Mieszkanie, ul. Orlik-Rückemanna

Orlik-Rückemanna, Zawodzie, Częstochowa, śląskie

  • 1 500 zł
  • 32,30 m²
  • 46,44 zł/m²

Zdjęcie

Monika Gurtman

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Orlik-Rückemanna

Orlik-Rückemanna, Zawodzie, Częstochowa, śląskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

1 500 zł

32,30 m²

46,44 zł/m²

Mieszkanie, ul. Orlik-Rückemanna

Zaktualizowane: 6 maja 2026

1 500 zł 32,30 m² 46,44 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 500 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 32,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty)
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Północ Częstochowa prezentuje:

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3m² zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Orlik-Rückemanna w dzielnicy Zawodzie w Częstochowie. Mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie czeka na pierwszego najemcę!

Idealna propozycja dla singla lub pary dzięki przystępnym kosztom utrzymania, wygodnej lokalizacji oraz możliwości wynajmu długoterminowego. (...)

Agent

Monika Gurtman

660 041...

660 041 230

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

660 041...

660 041 230

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.