dowolna

Mieszkania Częstochowa Śródmieście

229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Częstochowa

344 000 zł34 m² 10 117,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania położonego 2 minuty pieszo od centrum miasta, w spokojniej i cichej okolicy. Szczegóły nieruchomości: -Powierzchnia: 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

550 000 zł72 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w samym sercu miasta przy ul. Dąbrowskiego, tuż obok sądów i tętniącego życiem centrum. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

267 999 zł48 m² 5 548,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia ok 48M: salon z balkonem sypialnia kuchnia łazienka Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: wiele sklepów (auchan, lewiatan, netto, biedronka) dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

198 000 zł36 m² 5 577,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,5 m , położonego w Śródmieściu, w niskim i zadbanym bloku, na parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Nie każda nieruchomość ma swoją historię ta ma ją wypisaną w parkiecie, w starych drewnianych ramach okien i w widoku z balkonu na ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

205 000 zł36 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje jednopokojowe mieszkanie w Śródmieściu Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 3. piętrze w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Partyzantów

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł26 m² 38,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości My Home przedstawia ofertę mieszkania do wynajęcia zlokalizowanego przy ul. Partyzantów w bliskiej odległości od Alei nmp, jasnej Góry, komunikacji miejskiej oraz licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Nowoczesne mieszkanie 48,14 m w samym sercu Częstochowy - świeżo po remoncie! Na sprzedaż oferujemy jasne i przestronne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

419 000 zł64 m² 6 496,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Nowoczesne mieszkanie w ścisłym centrum miasta! Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie położone w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji zapewniającej szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

325 000 zł47 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 po remoncie na sprzedaż! Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku w dzielnicy Śródmieście. Składa się z 2 pokoi, salon połączony z kuchnią i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 050 zł18 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia ładna i zadbana kawalerka położona na zamkniętym osiedlu w ścisłym centrum Częstochowy, idealna dla singla lub pary - Kilińskiego 42/44. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w kamienicy na I piętrze w ścisłym centrum Częstochowy przy Al. Nmp mieszkanie o powierzchni 100m2 w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem słoneczną kawalerkę położoną w sercu miasta u podnóża Jasnej Góry. Powierzchnia nieruchomości to 30m2, na którą się składa :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

459 000 zł91 m² 5 038,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie położone w sercu miasta w ogrodzonej kamienicy z duszą. Przestronny układ obejmuje dwa duże pokoje, osobną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

249 000 zł87 m² 2 848,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję do sprzedania mieszkanie typu M-3 położone w kamienicy na 2 piętrze w ścisłym centrum Częstochowy. Lokal o powierzchni 69,52 m2 + przynależna piwnica o pow. 17,9 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Śródmieście,Częstochowa

185 000 zł30 m² 6 228,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,7 m , zlokalizowane w samym sercu Częstochowy - przy ul. Pow, w dzielnicy Śródmieście. Układ pomieszczeń: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

299 900 zł66 m² 4 571,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie M3 o powierzchni 59,22m usytuowane na drugim piętrze bloku w dzielnicy Śródmieście Częstochowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

440 000 zł83 m² 5 301,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży M-4 o powierzchni 83 m2 w domu z cegły w okolicach placu Daszyńskiego. Mieszkania składa się z : przedpokoju, przestronnego salonu 33 m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu piękną kawalerkę położoną w Centrum miasta na drugim piętrze w wyremontowanej kamienicy. Wszystko nowe i pięknie urządzone. Mieszkanie posiada centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

239 999 zł38 m² 6 266,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Ciepła woda z sieci Ogrzewanie miejskie Powierzchnia - ok 38M: salon z balkonemsypialniałazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i zamontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Partyzantów

Śródmieście,Częstochowa

170 000 zł26 m² 6 563,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Partyzantów w bliskiej odległości od Alei nmp, jasnej Góry, komunikacji miejskiej oraz licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Śródmieście,Częstochowa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie M3 po generalnym remoncie na wynajem. Bardzo ładne, świeżo wyremontowane mieszkanie w Centrum Częstochowy! Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

540 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, ciche, bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe w Centrum Częstochowy przy ul. Glogera. Mieszkanie o powierzchni 35m2 znajduje się na 3piętrze w bloku, bardzo słoneczne składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

280 000 zł53 m² 5 235,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M4, częstochowa, śródmieście, focha, sprzedaż. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Polecam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,48 m2 na 1 piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

189 999 zł33 m² 5 757,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia - 33M: salon kuchniasypialniałazienka z wc Czynsz -500 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miasta w pobliżu przychodnia, oraz liczne sklepy, m.in Biedronka, Paczkomat, Kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Częstochowa

900 zł30 m² 29,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w doskonałej lokalizacji - Częstochowa, śródmieście, al. Jana Pawła II. Agencja Nieruchomości wgn oferuje na wynajem przytulne mieszkanie typu M2 o powierzchni 30,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

209 999 zł39 m² 5 384,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Częstochowy Powierzchnia 39M: salonsypialniakuchnia łazienka z wc Czynsz - 540 zł Komunikacja: tramwajautobus Lokalizacja:centrum miastablisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

359 999 zł65 m² 5 538,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia 65M:salon z balkonemotwarta kuchnia z agd (zmywarka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa)sypialnia sypialniałazienka z wc (po remoncie) W mieszkaniu została wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" urokliwe mieszkanie Z klimatem! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

177 000 zł27 m² 6 599,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 26,82m usytuowana na czwartym piętrze w pięciopiętrowym bloku przy ul. Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

2 300 zł98 m² 23,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Częstochowa - Śródmieście, duże, komfortowe mieszkanie na wynajem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu mieszkalnego o pow. 98 m2, zlokalizowanego w centrum Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 400 zł48 m² 28,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 48,5 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w Centrum przy ulicy K. Szymanowskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł37 m² 32,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: częstochowa, śródmieście, aleje nmp (druga linia zabudowy) W pobliżu: park Jasnogórski; liceum Sienkiewicza, plac zabaw, sklepy, kawiarnie. Mieszkanie: mieszkanie dwu-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Częstochowa

469 000 zł69 m² 6 797,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Częstochowa, al. Nmp, śródmieście, mieszkanie M5 na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 mkw zlokalizowane w samym centrum miasta przy II al. Nmp. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Śródmieście,Częstochowa

299 000 zł36 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oryginalny loft kawalerka na poddaszu, ul. Śląska 28 w Częstochowie, we Wspólnocie Mieszkaniowej Verona. Coś o nieruchomości: - lokalizacja: kamienica po kompleksowej przebudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Częstochowa

900 zł30 m² 29,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

244 000 zł247 m² 987,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wysokie poddasze o powierzchni 247m2 mieszczące się w kamienicy usytuowanej w ścisłym centrum Częstochowy przy ul. Kilińskiego. Lokal z ogromnym potencjałem, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

249 000 zł38 m² 6 569,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Neo Nieruchomości przedstawia kawalerkę w Śródmieściu. Zarówno pokój jak i kuchnia są przestronne i bardzo widne. Okna pcv na dwie strony. Do mieszkania przynależy piwnica, można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Śródmieście.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij