dowolna

Domy pod klucz Częstochowa - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

599 000 zł66,28 m² 9 037,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:125 m²

Dom w zabudowie Szeregowej przy ulicy Rozmarynowej w Częstochowie gotowy do zamieszkania! Inwestycja mieści się w Częstochowie - miejscu zacisznym i ustronnym, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Neo Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący w dzielnicy Dźbów. Dom o powierzchni 110 m2 usytuowany na działce 700 m2 Inwestycja w trakcie realizacji. Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Na sprzedaż: dom mieszkalny z lokalem usługowym i dochodowym najemcą - sklepem Żabka! Lokalizacja: wyczerpy, ul. Rędzińska Powierzchnia użytkowa domu: ok. 130 m Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

730 000 zł221,70 m² 3 292,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:468 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Pirotechników. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł350 m² 5 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:667 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, zadbaną kamienicę w doskonałej lokalizacji przy ul. Warszawskiej w Częstochowie. To budynek o dużym potencjale, który może być przekształcony.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł277,63 m² 2 521,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:718 m²

Na sprzedaż połowa dużej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Przedmiotowa kamienica posadowiona jest na działce o powierzchni 718 mkw. Jest to budynek wielorodzinny składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

690 000 zł124 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

690 000 zł124 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

1 890 000 zł207 m² 9 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Komfortowy, piętrowy dom wolnostojący z 2024 roku, położony w dzielnicy Dźbów. Nowoczesna, atrakcyjna architektonicznie bryła budynku. Powierzchnia użytkowa budynku wraz z garażem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Grabówka,Częstochowa

849 000 zł118 m² 7 164,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

- nowoczesny dom W stanie deweloperskim W ustronnym miejscu W otoczeni zieleni I ciszy - Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lisiniec,Częstochowa

760 000 zł257 m² 2 957,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

-dom dzielnica lisiniec- do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 181 mkw ( powierzchnia całkowita 257mkw) zmodernizowany o architekturze typu "kostka", położony w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Grabówka,Częstochowa

649 000 zł225 m² 2 884,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:629 m²

Oferujemy do sprzedaży zadbany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 225 m , powierzchni użytkowej 170 m2, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Grabówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Częstochowa, lisiniec, ul. Tarnowska - dom z działką - sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. W skład oferowanej nieruchomości wchodzi : - dom piętrowy z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

4 990 000 zł520 m² 9 596,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 956 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, położoną w najbardziej prestiżowej dzielnicy Częstochowy. Ta niezwykła posiadłość to idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrzosowiak,Częstochowa

725 000 zł82 m² 8 841,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:903 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu komfortowy, wolnostojący dom parterowy o powierzchni 82 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 903 m , w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

1 998 000 zł207 m² 9 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

920 000 zł179 m² 5 152,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej położonych w Częstochowie przy ulicy Białostockiej 85a. Styl, jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hektarowa

Mirów,Częstochowa

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony, położony w dzielnicy Mirów, przy ul. Hektarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

625 000 zł179 m² 3 136,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Grabówka,Częstochowa

1 290 000 zł188 m² 6 876,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny położony w dzielnicy Grabówka przy ul. Gminnej. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej z poddaszem użytkowym ma powierzchni 187,60m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rędzińska

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

800 000 zł390 m² 2 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Częstochowa - Wyczerpy, do sprzedania dwa domy w cenie jednego. Okazja! do sprzedaży dwa domy W cenie jednego! Do sprzedania dwa domy z pomieszczeniami gospodarczymi o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Parkitka,Częstochowa

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej w Częstochowie! W dzielnicy Parkitka od ulicy Poleskiej powstaje kameralne osiedle poleska park Nowa inwestycja doświadczonego dewelopera firmy taw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Parkitka,Częstochowa

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:457 m²

Częstochowa, stradom, ul. Jana Zamoyskiego, połowa domu z działką na sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy sprzedaż połowy domu na pierwszym piętrze gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tczewska

Lisiniec,Częstochowa

2 280 000 zł299 m² 7 625,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na sprzedaż generujący duży dochód - wyjątkowy - 7-pokojowy dom w prestiżowej lokalizacji. Dom na Lisińcu - idealny dla wieloosobowej rodziny lub firmy, która chce mieć siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmońskiego

Stradom,Częstochowa

799 000 zł257 m² 3 108,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny i zadbany dom o powierzchni 257 m , położony w spokojnej części dzielnicy Stradom. Nieruchomość nie wymaga żadnych nakładów finansowych - jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Małopolska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

2 600 000 zł174 m² 14 942,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Nowoczesny, inteligentny dom W zabudowie jednorodzinnej - gotowy do zamieszkania opis Na sprzedaż luksusowy, w pełni wyposażony dom wolnostojący z 2017 roku, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Grabówka,Częstochowa

3 800 zł300 m² 12,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego domu, usytuowanego przy ul. Gminnej w Częstochowie (dzielnica Grabówka). Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

2 000 000 zł207 m² 9 661,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Parkitka,Częstochowa

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Neo Nieruchomości prezentuje działkę z dwoma domami jednorodzinnymi w Częstochowie w dzielnicy Stradom. Na sprzedaż dwa domy parterowe po około 85m2 każdy na działce 600m2. Dom pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Parkitka,Częstochowa

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 000 zł156 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:304 m²

Zapraszam do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliżniaczej w Częstochowie, na osiedlu Tysiąclecia , przy ulicy Romualda Traugutta 73j Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Traugutta

Tysiąclecie,Częstochowa

6 000 zł156 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:156 m²

Opis nieruchomości oferta dostępna tylko W naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu domu, w Częstochowie, dzielnicy Tysiąclecie,przy ulicy Romualda Traugutta 73 - nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lakowa

Dźbów,Częstochowa

229 000 zł60 m² 3 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:905 m²

Szukasz miejsca, gdzie cisza budzi Cię o poranku, a przestrzeń daje Ci swobodę? Poznaj ten dom w Dźbowie! Na sprzedaż dom jednorodzinny z ogromnym potencjałem, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lisiniec,Częstochowa

760 000 zł257 m² 2 957,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

760 000 zł257 m² 2 957,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący - Częstochowa, dzielnica Lisiniec Powierzchnia użytkowa: 181 m Powierzchnia całkowita: 257 m Powierzchnia działki: 550 m Lokalizacja: lisiniec, częstochowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żarecka

Raków,Częstochowa

649 000 zł115 m² 5 643,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Biuro nieruchomości czestate prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny położony w Częstochowie przy ul. Żareckiej - idealny dla rodziny, która chce połączyć komfort mieszkania w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Parkitka,Częstochowa

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Wyczerpy Górne,Częstochowa

6 500 zł275 m² 23,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:275 m²

Prezentujemy do wynajęcia dom w Częstochowie, dzielnica Wyczerpy. Powierzchnia parteru wynosi 135m2. Powierzchnia piętra 140 m2. Działka 1370m2. Rok budowy 1990r. Cały dom został odświeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Parkitka,Częstochowa

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij