dowolna

Mieszkania Częstochowa Śródmieście

228 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

228 ogłoszeń

255 000 zł51,83 m² 4 919,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone na drugim pietrze w bloku dwupiętrowym. Budynek mieszkalny przy ul.Plac Bohaterów Getta 7a położony jest na "zamkniętym" dziedzińcu ekranowanym od strony ul.Warszawskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48,50 m² 37,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 48,5 m2 położone na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,70 m² 6 687,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Częstochowy prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Śródmieście,ul.Dąbkowskiego OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m w Śródmieściu, położone na 3 piętrze. Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do zamieszkania lub wynajmu od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

339 000 zł34 m² 9 970,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34m2 w Centrum przy ulicy Zimorowicza w Częstochowie. Opis nieruchomości: - salon z otwartą kuchnią - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł80,70 m² 5 886 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum miasta do wprowadzenia od zaraz - oferta idealna dla Ciebie! Mieszkanie trzypokojowe w fenomenalnej lokalizacji - przy ulicy Jasnogórskiej, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia: klasyczne 2-pokojowe mieszkanie na I piętrze W ciepłym bloku Z cegły - częstochowa śródmieście Mieszkanie usytuowane jest w bardzo lubianej i cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł71,42 m² 4 200,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż, przeznaczone go remontu, duże mieszkanie w centrum miasta. Oferta dotyczy jednego z trzech mieszkań w kamienicy w ścisłym centrum Częstochowy. Przedmiotowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Uwaga!. Nowa niższa cena! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58mkw położone w centrum miasta (ul. Kościuszki) na zapleczu alei nmp na II piętrze budynku z windą. Pokoje w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł91,03 m² 4 613,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 91,03m2 , położone na drugim piętrze w bloku w centrum Częstochowy. Powierzchnię mieszkania stanowią:.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł80,60 m² 7 196,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Komfortowy lokal mieszkalny z balkonem o powierzchni 80,60mkw położony w kamienicy na pierwszym piętrze w ścisłym Centrum miasta. Budynek po termomodernizacji , z lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł80,60 m² 7 196,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł43 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w centrum Częstochowy Dostępne jest również identyczne mieszkanie na 1 piętrze w tym samym budynku Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

384 500 zł60,57 m² 6 348,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży urokliwe mieszkanie zlokalizowane w sercu Częstochowy, przy ulicy Lelewela 11. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł70,40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 70,4 m - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 70,4 m , położone w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł77 m² 4 792,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Częstochowy - 77 m (do remontu) Lokalizacja: ul. Kilińskiego, ścisłe centrum Częstochowy Powierzchnia: 77 m + 2 piwnice (12 m każda) Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 48 m położonego na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł49 m² 7 448,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji - przy ulicy Sobieskiego. Blok znajduję się w cichej okolicy. W bliskiej odległości znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

308 999 zł51,50 m² 5 999,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: - nowa instalacja elektryczna - nowa łazienka - nowa zabudowa kuchenna - z mieszkania został usunięty gaz Powierzchnia - 51,5M: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły w centrum Częstochowy. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie M4 Częstochowa, ul. Kościuszki centrum miasta Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie typu M4 o powierzchni 47,5 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Częstochowy,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Ogłoszenie - sprzedam mieszkanie W centrum częstochowy uwaga! nowa, niższa cena! Oferuję na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł65 m² 5 907,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy - 65 m | po remoncie | centrum | 2 pokoje Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w urokliwej kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie M-3 o powierzchni 38 m , położone na 2 piętrze w bloku pięciopiętrowym bez windy w dzielnicy Śródmieście. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł47,80 m² 6 380,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 47,80m2 położonego na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł47,50 m² 6 505,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 47,5 m , położonego w Śródmieściu, w samym centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł44,08 m² 8 393,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Częstochowy idealne dla pary, rodziny lub inwestora! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 44,08 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone w dogodnej lokalizacji, w pobliżu dworca pkp. Lokal składa się z: dwóch niezależnych, ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu przytulne mieszkanie położone w centrum miasta w okolicy Filharmonii, położone na parterze w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie po remoncie w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 430 zł58,72 m² 9 050,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł91,10 m² 4 939,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie położone w sercu miasta w ogrodzonej kamienicy z duszą. Przestronny układ obejmuje dwa duże pokoje, osobną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 240 zł63,32 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania deweloperskiego z ogródkiem w nowoczesnej inwestycji Carlina Verde w miejscowości Popów (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 894 zł40,09 m² 9 151,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka

Śródmieście,Częstochowa

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie, częstochowa Cena do negocjacji! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na parterze , idealne dla osób szukających własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł88 m² 3 170,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Śródmieściu , przy ul. Jasnogórskiej - w bezpośredniej bliskości Centrum, komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Perła inwestycyjna W częstochowie! 48 M po remoncie Z widokiem na jasną górę - gotowiec Z pewnym najemcą! Na sprzedaż wyjątkowy, 48-metrowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł37,51 m² 7 171,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Sverum Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (dwa pokoje z kuchnią) o powierzchni użytkowej 37,51m. Mieszkanie położone na 7 piętrze w wieżowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł40 m² 12 250 zł/m²