dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Częstochowa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

540 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Rezerwacja! 2 pokoje z klimatyzacją i dużym balkonem ul. Bialska. Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bialskiej w Częstochowie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł70 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w centrum miasta, nadające sie zarówno na mieszkanie jak i na działalność przeznaczone do kapitalnego remontu. Obok zdjęcia przedstawiające mozliwość zaaranżowania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 40 metrowe mieszkanie położone w Częstochowie, dzielnica Tysiąclecie, ul.Broniewskiego 14. Lokal znajduje sie na 1 pietrze,skłąda się z dwóch ustawnych, umeblowanych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

298 999 zł43 m² 6 953,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - 43M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 730 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - aqua Park - C.H. M1 - Lidl - Promenada Niemena.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

335 000 zł51,50 m² 6 504,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Zamieszkaj wygodnie! Na sprzedaż, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,5 m , z przynależną piwnicą (7,2 m ). Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł46 m² 6 521,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przeszło generalny remont ok 2018 roku Powierzchnia ok 46 m2 -salon + wnęka (sypialnia, garderoba) -sypialnia z balkonem -kuchnia (zmywarka, piekarnik, lodówka ) -łazienka Piętro 3/10.

Szczegóły ogłoszenia

229 999 zł37,50 m² 6 133,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - ok 38M: - salon - sypialnia z balkonem - kuchnia - łazienka w wc Dla mieszkańców duży parking obok bloku Czynsz - 600 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

204 000 zł34,15 m² 5 973,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje. Dwupokojowe mieszkanie idealne dla pary , singla lub jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem. Funkcjonalny układ : oddzielna sypialnia, mała oddzielna kuchnia i przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł46 m² 7 934,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Znasz to uczucie, gdy chcesz zamieszkać w miejscu, które jest do zamieszkania i gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o pow. 46m2 z jasnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,9 m , położone na parterze w 9-piętrowym bloku. Lokal idealny zarówno dla singla, pary, jak i inwestora pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł38,40 m² 5 598,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż mieszkanie typu M3 w dzielnicy Trzech Wieszczów. Proponowany Państwu lokal mieszkalny znajduje się na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51,20 m² 6 152,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości czestate prezentuje: funkcjonalne mieszkanie położone w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie. To idealna propozycja dla singla, pary, lub pod wynajem, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37,55 m² 6 790,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne mieszkanie M3, częstochowa, tysiąclecie, broniewskiego, sprzedaż. Polecam do sprzedaży gotowe do zamieszkania, w bardzo dobrym stanie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 37,55.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł45,80 m² 6 506,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko wszystkiego, co potrzebne na co dzień? To mieszkanie jest dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości oferuje 2-pokojowe mieszkanie, krok od Promenady, ch.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł31,10 m² 54,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Manufaktura Nieruchomości oferuje na wynajem przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 31,10 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł35,50 m² 5 633,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 36M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Niski czynsz - 500 zł Dużo terenów zielonych: - liczne ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie do wprowadzenia | po remoncie | centrum | dobra komunikacja | komórka | niski czynsz 650zł obniżka ceny! Tak niewiele potrzeba aby tomieszkanie nabrało klimatu wg Twojej wizji. Oto mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44,70 m² 5 346,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 44,7 m 2 usytuowane na dziesiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Żołnierzy Niezłomnych. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie w samym Centrum miasta przy ul.Kościuszki! Atuty : -37m2 powierzchni - do własnej aranżacji - mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45,80 m² 5 873,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

599 000 zł69,30 m² 8 643,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe mieszkanie z duszą szuka nowego właściciela. Zamieszkaj W centrum lub zacznij zarabiać od pierwszego dnia! Bez remontów, bez czekania, bez stresu. Idealne miejsce do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł52,40 m² 5 248,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | Tysiąclecie | Al. Armii Krajowej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,4 m , położone na 8 piętrze w wieżowcu przy Al. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

235 000 zł37,75 m² 6 225,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

294 900 zł50,30 m² 5 862,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Green House oferuje na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części dzielnicy Wrzosowiak (ul.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł50,32 m² 7 253,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Manufaktura Nieruchomości prezentuje do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,32 m , położone na parterze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2008 roku, wykonanego.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł48,50 m² 7 752,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie M-3 gotowe do wprowadzenia. Powierzchnia 48m2, położone na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym. Dzielnica Wrzosowiak / Raków, ul. Kasprowicza. Dwa pokoje, duża kuchnia w kwadracie,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51,20 m² 6 230,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, w dzielnicy Wrzosowiak, przy ul. Bohaterów Katynia 29. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 zł33 m² 46,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości oferują na wynajem zadbane, jasne, czyste mieszkanie do wynajęcia, położone w świetnie skomunikowanym miejscu, położone w dzielnicy Północ przy ul. Iwaszkiewicza 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania deweloperskiego z ogródkiem w nowoczesnej inwestycji Carlina Verde w miejscowości Popów (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł41,48 m² 10 125,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,48m2 z balkonem o powierzchni 6,75m2 i miejscem w garażu podziemnym na poziomie -2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,70 m² 6 687,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 47,7 m , położone na 2. piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Dąbkowskiego 28/30 w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam mieszkanie w kamienicy - centrum, parter, bezczynszowe Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na parterze w kamienicy w ścisłym centrum, w okolicach placu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym, słoneczne ustawne Okna pcv od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ema Nieruchomości prezentuje wyjątkowo zadbane i świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Bacewicz w Częstochowie. To propozycja dla osób, które szukają komfortowego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51,20 m² 5 839,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią i łazienką) o powierzchni 51,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł51,42 m² 9 315,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 51,42 m2 położonego na drugim piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł49,50 m² 4 828,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ul. Wyzwolenia/ Północ Częstochowa Oferta sprzedaży mieszkania przy ul. Wyzwolenia w dzielnicy Północ w Częstochowie. Mieszkanie do własnej aranżacji, o powierzchni 49,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł50,65 m² 6 416,58 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 50,65 m , zlokalizowanego na 7 piętrze w centrum Częstochowy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,50 m² 6 989,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł34 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34m2 , położone na drugim piętrze w bloku z cegły w dzielnicy Tysiąclecie (blok po termomodernizacji, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

272 800 zł62 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Oferujemy do sprzedaży wysokie i zadbane mieszkanie dwupokojowe. Parter - blisko centrum. Idealnie skrojona przestrzeń dla rodziny, pary bądź inwestora. Zapraszam do zakupu ładnego mieszkania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij