dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Częstochowa Wyczerpy-Aniołów

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

200 000 zł1 113 m² 179,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Częstochowa przy ul. Połanieckiej powierzchni 1113 m2 działka : o pow. 1113 m2 wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

24,55 zł/m²1 100 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem zadbany budynek wolnostojący, idealny do prowadzenia działalności gospodarczej. Obiekt doskonale nadaje się na magazyn, produkcję lub powierzchnię handlową, z zapleczem biurowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kontiewicza - dzielnica Wyczerpy w Częstochowie. Nieruchomość położona jest w bloku, ocieplonym styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł69,96 m² 6 003,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,79 m2, położone na pierwszym piętrze w jednopiętrowym budynku mieszkalnym, zlokalizowanym w dzielnicy wyczerpy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

890 000 zł10 685 m² 83,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie, w dzielnicy Wyczerpy- aniołow, o powierzchni 10 685 m2. Działka : o pow. 10 685 m2.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Wyczerpy Na sprzedaż przestronne i bardzo przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone na 1 piętrze w kameralnym, niewielkim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

1 785 000 zł243 m² 7 345,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:996 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w Częstochowie Wyczerpy 243 m | działka 996 m | projekt anta Architekci Nowa, niższa cena doskonały moment na zakup tej nieruchomości. Cena spadła z 1.

Szczegóły ogłoszenia

313 500 zł1 118 m² 280,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki położonej przy ulicy Sąsiedzkiej w Częstochowie. Działka ma powierzchnię 1.118 metrów kwadratowych o szerokości 40 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł6 000 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona, ustawna, uzbrojona działka budowlana na Wyczerpach. Działka posiada dostęp do drogi publicznej, wodę, prąd. Pomimo wygodnego dojazdu do Częstochowy okolica sprawia wrażenie.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł62,30 m² 6 163,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 62,3 m , zlokalizowanego na 1 piętrze w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

12 420 zł4 968 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac za i wyładunkowy z nawierzchnią piaskowo - żwirową. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł25 998 m² 73,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 2 h 5998 m2 zlokalizowana w dzielnicy Wyczerpy. Działa nie jest objęta mpzp. W studium oznaczona jest jako tereny up - usługi , umn -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:617 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 100m2 (powierzchnia całkowita ok.120m2) znajdujący się w Częstochowie w dzielnicy Wyczerpy Aniołów.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł306 m² 15,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia halę o powierzchni użytkowej 306 m2, o przeznaczeniu magazynowym, produkcyjno-magazynowym położoną w dzielnicy Wyczerpy- aniołów. Powierzchnię hali stanowi jedno.

Szczegóły ogłoszenia

167 800 zł864 m² 194,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Częstochowie, przy ul. Ugody. Nr działki: 516/10 (obręb Rząsawy) Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wyczerpy Górne,Częstochowa

649 000 zł87 m² 7 459,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Manufaktura Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę wolnostojący, parterowy dom po generalnym remoncie, zlokalizowany w spokojnej i zielonej dzielnicy Wyczerpy.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - ostatnia dostępna z kilku atrakcyjnych działek w Częstochowie, obręb 0433 (wyczerpy Górne) Idealna lokalizacja pod budowę wymarzonego domu! Prezentujemy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł19 800 m² 118,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szeroka, pięknie położona, uzbrojona działka dla Inwestora zainteresowanego budową mini osiedla domków jednorodzinnych lub typu bliźniak - 15% zabudowy, co daje pum blisko 3000m2 Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 100 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Wyczerpy-Aniołów, o powierzchni ok. 1100 m2. Działka: o pow. ok. 1100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

165 800 zł854 m² 194,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Częstochowie, przy ul. Ugody. Nr działki: 516/11 (obręb Rząsawy) Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

380 zł4 000 m² 0,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko u nas! Prezentujemy do wynajęcia przestronny teren o powierzchni około 4000 m , przeznaczony do postoju samochodów ciężarowych i tir-ów. Obiekt oferuje 40 miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 034 m² 145,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 23 została już sprzedana dostępne są działki 20/21/22 Mamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1036m2 w Częstochowie przy ul. Meliorantów. Działka kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł5 630 m² 21,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w Częstochowie - Wyczerpy Aniołów o powierzchni 5630 mkw. Działka w kształcie prostokąta o szerokości ok. 21 m. zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

23,46 zł/m²1 279 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem wolnostojący obiekt przemysłowy w jednej z najlepiej skomunikowanych części Częstochowy. Bliskość autostrady A1 zapewnia szybki dojazd w każdym kierunku, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł1 700 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia fragment działki nr 25/2 w Częstochowie przy ul. Karłowicza o powierzchni 1700 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

31,98 zł/m²200 m² 6 396 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. oferuje na wynajem przestronny lokal zlokalizowany przy ulicy Drogowców 29 w Częstochowie. Nieruchomość usytuowana na 1. piętrze obiektu, wyróżnia się doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł110 m² 4 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Twój nowy dom w Częstochowie - Wyczerpy - tylko dwie części Bliźniaka! Szukasz nowoczesnego funkcjonalnego domu w Częstochowie , ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w nowym bloku. Szukasz mieszkania w nowym bloku ,w cichej spokojnej okolicy, z dala od otaczających blokowisk. Oferta sprzedaży mieszkania trzypokojowego usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 679 zł50,61 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowe apartamenty w kameralnej inwestycji, zaprojektowane z myślą o komforcie i ponadczasowej estetyce. Stan deweloperski daje pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł90 m² 4 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:438 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż przytulny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 90 m , zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Częstochowy - Wyczerpy Aniołów.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł164,34 m² 2 586,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:976 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 164m , zlokalizowany przy ul. Tatarkiewicza w dzielnicy Wyczerpy,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł33,70 m² 7 685,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania, położonego w dzielnicy Wyczerpy, przy ul. Norwida, będącego jednoczenie blisko komunikacji miejskiej oraz licznych sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł186 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia niezależna hala o powierzchni 186 m , położona w Częstochowie przy ul. Drogowców. Budynek na planie ustawnego prostokąta łatwy do zagospodarowania pod regały lub park.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł195 m² 3 789,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:998 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom na sprzedaż W cichej i spokojnej okolicy - przestronny, dwukondygnacyjny dom : ul. Makuszyńskiego 156, częstochowa. Wyobraź sobie przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł622 m² 303,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:622 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny położony na działce o powierzchni 633 m , w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Częstochowy. Aktualna powierzchnia budynku wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł10 614 m² 42,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o pow. 10614 m2 , szerokości około 50 m. Obecnie teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego , z przeznaczeniem jako grunty rolne- rola klasy ivk A .

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł3 000 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia teren zlokalizowany w Częstochowie na łączeniu ulic Rząsawska i Wypoczynku. Teren kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł10 685 m² 73,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa Nieruchomość na Sprzedaż - Działki pod Rezydencję w Dzielnicy Wyczerpy, częstochowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²500 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47,45 m² 7 376,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - na Wyczerpach. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,45,3 m , położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł22 950 m² 65,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 22 950 m , położoną w strategicznej lokalizacji w Częstochowie - przy ulicy Solnej, z bardzo dobrym dojazdem oraz.