dowolna

Domy pod klucz Częstochowa - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 900 000 zł400 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:759 m²

Polecamy do sprzedaży okazały, dom z potencjałem w prestiżowej dzielnicy podjasnogórskiej idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności .Nieruchomość łączy w sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł156 m² 7 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:308 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliżniaczej w Częstochowie, osiedle Tysiąclecia , przy ul.Ludmiły Marjańskiej 14. Dom w zabudowie bliżniaczej jest.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł160 m² 4 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Dom Częstochowa Lisiniec - gotowy do zamieszkania. Dom w stanie dobrym / bardzo dobrym. Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez niniejszą stronę lub sms. Telefonów nie odbieram. Można też.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł183 m² 6 502 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Witamy w miejscu, w którym zaczyna się nowy etap życia. Oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy dom jednorodzinny, położony w Witkowicach przy ul. Leśnej. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Parkitka,Częstochowa

780 000 zł131,95 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej w Częstochowie! W dzielnicy Parkitka od ulicy Poleskiej powstaje kameralne osiedle poleska park Nowa inwestycja doświadczonego dewelopera firmy taw.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Dom wolnostojący w Częstochowie z dużą działką, zadbany i gotowy do zamieszkania. Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży bardzo ładnego, zadbanego i w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł110 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Nowy dom | 110 m | 4 pokoje | działka narożna 700 m | Dźbów, częstochowa Przedstawiam nowy dom piętrowy, w którym masz wpływ na finalny standard wykończenia? Ta oferta daje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł93,50 m² 8 866,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowy, wykończony pod klucz dom w zabudowie szeregowej budynek nr 2, zlokalizowany w sercu miasta Stare Miasto - Częstochowa. Dom w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

1 250 000 zł135 m² 9 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Częstochowa - Stradom, luksusowy dom szeregowy na sprzedaż. Na sprzedaż elegancki i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Stradom.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł117,20 m² 5 545,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:378 m²

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej wraz z garażem w bryle i ogrodem, znajdujący się w miejscowości Częstochowa, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 150 000 zł156 m² 7 371,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliżniaczej, położony w Częstochowie, w świetnej lokalizacji dzielnicy Tysiąclecia, przy ulicy Ludmiły Marjańskiej 10. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł124,28 m² 5 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł124,28 m² 5 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł207 m² 9 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Komfortowy, piętrowy dom wolnostojący z 2024 roku, położony w dzielnicy Dźbów. Nowoczesna, atrakcyjna architektonicznie bryła budynku. Powierzchnia użytkowa budynku wraz z garażem -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł170,87 m² 4 974,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 170,87 m , położony w jednej z najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony, położony w dzielnicy Mirów, przy ul. Hektarowej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł240 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:483 m²

Częstochowa, wyczerpy, ul. Warszawska, dom (bliźniak) na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 160 m2, całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

1 249 000 zł203 m² 6 152,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:745 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, komfortowy dom położony w spokojnej dzielnicy Stradom. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności i wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:951 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący 170 m z potencjałem inwestycyjnym - Częstochowa, ul. Rędzińska cena do negocjacji - idealna inwestycja pod wynajem lub prowadzenie działalności! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł150 m² 3 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 825 m²

Wyjątkowa oferta! Dwa domy jednorodzinne na jednej działce idealne dla rodziny wielopokoleniowej, inwestora lub pod wynajem z działką o powierzchni 1825m2 Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

725 000 zł135 m² 5 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z potencjałem na dużej działce- idealny dla rodziny jak również pod inwestycję! Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 135m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł126,85 m² 5 510,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym osiedlu w dzielnicy Północ. Pozwolenie na użytkowanie już jest!.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł140 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia 1 piętro w domu wolnostojącym o powierzchni 140 m2 na działce 1000m2 położony w Częstochowie w dzielnicy Wyczerpy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł196,04 m² 3 055,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:492 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 196,04 m2 , o powierzchni użytkowej 134,61 m2, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł145,95 m² 5 275,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:196 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: marzysz o idealnej przestrzeni dla swojej rodziny? Ta nieruchomość jest na wyciągnięcie ręki! Na sprzedaż nowy Dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł86,50 m² 12 658,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 86,50m2 zlokalizowany w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Mierosławskiego. Dom usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł205 m² 34,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

DO wynajęcia atrakcyjny dom wolnostojący na osiedlu słonecznym W częstochowie Oferuje do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 205 m2 położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł126,85 m² 5 478,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych. Biuro nieruchomości Expander prezentuje na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł131,95 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

0% - Opis nieruchomości: brak podatku pcc Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w Częstochowie, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic - Parkitka, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł88,57 m² 8 354,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny wolnostojący w stanie deweloperskim zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Dźbów. W skład domu wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł360 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Dom bliźniak w bardzo dobrej lokalizacji w Częstochowie, dzielnica Lisiniec. Duża działka, wymiary to ok. 180 m x 26 m, powierzchnia: 4600 mkw. Możliwy wjazd z dwóch stron. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Częstochowa, lisiniec, ul. Tarnowska - dom z działką - sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. W skład oferowanej nieruchomości wchodzi : - dom piętrowy z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł187 m² 4 192,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 737 m²

Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym na działce ok 3737 m 784 000 zł Na sprzedaż nieruchomość w spokojnej, kameralnej części Częstochowy przy ul. Komornickiej, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:935 m²

Północ Częstochowa prezentuje: - oferta 0% prowizji - - Na sprzedaż Dom Twoich Marzeń! Nieruchomość o powierzchni 220m , zlokalizowana w cichej okolicy z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł97 m² 3 608,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 214 m²

Biuro Nieruchomości sverum prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni ok. 97 m , zlokalizowanego w cenionej dzielnicy Raków. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Parkitka,Częstochowa

1 650 000 zł205 m² 8 048,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący na osiedlu słonecznym W częstochowie Oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 205 m2 położony na działce o powierzchni 1043 m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł280 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Niepowtarzalna okazja! Dom na Lisińcu gotowy na Twoją historię lub. biznesowy sukces! Jeśli szukasz przestrzeni, wygody i stylu życia na najwyższym poziomie właśnie znalazłeś! - 260.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny dom jednorodzinny położony w spokojnej dzielnicy Grabówka, na działce o powierzchni 711 m , szerokiej około 20 metrów i powierzchni zabudowy 110.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dźbów,Częstochowa

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem - dom po generalnym remoncie na działce 8000 m Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom jednorodzinny, po generalnym remoncie, położony na imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł112 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Marzysz o nowym domu w Częstochowie. Już dostępne nowo wybudowane domy w zasięgu twojej ręki. Szkoda Wam czasu na budowę domu ,a chcielibyście mieć nowy dom i wykończyć go.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł118,30 m² 6 593,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący