dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Częstochowa Wyczerpy-Aniołów

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

550 000 zł3 256 m² 168,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży atrakcyjną działkę położoną w Częstochowie przy ul. Szymona Klonowicza. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

234 960 zł3 916 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki pod niewielki dom na dużej działce w sąsiedztwie luźnej zabudowy lub działki pod działalność z doskonałym dojazdem do Częstochowy to zapraszamy! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł20 m² 5 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz małego klimatycznego lokalu. Poszukujesz małego , klimatycznego lokalu na studio fryzjerskie, kosmetyczne ,gabinet, kwiaciarnia, usługi krawieckie , księgowość. - a może masz inny pomysł.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

371 950 zł1 730 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę przemysłową o powierzchni 1730 m2 z wydanym pozwoleniem na budowę i projektem hali o wyjątkowych walorach inwestycyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania w nowym bloku. Szukasz mieszkania w nowym bloku ,w cichej spokojnej okolicy, z dala od otaczających blokowisk. Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Na sprzedaż: dom mieszkalny z lokalem usługowym i dochodowym najemcą - sklepem Żabka! Lokalizacja: wyczerpy, ul. Rędzińska Powierzchnia użytkowa domu: ok. 130 m Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł280 m² 2 496,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni 280 m2 znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Wyczerpy Aniołów. Usytuowany na działce o powierzchni 1210.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł700 m² 127,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Częstochowie przy ul Połanieckiej. Działka położona w bardzo urokliwej i spokojnej okolicy , wśród zabudowy domów jednorodzinnych , bliskość szkoły powoduje jej.

Szczegóły ogłoszenia

332 218 zł2 347 m² 141,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Suburban Investments Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

67 900 zł501 m² 135,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Aniołów,Częstochowa

1 190 zł35 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości prezentują ofertę wynajmu funkcjonalnego i zadbanego mieszkania o powierzchni ok. 35 m , położonego na 2 piętrze w bloku przy ul. Kontkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wypoczynku

Wyczerpy Górne,Częstochowa

458 000 zł156 m² 2 935,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 194 m²

Północ Częstochowa prezentuje: na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 156m. Dom stanowi idealną przestrzeń dla rodziny, dwukondygnacyjny usytuowany na działce 11194m z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

440 000 zł80 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Przytulny i funkcjonalny dom na działce 380 m - idealna alternatywa dla mieszkania Na sprzedaż dom o powierzchni 80 m , który stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Częstochowa

Aniołów,Częstochowa

999 000 zł7 123 m² 140,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Okazja dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Aniołów,Częstochowa

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:679 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom jednorodzinny w dzielnicy Wyczerpy-Aniołów, częstochowa Na sprzedaż komfortowy parterowy dom o powierzchni około 140 m , położony na działce 679.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

405 000 zł800 m² 506,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w centrum osiedla Wyczerpy w Częstochowie, jednej z najbardziej pożądanych i zielonych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ossolińskiego

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

1 300 zł62 m² 20,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę najmu okazjonalnego przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 62,3 m , zlokalizowanego na 1 piętrze w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

150 000 zł1 665 m² 90,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w Częstochowie w dzielnicy Wyczerpy (ul. Żywockiego). Oferowana działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

199 000 zł1 573 m² 126,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z potencjałem - pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w Częstochowie w dzielnicy Wyczerpy (ul. Żywockiego). Oferowana nieruchomość oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

560 000 zł418 m² 1 338,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Mamy do zaoferowania nieruchomość (dom + budynek gospodarczy) o łącznej powierzchni 418m2 na ustawnej działce o powierzchni 1205m2. Do domu przynależą pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

770 000 zł160 m² 4 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Nowoczesne i energooszczędne osiedle domów w zabudowie szeregowej, ogrzewane nowoczesnym systemem pomp ciepła ( dedietrich ) to doskonała inwestycja dla Ciebie i twojej rodziny. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rędzińska

