Mieszkanie, Aleja Armii Krajowej

Aleja Armii Krajowej, Śródmieście, Częstochowa, śląskie

  • 325 000 zł
  • 50,65 m²
  • 6 416,58 zł/m²

Zdjęcie

Artur Woźniakows...

Skontaktuj się

Mieszkanie, Aleja Armii Krajowej

Aleja Armii Krajowej, Śródmieście, Częstochowa, śląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

325 000 zł

50,65 m²

6 416,58 zł/m²

Mieszkanie, Aleja Armii Krajowej

Zaktualizowane: 11 maja 2026

325 000 zł 50,65 m² 6 416,58 zł/m²

Piętro:
7/11
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1964
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

7/11

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1964

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 325 000 zł (6 416,58 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 50,65 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1964
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 7/11
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 620 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 50,65 m², zlokalizowanego na 7 piętrze w centrum Częstochowy w dzielnicy Tysiąclecie ,blisko al. NMP. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie bliskość ścisłego centrum miasta, dla pary jak i rodziny z dzieckiem. (...)

Agent

Artur Woźniakowski

572 861...

572 861 168

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

572 861...

572 861 168

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości