dowolna

Mieszkania Częstochowa Ostatni Grosz

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

299 999 zł46 m² 6 521,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przeszło generalny remont ok 2018 roku Powierzchnia ok 46 m2 - Salon - Duża wnęka 193cm x 314cm (sypialnia, garderoba) - Sypialnia z balkonem - Kuchnia (zmywarka, piekarnik, lodówka ).

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Nieruchomość idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie

Ostatni Grosz,Częstochowa

197 000 zł34,20 m² 5 760,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznana się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie położone na ósmym piętrze w wieżowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł41,20 m² 7 645,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowe mieszkanie typu M-3 o powierzchni 41,2 m , zlokalizowane na czwartym piętrze zadbanego, czteropiętrowego bloku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

255 000 zł45,80 m² 5 567,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Pilnie sprzedam dwupokojowe mieszkanie Częstochowa - Al. Niepodległości Lokal mieszkalny( odrębna własność, księga wieczysta) o powierzchni 45,80 m 2 Ustawne mieszkanie, bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w nowym budynku przy ul. Szczytowej. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia i łazienka. Pełne umeblowanie mieszkania, kuchnia ze sprzętem agd-.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania typu M-3 o powierzchni 44 m , usytuowanego na 2. piętrze w zadbanym wieżowcu po.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do najmu. Oferta najmu dużego jednopokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Ostatni Grosz przy ul. Niepodległości. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w budynku przy ul. Szczytowej. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia i łazienka. Pełne umeblowanie mieszkania, kuchnia ze sprzętem agd- płyta,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł31,90 m² 8 307,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 31,19 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł30,96 m² 8 882,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

** 31 mkw, częstochowa ul. Bardowskiego 25, gotowa inwestycja , roi 7,5% ** mieszkanie sprzedawane razem z aktualnym, sprawdzonym, płacącym regularnie o 6 lat najemcą - gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w nowym budynku przy ul. Szczytowej. Salon połączony z kuchnią i łazienka. Pełne umeblowanie mieszkania, kuchnia ze sprzętem agd- płyta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy Al. Niepodległości w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł46,50 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-3, 46,5 m , 4. piętro w wieżowcu- dzielnica Ostatni Grosz Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł31 m² 5 451,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 o powierzchni o 31m położonego na dziesiątym piętrze w bloku zlokalizowanym w Częstochowie w dzielnicy Ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości oferują do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy al. Niepodległości 41a, dzielnica Ostatni Grosz w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 45m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł36,60 m² 5 601,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł52,40 m² 5 114,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży M-3, o powierzchni 52,4 m2, położone na 6 piętrze w wieżowcu 10-piętrowym w dzielnicy Ostatni Grosz. - oddzielne pokoje - z wnęki wygospodarowana sypialnia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

224 900 zł41,80 m² 5 380,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 o powierzchni o 41,8m położonego na siódmym piętrze w bloku zlokalizowanym w Częstochowie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

205 000 zł37 m² 5 601,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , położone na 10. piętrze w dziesięciopiętrowym bloku, co zapewnia wyjątkowe widoki oraz piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

205 000 zł37 m² 5 601,09 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w przy Al. Niepodległości - dzielnica Ostatni Grosz w Częstochowie Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

219 000 zł37 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Ostatni Grosz! Mieszkanie o powierzchni 36,6 m , położone na 7. piętrze w wieżowcu, składa się z: 2 pokoi (mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bardowskiego

Ostatni Grosz,Częstochowa

275 000 zł31 m² 8 882,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

234 999 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3. piętrze czterokondygnacyjnego budynku z odnowioną elewacją. To propozycja dla osób ceniących spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

299 999 zł46 m² 6 521,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przeszło generalny remont ok 2018 roku Powierzchnia ok 46 m2 -salon + wnęka (sypialnia) -sypialnia z balkonem -kuchnia (zmywarka, piekarnik, lodówka ) -łazienka Piętro 3/10 Winda Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli potrzebujecie Państwo wynająć mieszkanie na okres do 3 miesięcy, oferuję do wynajmu mieszkanie położone w nowym budynku przy ul. Szczytowej. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

234 999 zł46 m² 5 108,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia 46M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 500 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: vendo parkc. H. Jagielończycybasen Zapraszamy do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, przy ul. Skośnej w Częstochowie w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie składa się z: kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

232 000 zł38 m² 6 137,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** rezerwacja ***** Oferta dostępna tylko w wgn! Szukasz przytulnego, 2-pokojowego mieszkania z potencjałem w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Częstochowy? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

234 999 zł46 m² 5 108,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczytowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

224 999 zł40 m² 5 696,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia ok 40M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Mieszkanie jest w pełni umeblowane Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: vendo parkbasenc.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane przy al. Niepodległości 41a, dzielnica Ostatni Grosz w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 45m2 mieści się na 1 piętrze w wieżowcu z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

218 999 zł37 m² 5 983,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Powierzchnia 36,6M: - salon - sypialnia z balkonem - kuchnia - łazienka Czynsz - 450 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - vendo Park - C. H. Jagielończycy - Basen Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

239 000 zł45 m² 5 304,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Słoneczne, 2 pokojowe zlokalizowane w kameralnej i bardzo estetycznej okolicy Niepodległości w Częstochowie. Główne atuty doskonała lokalizacja w bliskości pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

219 000 zł37 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Manufaktura Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym, położonego na 7. piętrze w bloku z windą, w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Równoległa

Ostatni Grosz,Częstochowa

239 000 zł46 m² 5 195,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 10. piętrze w wieżowcu przy ul. Równoległej w Częstochowie. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spadzista

Ostatni Grosz,Częstochowa

375 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Spadzistej w dzielnicy Ostatni Grosz. Dwa pokoje z ekspozycją okien na południe. Mieszkanie posiada.