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

800 000 zł390 m² 2 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Częstochowa - Wyczerpy, do sprzedania dwa domy w cenie jednego. Okazja! do sprzedaży dwa domy W cenie jednego! Do sprzedania dwa domy z pomieszczeniami gospodarczymi o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sabatowskiego

Wyczerpy Górne,Częstochowa

235 000 zł880 m² 267,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, wyczerpy Górne, działka budowlana na sprzedaż. Super oferta, zapraszam! Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną zlokalizowaną w dzielnicy Wyczerpy Górne przy ul. Sabatowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

46 000 zł190 m² 242,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje na sprzedaż działkę przemysłowo-usługową o powierzchni 190 m2 w Częstochowie, przy ulicy Makuszyńskiego. Działka posiada media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:390 m²

Częstochowa, wyczerpy, dom po remoncie, sprzedaż. Oferujemy dom o pow. 70m2 na działce o łącznej pow. 390m2 przy ul. Konarskiego w dzielnicy Wyczerpy w Częstochowie. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dickensa

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

865 000 zł98 m² 8 826,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:679 m²

Ofertą sprzedaży jest nowoczesny parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 98 m , mieszczący się w spokojnej i cichej okolicy przy ul. Karola Dickensa - dzielnica Wyczerpy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wyczerpy Górne,Częstochowa

865 000 zł100 m² 8 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:617 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy dom wolnostojący, gustownie zaaranżowany, z bardzo dobrze zaplanowaną przestrzenią. Dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Częstochowa

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

4 300 zł140 m² 30,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ofertą biura jest połowa domu do wynajęcia na dłuższy okres czasu dla dużej rodziny lub Firm i ich pracowników. Dom jest przystosowany do tego typu najmu i był już tak wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

484 000 zł4 343 m² 111,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w Częstochowie w dzielnicy Wyczerpy (ul. Żywockiego). Oferowana nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

4 000 zł140 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Częstochowa / Wyczerpy, dom na wynajem dla pracowników, dla firmy. Oferujemy Państwu do wynajmu jeden poziom domu na piętrze z osobnym wejściem, w dzielnicy Wyczerpy. Dom o powierzchni 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Wyczerpy Górne,Częstochowa

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka nr 2 w Częstochowie, obręb 0433 (wyczerpy Górne) Idealna lokalizacja pod budowę wymarzonego domu! Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

 

 

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

67 900 zł501 m² 135,53 zł/m²

 

 

 

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

135 000 zł1 105 m² 122,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zgrabna działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w Częstochowie w dzielnicy Wyczerpy (ul. Żywockiego). Przedmiotem oferty jest dz.ew. 52/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Norwida

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

389 000 zł53 m² 7 284,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ema prezentuje: przestronne i Jasne M3 w Spokojnej Dzielnicy Częstochowy! Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:501 m²

- rezerwacja oferty do 17.02.2026r. - częstochowa, wyczerpy, naruszewicza. Na sprzedaż przytulny dom z budynkiem gospodarczym. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Oferujemy atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Rząsawska

Aniołów,Częstochowa

995 000 zł3 325 m² 299,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 3325 m2 z aktualnym pozwoleniem na budowę budynku biurowo magazynowego 1681 m2: parter 1307 m2 (magazyn/produkcja) + piętro 373 m2 (biura i socjale). Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Częstochowa

Aniołów,Częstochowa

4 000 zł4 828 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Dzierżawa terenu pod działalność przemysłową, parking lub halę, powierzchnia 4828 mkw. Cena promocyjna przez miesiąc: 4000 zł netto. Lokalizacja Nieruchomość położona jest dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pajęcza

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

1 045 500 zł336 m² 3 115,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą, która przedstawia na sprzedaż przestronną halę, która może zostać przeznaczona na budynek produkcyjny lub magazynowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Wyczerpy Górne,Częstochowa

6 500 zł275 m² 23,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:275 m²

Prezentujemy do wynajęcia dom w Częstochowie, dzielnica Wyczerpy. Powierzchnia parteru wynosi 135m2. Powierzchnia piętra 140 m2. Działka 1370m2. Rok budowy 1990r. Cały dom został odświeżony.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij