Mieszkanie, ul. Iwaszkiewicza
Iwaszkiewicza, Północ, Częstochowa, śląskie
- 309 000 zł
- 52 m²
- 5 942,31 zł/m²
Ewa Borecka
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Iwaszkiewicza
Iwaszkiewicza, Północ, Częstochowa, śląskie
zaktualizowane:
30 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Iwaszkiewicza
Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026
309 000 zł 52 m² 5 942,31 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
1/4
2
-
-
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 309 000 zł (5 942,31 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 52 m², 2 pokoje; stan: do remontu
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 980 zł
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Centrum Nieruchomości i Finansów Ewa Borecka, zaktualizowane: 30.04.2026
- numer ogłoszenia: CEN-MS-8131
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Iwaszkiewicza, Północ, Częstochowa, śląskie
- Otoczenie: cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy
Opis nieruchomości
|
1 piętro przy ul. Iwaszkiewicza
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na pierwszym piętrze przy ul. Iwaszkiewicza 1 .
Mieszkanie o powierzchni 52m2 posiada funkcjonalny układ i składa się z:
-dwóch niezależnych pokoi
-dużej kuchni w kwadracie
-łazienki z WC
-przedpokoju
-balkonu
-przynależnej piwnicy
Czynsz: 970 zł + (...)
507 090...
507 090 517