dowolna

Mieszkania Częstochowa Północ

175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

175 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie częstochowa północ I piętro dobry rozkład Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 213 zł73,45 m² 7 314 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 213 zł73,45 m² 7 314 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 464 zł66,98 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

210 000 zł32,50 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie M2 z dużym balkonem - 32,5 m Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73m2, idealne dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń. Lokal położony jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M2 stan idealny jak na foto. Drugie piętro. Okna południowy wschód. Duży balkon wzdłuż pokoju. TV, orange światłowód. Sąsiedztwo od początku zamieszkujące klatkę. Cisza, spokój i porządek.

Szczegóły ogłoszenia

439 999 zł64 m² 6 874,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - 64M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Mieszkanie przeszło generalny remont, kuchnia wymieniona 6 m-cy temu. Czynsz - 1000 zł Komunikacja: - tramwaj -.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł54 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje z otwartą strefą dzienną ul. Westerplatte Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na poszukiwanym pierwszym piętrze przy ul. Westerplatte.

Szczegóły ogłoszenia

429 999 zł61 m² 7 049,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia 61M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 800 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - pasaż Północ - C.H. M1 - blisko Las.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł47,50 m² 6 315,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Powierzchnia 47,5M: - salon z balkonem - aneks kuchnia - sypialnia - sypialnia - łazienka z wc Czynsz - 550 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - pasaż Północ - C.H. M1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł80,80 m² 6 547,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Częstochowa, północ, ul. Św. Brata Alberta, nowy apartament na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Bardzo dobra cena! Oferujemy na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł60 m² 7 416,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji! Video z mieszkania na otodom. Oferuję trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ, przy ul. Bacewicz (cicha, spokojna i bezpieczna okolica). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51,40 m² 6 128,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowe mieszkanie typu M-3 o powierzchni 51,4 m , położone na 4. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku po termomodernizacji, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

415 000 zł60 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ludzie od nieruchomości oferują na sprzedaż wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na pierwszym piętrze zadbanego budynku, usytuowanego na spokojnym, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4-pokojowe mieszkanie częstochowa północ bardzo dobra lokalizacja Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł32,40 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 (pokój z kuchnią, łazienka, przedpokój) o powierzchni 32,4 m2. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60,80 m² 7 055,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na piątym piętrze w wieżowcu z dwoma windami.

Szczegóły ogłoszenia

184 999 zł27,50 m² 6 727,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia ok 28M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Okna zostały wymienione w 2023 roku Do mieszkania przynależy piwnica Możliwość przebudowy na 2 pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł64 m² 7 171,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Częstochowa, ul. Starzyńskiego | Gotowe do zamieszkania ema Nieruchomości prezentuje wyjątkowo zadbane i przestronne mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Neo Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na III piętrze w bloku z domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m . Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w Częstochowie w dzielnicy Północ.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie przedstawić do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Północ przy ulicy Starzyńskiego. Atuty : - To przepiękne , eleganckie mieszkanie po kapitalnym remoncie! -.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł63,50 m² 6 834,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie przedstawić do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Północ! Atuty : - 3 ustawne pokoje - fantastyczna kuchnia - mieszkanie dwustronne -ekspozycja okien pn.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł60,23 m² 10 941,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem na dachu - Forma Futura, częstochowa Poznaj nową definicję luksusu i komfortu w inwestycji Forma Futura - nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,90 m² 7 389,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Częstochowa, północ, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł88,40 m² 7 013,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo duże i atrakcyjne mieszkanie typu M-4 w dzielnicy Północ. Na powierzchnię mieszkalną 88,4 mkw składają się dwie przestronne sypialnie, bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ema Nieruchomości prezentuje wyjątkowo zadbane i świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Bacewicz w Częstochowie. To propozycja dla osób, które szukają komfortowego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł59,40 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59,40 m , położone w Częstochowa, w dzielnicy Północ. Lokal znajduje się na 1 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł124,28 m² 9 655,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż przestronny dwupoziomowy apartament premium w zabudowie szeregowej o powierzchni 124,28 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy Apartament 73m2 ul. Brata Alberta/ Północ Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowej kameralnej inwestycji przy ul. Brata Alberta.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł61 m² 7 131,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe Mieszkania ul. Makuszyńskiego Częstochowa Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań z tarasem na I piętrze w budynku dwukondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie na wynajem w dzielnicy Północ. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim bloku. Metraż mieszkania 31 mkw. Składa się z przestronnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł66,62 m² 8 105,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z ogródkiem w zabudowie szeregowej Północ Częstochowa Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z ogródkiem w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

229 999 zł31 m² 7 419,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia 31M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 550 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - promenada Niemena - C.H. M1 - dużo zieleni - mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

223 000 zł33 m² 6 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Neo Nieruchomoś ci oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,3m2. na parterze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie z balkonem, piwnicą i z bardzo dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja- biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Okna pcv od strony.

Szczegóły ogłoszenia

449 899 zł73 m² 6 163 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - 73M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Czynsz - 1200 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - C.H. M1 - Las.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł66,62 m² 8 255,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania przy ul. Makuszyńskiego, w dzielnicy Północ. Mieszkanie na parterze, o powierzchni 66,62 m2, składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł72 m² 5 263,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania czteropokojowego. Oferta sprzedaży mieszkania czteropokojowego do własnej aranżacji o wielu możliwościach. Nieruchomość w cichej, zielonej i spokojnej dzielnicy.