dowolna

Luksusowe mieszkania Częstochowa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

121 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

121 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

749 000 zł100,15 m² 7 478,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego apartamentu zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Lipowej 45. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M2 stan idealny jak na foto. Drugie piętro. Okna południowy wschód. Duży balkon wzdłuż pokoju. TV, orange światłowód. Sąsiedztwo od początku zamieszkujące klatkę. Cisza, spokój i porządek.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy nowy apartament. Lokalizacja : centrum Częstochowy, aleja nmp, z widokiem na Jasną Górę Powierzchnia : 100 mkw + miejsce postojowe Rozkład mieszkania : dwustronne rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

439 999 zł64 m² 6 874,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - 64M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Mieszkanie przeszło generalny remont, kuchnia wymieniona 6 m-cy temu. Czynsz - 1000 zł Komunikacja: - tramwaj -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 999 zł46 m² 6 521,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przeszło generalny remont ok 2018 roku Powierzchnia ok 46 m2 -salon + wnęka (sypialnia, garderoba) -sypialnia z balkonem -kuchnia (zmywarka, piekarnik, lodówka ) -łazienka Piętro 3/10.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Nieruchomość idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

429 999 zł61 m² 7 049,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia 61M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 800 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - pasaż Północ - C.H. M1 - blisko Las.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł47,50 m² 6 315,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Powierzchnia 47,5M: - salon z balkonem - aneks kuchnia - sypialnia - sypialnia - łazienka z wc Czynsz - 550 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - pasaż Północ - C.H. M1 -.

Szczegóły ogłoszenia

218 999 zł33 m² 6 636,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: - nowa instalacja elektryczna - nowa łazienka - nowa zabudowa kuchenna - z mieszkania został usunięty gaz Powierzchnia - 33M: - salon - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł31,10 m² 54,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Manufaktura Nieruchomości oferuje na wynajem przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 31,10 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

369 999 zł67 m² 5 522,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Powierzchnia ok 67m2 -duży salon -2 x Sypialnia -kuchnia -łazienka -wc Instalacja elektryczna miedziana Drzwi antywłamaniowe Okna pcv Podłogi: panele i płytki -czynsz: ok. 1000 zł - Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

599 000 zł69,30 m² 8 643,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe mieszkanie z duszą szuka nowego właściciela. Zamieszkaj W centrum lub zacznij zarabiać od pierwszego dnia! Bez remontów, bez czekania, bez stresu. Idealne miejsce do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł84 m² 6 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Częstochowie przy ul. Wawrzynowicza 8. Cechy nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł52 m² 7 788,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie Tysiąclecie. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł50,32 m² 7 253,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Manufaktura Nieruchomości prezentuje do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,32 m , położone na parterze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2008 roku, wykonanego.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł48,50 m² 7 752,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie M-3 gotowe do wprowadzenia. Powierzchnia 48m2, położone na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym. Dzielnica Wrzosowiak / Raków, ul. Kasprowicza. Dwa pokoje, duża kuchnia w kwadracie,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ema Nieruchomości prezentuje wyjątkowo zadbane i świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Bacewicz w Częstochowie. To propozycja dla osób, które szukają komfortowego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

435 000 zł61 m² 7 131,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł50,65 m² 6 416,58 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 50,65 m , zlokalizowanego na 7 piętrze w centrum Częstochowy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

272 800 zł62 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Oferujemy do sprzedaży wysokie i zadbane mieszkanie dwupokojowe. Parter - blisko centrum. Idealnie skrojona przestrzeń dla rodziny, pary bądź inwestora. Zapraszam do zakupu ładnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45 m² 7 533,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej 66. Mieszkanie położone na 10 piętrze. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

308 999 zł47,50 m² 6 505,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Powierzchnia - ok 48M: - salon - otwarta kuchnia - sypialnia z balkonem - łazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł25 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu kawalerkę z balkonem na pierwszym piętrze w III piętrowym bloku o powierzchni ok. 25 m2. Komfortowe, ciepłe i przytulne mieszkanie znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł51,50 m² 8 058,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Podstawowe parametry Lokalizacja: częstochowa, tysiąclecie, ul. Kwiatkowskiego Powierzchnia: 51,3 m2 Piętro: parter w bloku 10-piętrowym Cena: 415 000 zł Pomieszczenia: 2 osobne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł24,80 m² 9 274,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje nowoczesną i w pełni wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 24,8 m , położoną przy ul. Gwiezdnej w Częstochowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58 m² 12 051,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oerta zarezerwowana Oferta dla wymagającego klienta - wysoka jakość wykończenia, luksusowy apartament z 2022 roku gotowy do wprowadzenia, dostępny "od ręki"! Na sprzedaż atrakcyjny 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania wyjątkowa kawalerka w stylu loft/lux industrial o powierzchni 25 m , położona na parterze kamienicy w ścisłym centrum Częstochowy przy Alei Najświętszej Maryi Panny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł93,50 m² 8 866,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowy, wykończony pod klucz apartament, zlokalizowany w dobrze skomunikowanej części miasta Częstochowa, ul. Kawia. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł76 m² 10 855,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Poleskiej w prestiżowej dzielnicy Parkitka w Częstochowie. To idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł34 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 34,07 m , położone w samym sercu miasta, w zadbanym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje przestronne, jasne mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Częstochowy, na Starym Mieście przy ul. Nadrzecznej. Lokal o powierzchni 65 m to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł89 m² 39,33 zł/m²