dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Częstochowa Częstochówka-Parkitka

315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

57,42 zł/m²209 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo Usługowy na parterze w nowym budynku wielorodzinnym przy ulicy Okulickiego, osiedle Parkitka w Częstochowie. Lokal narożny z dwoma wejściami usytuowany na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

2 700 zł66 m² 40,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji przy alei brzozowej W częstochowie monitoring | plac zabaw | kameralne osiedle | zamknięty teren | miejsce W hali garażowej | do dyspozycji komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

379 000 zł43 m² 8 783,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy w nowym budynku usługowo-handlowym Panorama Business Park przy ulicy Okulickiego 84, osiedle Parkitka w Częstochowie. Lokal o powierzchni 43,15m2 usytuowany na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Małopolska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

2 600 000 zł174 m² 14 942,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Nowoczesny, inteligentny dom W zabudowie jednorodzinnej - gotowy do zamieszkania opis Na sprzedaż luksusowy, w pełni wyposażony dom wolnostojący z 2017 roku, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Parkitka,Częstochowa

619 000 zł66 m² 9 385,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rodzinne mieszkanie gotowe do zamieszkania przy alei brzozowej W częstochowie Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 62,78 m 2 położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

539 000 zł66 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w dzielnicy Parkitka. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66 m ,z balkonem zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy Parkitka ul Mościckiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

630 000 zł65 m² 9 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro my home zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania na pierwszym piętrze z balkonem. Piętro : -salon z otwartą kuchnią oraz wyjściem na balkon -dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

384 000 zł43 m² 8 884,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy w nowym budynku usługowo-handlowym Panorama Business Park przy ulicy Okulickiego 84, osiedle Parkitka w Częstochowie. Lokal o powierzchni 43,22m2 usytuowany na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Mazowieckiej, w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Częstochowa

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

497 332 zł56 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

406 908 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

515 000 zł60 m² 8 633,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na Sprzedaż słoneczny apartament o powierzchni 59,65 m zlokalizowany na szóstym piętrze nowego bloku z windą w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem urządzone M3 w nowoczesnym stylu o powierzchni 40m z garderobą. Apartament znajduje się na ulicy Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 350 zł66 m² 35,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego dużego mieszkania w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie dwupokojowe do najmu z komórką lokatorską ,miejscem w garażu podziemnym Rozkład -salon z kuchnią wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

360 000 zł42 m² 8 633,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z: -komunikacja -pokój dzienny -aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochówka,Częstochowa

594 999 zł89 m² 6 692,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o przemyślanym układzie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Częstochówka-Parkitka. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

594 000 zł89 m² 6 681,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie posiada dwa balkony oraz południową ekspozycję okien, dzięki czemu wnętrza są jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

445 000 zł52 m² 8 476,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Łódzkiej - dzielnica Parkitka w Częstochowie. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze z zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wrocławska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

550 872 zł66 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania apartament zlokalizowany w dzielnicy Parkitka w kameralnym zespole dwóch niskich a zarazem nowoczesnych budynków " akcenty 1 " przy ul. Wrocławskiej 28. Cała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz przytulnego mieszkania w dzielnicy Parkitka , ul Okulickiego. Mieszkanie dwupokojowe do najmu. Rozkład -salon z kuchnią wyjściem na balkon - sypialnia - przedpokój - łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

531 000 zł66 m² 8 096,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej w Częstochowie! W dzielnicy Parkitka od ulicy Poleskiej powstaje kameralne osiedle poleska park Nowa inwestycja doświadczonego dewelopera firmy taw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

328 999 zł42 m² 7 927,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Powierzchnia ok 42M: salon z balkonemsypialniałazienka z wckuchnia Mieszkanie jest w pełni umeblowane Czynsz - 350 zł Dobra lokalizacja: wiele sklepów (kaufland, biedronka)c.H. M1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Sikorskiego

Parkitka,Częstochowa

81,30 zł/m²12 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia jasny, świeżo odmalowany i ustawny lokal o powierzchni 12,32 m . Jest to gabinet niewspółdzielony, co gwarantuje najemcy pełną prywatność i wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

504 687 zł58 m² 8 700 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

576 732 zł74 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73.94m zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Parkitka,Częstochowa

949 000 zł118 m² 8 073,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy Apartament z fotowoltaiką w prestiżowej dzielnicy Parkitka Częstochowa. 3 lub 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Parkitka,Częstochowa

587 951 zł65 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 64,61 m , zlokalizowane na 3. piętrze eleganckiego, nowego budynku z windą. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 200 zł64 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Okulickiego 31, dzielnica Parkitka w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 64m2 mieści się na parterze w bloku czteropiętrowym. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

614 517 zł76 m² 8 035 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 78.88 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku D w apartamentowcu. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Parkitka,Częstochowa

479 000 zł42 m² 11 464,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nowoczesnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji w Częstochowie? ema Nieruchomości ma coś wyjątkowego dla Ciebie! Prezentujemy gotowe do wprowadzenia mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

414 691 zł49 m² 8 503 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48.77 zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

535 982 zł72 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72.43m zlokalizowane na TRZECIM piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego park.