dowolna

Mieszkania Częstochowa Wrzosowiak

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

409 000 zł49 m² 8 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym na Wrzosowiaku. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Lokal składa się z: * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz mieszkania, które daje wygodę na co dzień i jednocześnie pozwala urządzić wnętrze po swojemu? Ta oferta może być idealnym wyborem zarówno dla rodziny, jak i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł100,15 m² 7 478,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego apartamentu zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Lipowej 45. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł59 m² 5 423,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Powierzchnia - 59M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Mieszkanie jest przygotowane do remontu Czynsz - 700 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

300 000 zł55,33 m² 5 422,01 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z rynku wtórnego, położonego w Częstochowie, przy ul. Bohaterów Katynia 29. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

294 900 zł50,30 m² 5 862,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Green House oferuje na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części dzielnicy Wrzosowiak (ul.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51,20 m² 6 230,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, w dzielnicy Wrzosowiak, przy ul. Bohaterów Katynia 29. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do wynajęcia dwupokojowe atrakcyjne mieszkanie po remoncie w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Wierzbowej. Drugie piętro w bloku czteropiętrowym. Okna od.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

449 000 zł69 m² 6 507,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży ładne mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Sportowej. Kuchnia z meblami na wymiar i agd połączona z salonem. Trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł63,63 m² 6 584,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 o powierzchni o 63,63m ( 3 pokoje ) położonego na pierwszym piętrze w bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,50 m² 6 989,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł47,60 m² 6 930,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Neo Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 47,6 m . Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł38,41 m² 11 455,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, nowe mieszkanie o powierzchni 38,41 m , zlokalizowane na II piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2022 roku. Lokal wyposażony w windę, komórkę lokatorską na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 480 zł58,81 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament (zb3/3) znajdujący się na parterze w dwukondygnacyjnym budynku. Jego łączna powierzchnia to 57,76m2 + taras o powierzchni 13,13 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Green House Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak przy ul. Brzozowej w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł53,70 m² 5 940,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie - Wrzosowiak! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,7 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł61,20 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 61,2 m z balkonem - Wrzosowiak 3 pokoje 2 piętro Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,2 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59 m² 8 118,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

4-pokojowe mieszkanie częstochowa wrzosowiak I piętro nowoczesny styl Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 59.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 61,2 m2 do zamieszkania, 3 pokoje, 1 piętro Oferuję Państwu mieszkanie 61,2 m2 położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku w bardzo dobrze skomunikowanej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60,50 m² 5 785,12 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 11. piętrze w dzielnicy Wrzosowiak, przy ulicy Lechonia. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament (zb3/9) znajdujący się na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Jego łączna powierzchnia to 57,49m2 + balkon o powierzchni 14,07.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Neo Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3- pokojowe z balkonem o powierzchni 60m2 w dzielnicy Wrzosowiak na parterze. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o łącznej powierzchni 59 m2 położonego na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł41,60 m² 4 975,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia mieszkanie dla inwestora położone w dzielnicy Błeszno na dziewiątym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 41,6m2 w skład którego wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł44 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje funkcjonalne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 44 m , położone na 7. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym bloku z windą w dzielnicy Wrzosowiak.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł41,60 m² 6 850,96 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje do zamieszkania na Wrzosowiaku prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa, ul Bohaterów Katynia O mieszkaniu Mieszkanie o powierzchni 41,6 m2 mieści się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł61,70 m² 7 455,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje komfortowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 61,70 m , usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43,40 m² 50,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia komfortowe mieszkanie typu M-3 ( 2 pokoje z kuchnią ) o powierzchni 43,40 m2 położone na parterze w bloku 4 piętrowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł74,20 m² 5 929,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Częstochowa ul. Lechonia, duże mieszkanie M4 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży duże, rozkładowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 74,20 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł59 m² 5 406,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 59m2. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 59m2 położone na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł104 m² 3 490,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Nieruchomość z potencjałem adaptacyjnym Częstochowa, wrzosowiak, ul. Lipowa Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 104 m , położoną przy ulicy Lipowej w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,80 m² 7 301,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie częstochowa wrzosowiak II piętro Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł53 m² 5 830,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł47,80 m² 5 899,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m2, położone na 2. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Najważniejsze atuty mieszkania: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł59 m² 5 677,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 59 m - 3 pokoje, duży balkon, ul. Sportowa Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania do wprowadzenia. Mieszkanie trzypokojowe do wprowadzenia , zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak, cicha spokojna okolica w pobliżu ch Jagiellończycy, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł38 m² 11 447,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2022 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

288 999 zł51 m² 5 666,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Powierzchnia 51M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka Czynsz - 640 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - cicha okolica - dużo miejsc parkingowych pod blokiem - wiele.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem świetna lokalizacja i duży potencjał prowadzi;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Wrzosowiak,Bohaterów Katynia 50 Na sprzedaż.