Mieszkanie Częstochowa
Wrzosowiak, Częstochowa, śląskie
- 215 000 zł
- 44 m²
- 4 886,36 zł/m²
Liliana Berg
Skontaktuj się
Mieszkanie Częstochowa
Wrzosowiak, Częstochowa, śląskie
zaktualizowane:
6 maja 2026
Mieszkanie Częstochowa
Zaktualizowane: 6 maja 2026
215 000 zł 44 m² 4 886,36 zł/m²
7/10
2
-
parking publiczny / na ulicy
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
7/10Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 215 000 zł (4 886,36 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 44 m², 2 pokoje; stan: do remontu
- okna: plastikowe
- Rozkład mieszkania: piętro 7/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 540 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Media: opomiarowanie wody
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: SVERUM Nieruchomości, zaktualizowane: 06.05.2026
- numer ogłoszenia: CZE-583425
Lokalizacja
- Adres: Wrzosowiak, Częstochowa, śląskie
Opis nieruchomości
Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje funkcjonalne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 44 m², położone na 7. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym bloku z windą w dzielnicy Wrzosowiak.
STANDARD:
Mieszkanie daje duże możliwości aranżacyjne - idealne do (...)
517 882...
517 882 002