dowolna

Mieszkania Częstochowa Trzech Wieszczów

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

335 000 zł51,50 m² 6 504,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Zamieszkaj wygodnie! Na sprzedaż, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,5 m , z przynależną piwnicą (7,2 m ). Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,9 m , położone na parterze w 9-piętrowym bloku. Lokal idealny zarówno dla singla, pary, jak i inwestora pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł38,40 m² 5 598,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż mieszkanie typu M3 w dzielnicy Trzech Wieszczów. Proponowany Państwu lokal mieszkalny znajduje się na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie do wprowadzenia | po remoncie | centrum | dobra komunikacja | komórka | niski czynsz 650zł obniżka ceny! Tak niewiele potrzeba aby tomieszkanie nabrało klimatu wg Twojej wizji. Oto mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

269 000 zł45,80 m² 5 873,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania dostępną tylko w naszym biurze. Lokalizacja - Trzech Wieszczów Mieszkanie o powierzchni 53m 2 usytuowane jest na II piętrze w bloku trzypietrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum ? Ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość znajduję się w dzielnicy Trzech Wieszczów. W pobliżu punkty handlowo usługowe , przychodnia, przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł66,70 m² 6 746,63 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na trzecim piętrze , dwa odzielne pokoje , jeden mały z szafami w zabudowie. drugi duży z balkonem na stronę południową pełniący rolę sypialni , przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50,20 m² 29,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Locatus przedstawia do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Trzech Wieszczów w Częstochowie. Lokal o funkcjonalnym układzie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46,20 m² 7 770,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje atrakcyjną ofertę mieszkania położonego w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji do życia. To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,77 m² 8 050,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 55.77 m Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Sobieskiego. W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój - salon.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,10 m² 5 968,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 50,10 m2 położonego na czwartym piętrze w bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł51,40 m² 38,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego bardzo blisko centrum, a jednocześnie w spokojnym miejscu. Prezentuje Aleja Nieruchomości Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 51,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł73,20 m² 6 147,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 przerobionego na M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 73,20 m2 położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł48,80 m² 6 145,49 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zana - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w wieżowcu z 1976 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

213 000 zł35,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,50 m2 położone na 9. piętrze w wieżowcu w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana w Częstochowie. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł36 m² 5 805,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Trzech Wieszczów! Atuty : -36m powierzchni - do własnej aranżacji - pokój z dużą kuchnią -.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep prezentuje trzypokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie bliskość komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł38,40 m² 5 859,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 38,40m2 położonego na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł52 m² 5 884,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krasińskiego - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w bloku. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, rozkładowe na 3 piętrze o powierzchni 52mkw., położone w rejonie skrzyżowania ul. Pułaskiego i Sobieskiego. Mieszkanie odnowione i urządzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

175 999 zł26 m² 6 769,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, wysokie mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze 2-piętrowej, bardzo zadbanej kamienicy położonej w dzielnicy Trzech Wieszczów. Świetnie skomunikowane, 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia komfortowe mieszkanie M-3 o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest duże dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania ,składające się z dwóch pokoi, przestronnej kuchni połączonej z jadalnią , przedpokoju ,łazienki z wc. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przytulne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. Wolności - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie Świetna lokalizacja zapewnia nam bliski dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł49 m² 6 081,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 6 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu w dzielnicy Trzech Wieszczów.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł37,47 m² 7 472,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 37,47 m2 położonego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

257 999 zł46,40 m² 5 560,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych dzielnic miasta Trzech Wieszczów. To miejsce cenione przede wszystkim za dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł53,20 m² 37,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje - 53,2 m - Balkon - Enklawa blisko centrum Częstochowy Na wynajem eleganckie, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 53,2 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38,02 m² 7 759,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu komfortowego mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 38,02 m , usytuowanego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł38,40 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękne, nowoczesne M3 na ul. Mickiewicza. Na powierzchni 38 m2 jest: - duży pokój z wyjściem na balkon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł185 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartament o wysokim standardzie, zlokalizowany przy ulicy Boya Żeleńskiego w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 185m2 mieści się na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe - 52 m , świetna lokalizacja Oferuję do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , z możliwościa przebudowy na 2 pokojowe z aneksem kuchennym, zlokalizowane na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł47 m² 7 444,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na dziewiątym piętrze w wieżowcu w Częstochowie w dzielnicy Trzech Wieszczów ul. Zana.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,90 m² 6 833,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 37,90 m . Mieszkanie położone na dziesiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł86,20 m² 4 860,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferuję Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 86,20 m , zlokalizowane w Częstochowie, w dzielnicy Trzech Wieszczów, przy ulicy Słowackiego. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone na 9 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij