Mieszkanie, ul. Bacewicz
Bacewicz, Częstochowa, śląskie
- 399 000 zł
- 51 m²
- 7 823,53 zł/m²
Marcin Agnieszka...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Bacewicz
Bacewicz, Częstochowa, śląskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Bacewicz
Zaktualizowane: 11 maja 2026
399 000 zł 51 m² 7 823,53 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
parter/4
2
1985
tak
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1985Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 399 000 zł (7 823,53 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 51 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1985 (blok w starym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 720 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: EMA Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 865/18661/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Bacewicz, Częstochowa, śląskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, bank, plac zabaw
Opis nieruchomości
EMA Nieruchomości prezentuje wyjątkowo zadbane i świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Bacewicz w Częstochowie. To propozycja dla osób, które szukają komfortowego wnętrza w spokojnej lokalizacji i chcą po prostu odebrać klucze oraz zacząć nowy etap.
Już od wejścia czuć tutaj świeżość i nowoczesny charakter wnętrza.
Mieszkanie przeszło generalny remont wszystko zostało przygotowane z myślą o wygodnym codziennym życiu. (...)