dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Częstochowa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

540 ogłoszeń

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Wyczerpy Lokal o powierzchnię 54 m składa się z 2 pokoi oddzielnej kuchni i łazienki. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania, wyposażone w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 320 zł50,09 m² 10 447,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Brzozowym w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł29,45 m² 9 745,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Nałkowskiej 12 (dzielnica Tysiąclecie). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem, blisko uczelni - 37 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Świetna lokalizacja dzielnica Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w dzielnicy Stare miasto. Nieruchomość o powierzchni 38m2 znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł41,60 m² 6 129,81 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe gotowe do zamieszkania położone na 5. piętrze w zadbanym wiezowcu po termomoderniazacji. Lokal składa się z: dwóch ustawnych, niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie przedstawić do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Północ przy ulicy Starzyńskiego. Atuty : - To przepiękne , eleganckie mieszkanie po kapitalnym remoncie! -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią). Mieszkanie o powierzchni 56 m położone jest na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, rozkładowe na 3 piętrze o powierzchni 52mkw., położone w rejonie skrzyżowania ul. Pułaskiego i Sobieskiego. Mieszkanie odnowione i urządzone do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51,40 m² 5 817,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 51,4 m , zlokalizowanego na 2 piętrze w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania na Parkitce z dostępem do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2, zlokalizowane przy ul. Mościckiego.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,50 m² 6 373,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Tysiąclecia. Lokal położony w spokojnej, zielonej okolicy, w pobliżu szpitala. Wokół dużo terenów rekreacyjnych idealnych na.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł35,60 m² 5 028,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,57 m , położone na wysokim parterze w solidnym, ceglanym budynku z 1960 roku w dzielnicy Raków.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,30 m² 6 692,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - świetna lokalizacja. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,3 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł41,60 m² 6 129,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe - gotowe do zamieszkania Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 5. piętrze w wieżowcu po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie po generalnym remoncie. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sułkowskiego. W bliskiej odległości, komunikacja miejska autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

276 700 zł49,75 m² 5 561,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie, przy ulicy Kiedrzyńskiej 124. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,20 m² 7 768,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,2 m2 w dzielnicy Stare Miasto przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Opis nieruchomości: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 38 m , położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym w dzielnicy Śródmieście. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do oferty trafia mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 2. piętrze w budynku przy ul. Dąbrowskiego 50 w Częstochowie. Lokal jest nieumeblowany, dzięki czemu możesz urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł44 m² 8 295,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w dzielnicy Parkitka. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,5 m ,z ogródkiem zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy Parkitka ul Mościckiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł47 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2 położone na wysokim parterze w jednopiętrowym budynku mieszkalnym. Powierzchnię mieszkania stanowi: salon (sofa, stolik,.

Szczegóły ogłoszenia

392 100 zł47,70 m² 8 220,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mościckiego, częstochowa Prowadzi: aleja Nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 47 m,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,10 m² 5 970,96 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M3 55 m2 (60 m2 po podłodze) z dużym balkonem i piwnicą Parkitka, częstochowa Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M3 o powierzchni użytkowej 55,1 m2 (ok. 60 m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 691 zł48,77 m² 8 503 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48.77 zlokalizowane na trzecim piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle Nowa Częstochowa.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł53,70 m² 5 940,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie - Wrzosowiak! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,7 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w nowym budynku przy ul. Szczytowej. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia i łazienka. Pełne umeblowanie mieszkania, kuchnia ze sprzętem agd-.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia komfortowe mieszkanie M-3 o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest duże dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania ,składające się z dwóch pokoi, przestronnej kuchni połączonej z jadalnią , przedpokoju ,łazienki z wc. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie w Częstochowie - 40 m , położone na 5 piętrze w budynku z windą, na nowoczesnym osiedlu z 2024 roku. Jasne, zadbane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości oferują do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy al. Niepodległości 41a, dzielnica Ostatni Grosz w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 45m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,89 m² 7 387,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w Częstochowie o powierzchni 45,80 m , położone na 1 piętrze w zadbanym bloku w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Ludzie od nieruchomości oferują na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni ok 50m2, zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy na rogu ulic Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,60 m² 7 952,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem w dzielnicy Tysiąclecie. Blok zlokalizowany przy ul. Kiedrzyńskiej w bliskiej odległości od komunikacji miejskiej, punktów.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum. Doskonała lokalizacja w III Al. Nmp Mieszkanie po generalnym remoncie. Powierzchnia: 38 m Piętro: 2 z 4 Cena najmu: 1600 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł51,83 m² 4 919,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone na drugim pietrze w bloku dwupiętrowym. Budynek mieszkalny przy ul.Plac Bohaterów Getta 7a położony jest na "zamkniętym" dziedzińcu ekranowanym od strony ul.Warszawskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

422 676 zł47,76 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| nowoczesna inwestycja z mieszkaniami z ogrodem lub balkonem, zlokalizowana w pobliżu terenów zielonych, takich jak Aleja Brzozowa i Park Parkitka. Budynki wyposażone są.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne budownictwo / panorama / balkon / komórka/ parking / To mieszkanie z widokiem na bajeczne zachody słońca, a jeśli slońce bedzie Ci przeszkadzać zasuniesz rolety zewnetrzne.

Szczegóły ogłoszenia

459 690 zł59,70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 59,70 m . Mieszkanie położone na 5 piętrze w pięciopiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł44 m² 6 136,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym na Tysiącleciu - blisko centrum. Mieszkanie składa się.