicy po termomodernizacji. Mieszkanie trzypokojowe, salon z aneksem kuchennym, sypialnia z oddzielna dużą.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł49,01 m² 5 080,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,01 m2 w Częstochowie przy Alei Pokoju. Mieszkanie: - powierzchnia: 49,01 m . - piętro: 2 w 4- piętrowym bloku. - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

308 999 zł47,50 m² 6 505,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Powierzchnia - ok 48M: - salon - otwarta kuchnia - sypialnia z balkonem - łazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

169 999 zł28,75 m² 5 913,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - ok 29M:- salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 500 zł Dobra lokalizacja: - 10 minut do Alei nmp - blisko uczelnia - Club Fitness - Endorfina i Planet Fitness -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł38,40 m² 6 510,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, tysiąclecie, ul. Obrońców Westerplatte. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz mieszkania, które daje wygodę na co dzień i jednocześnie pozwala urządzić wnętrze po swojemu? Ta oferta może być idealnym wyborem zarówno dla rodziny, jak i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł100,15 m² 7 478,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego apartamentu zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Lipowej 45. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

298 999 zł43 m² 6 953,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - 43M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 730 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - aqua Park - C.H. M1 - Lidl - Promenada Niemena.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł50 m² 5 599,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum miasta Powierzchnia 50M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc W Budynku zamontowana została zamontowana.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł59 m² 5 423,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Powierzchnia - 59M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Mieszkanie jest przygotowane do remontu Czynsz - 700 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: -.