dowolna

Mieszkania Częstochowa ul. Łódzka

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

510 488 zł58,01 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka 166

Częstochówka-Parkitka Częstochowa

456 141 zł52,43 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

3-pokojowe mieszkanie 52,43 m 1. piętro Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 52,43 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku. Składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka 166

Częstochówka-Parkitka Częstochowa

485 721 zł55,83 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

3-pokojowe mieszkanie 55,83 m 1. piętro Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 55,83 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku. Składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka 166

Częstochówka-Parkitka Częstochowa

455 880 zł52,40 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

3-pokojowe mieszkanie 52,4 m parter Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 52,4 m , położone na parterze nowoczesnego budynku. Składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie, położone w prestiżowej dzielnicy "parkitka" Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 097 zł52,31 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 993 zł68,39 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł85 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży wraz z całym wyposażeniem komfortowe mieszkanie w apartamentowcu w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie położone na 4, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 245 zł68,97 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania na nowym osiedlu w Częstochowie, przy ul. Łódzkiej. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 884 zł62,27 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 510 zł67,30 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 330 zł68,98 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 645 zł67,37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł67,30 m² 8 558,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie z rynku pierwotnego - osiedle Parkitka, ulica łódzka. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji deweloperskiej, oferowane na zasadzie cesji praw.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, przy ul. Łódzkiej. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 155 zł67,43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 332 zł55,88 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 749 zł62,27 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 683 zł35,47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł112,48 m² 10 668,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie przestrzeń i komfort? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 495 zł67,47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

573 155 zł67,43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 905 zł62,93 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 436 zł62,26 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 687 zł58,01 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 722 zł40,98 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 332 zł36,52 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 274 zł63,02 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 495 zł67,47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 721 zł55,83 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł67,30 m² 8 603,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe jeszcze niezamieszkałę mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym Cena : 579 000, 00 pln To idealna okazja, aby zamieszkać w nowoczesnej inwestycji, w spokojnej dzielnicy Parkitka! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł117,54 m² 8 073,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy Apartament z fotowoltaiką w prestiżowej dzielnicy Parkitka Częstochowa. 3 lub 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 101 zł84,47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 683 zł35,47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane przy ulicy Łódzkiej 25, dzielnica Parkitka w Częstochowie. Mieszkanie składa się z: - duży pokój z wyjściem na balkon - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

406 908 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Parkitka,Częstochowa

3 000 zł84 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z tarasem + miejsce garażowe Do wynajęcia przestronne mieszkanie położone na parterze bloku w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie o powierzchni 84 m2 składające się z: - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

445 000 zł52 m² 8 476,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Łódzkiej - dzielnica Parkitka w Częstochowie. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze z zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Parkitka,Częstochowa

949 000 zł118 m² 8 073,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Parkitka,Częstochowa

1 200 000 zł112 m² 10 668,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

512 172 zł62 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W naszej ofercie proponujemy mieszkanie nr B.M.29 Mieszkanie składa się z 3 pokoi dużego balkonu 8m2 ekspozycja na stronę zachodnią Udogodnienia: winda, nowoczesna architektura, wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia