dowolna

Mieszkania Częstochowa ul. Małopolska

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Rynek pierwotny

494 952 zł60,36 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60.36 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku C w apartamentowcu. Osiedle park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Małopolska 196

Częstochówka-Parkitka Częstochowa

607 556 zł76,48 m² 7 943,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, toalety i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Małopolska 196

Częstochówka-Parkitka Częstochowa

607 556 zł76,48 m² 7 943,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Małopolska 196

Częstochówka-Parkitka Częstochowa

607 556 zł76,48 m² 7 943,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

o nowych ogłoszeniach

419 000 zł39,68 m² 10 559,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gustowne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na zamkniętym osiedlu. Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Parkitka przy ul. Małopolskiej. Bardzo blisko środki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje piękne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Małopolskiej - w dzielnicy Parkitka - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł98,55 m² 9 944,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prestiżowe mieszkanie Z ogrodem - nowe, prywatne osiedle - częstochowa, ul. Małopolska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, jedyna taka oferta na całym osiedlu - idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł41 m² 11 463,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Sverum Nieruchomości prezentuje nowe mieszkanie o powierzchni 41m2 na osiedlu nowa częstochowa zlokalizowanym w Częstochowie, w dzielnicy Parkitka, przy ul. Małopolskiej W skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4- pokojowe ul. Małopolska Oferuję na sprzedaż jasne, funkcjonalne i komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,5 m wraz z tarasem 16m 2 , oraz balkonem 4m 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wschód słońca oglądany przy kawie na tarasie.Wynajmując ten lokal każdy poranek może wyglądać w ten sposób:) PREZENTUJE;Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA;Częstochowa,ul.Małopolska 159,osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 600 zł73,36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone w nowym budownictwie przy ul. Małopolskiej w Częstochowie. Lokal znajduje się w stanie deweloperskim, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 71.81 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku C w apartamentowcu. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł76 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w Częstochowie przy ul. Małopolskiej 87. Cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa: ok.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł74,30 m² 11 103,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż jasne, funkcjonalne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,3 m wraz z balkonem 21 m 2 , położone na 2 piętrze w trzypiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny Apartament gotowy do wprowadzenia na Parkitce Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu, położonego w najbardziej pożądanej lokalizacji Częstochowy - prestiżowej dzielnicy Parkitka. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

836 990 zł76,09 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Neo Nieruchomości prezentuje przestronny apartament z tarasem w dzielnicy Parkitka. Na sprzedaż eleganckie mieszkanie o powierzchni 76,09 m , usytuowane na drugim piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 914 zł43,94 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43.94 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku C w apartamentowcu. Osiedle park.

Szczegóły ogłoszenia

836 990 zł76,09 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament 76,09 m z tarasem | Parkitka | Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 76,09 m , położony na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 74.32 m2 zlokalizowane na DRUGIM piętrze w budynku C w apartamentowcu. Osiedle nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

792 000 zł72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Małopolskiej, w doskonałej i poszukiwanej części miasta. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł62,49 m² 8 593,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Parkitka, ul. Małopolska 169a Wyjątkowe mieszkanie na parterze z dużym ogrodem - idealna przestrzeń do życia! Gotowe czeka na nowego właściciela Na sprzedaż oferuję nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 położone w dzielnicy Parkitka przy ul. Małopolskiej znajdujące się blisko Alei Brzozowej. Mieszkanie zlokalizowane wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

836 990 zł76,09 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 76,09 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu z 2020 roku przy ul. Małopolskiej - w prestiżowej, spokojnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Małopolskiej w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

337 594 zł41 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

614 517 zł76 m² 8 035 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 78.88 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku D w apartamentowcu. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

365 000 zł43 m² 8 427,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 43,31m., na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym, z GARAŻEM w hali garażowej ( plus 40 000zł ) Mieszkanie NOWE, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z garażem podziemnym, w pełni wyposażone dwa pokoje w bloku z 2024 roku. Winda i najlepsza dzielnica Częstochowy. Duży salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

849 000 zł76 m² 11 157,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

*English below Wykończony w wysokim standardzie apartament 76m2 na osiedlu z 2020 roku. Lokalizacja: inwestycja Hello Małopolska znajduje się w zacisznym zakątku miasta, skąd dostaniemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

476 560 zł41 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 41,44m2 w budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na trzecim piętrze w kameralnym bloku. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

440 000 zł42 m² 10 587,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 41,56m2 w budynku apartamentowym przy ul. Małopolskiej na drugim piętrzę. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

646 816 zł79 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Parkitka,Częstochowa

850 000 zł77 m² 11 076,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Już teraz możesz cieszyć się życiem w ekskluzywnej okolicy Parkitka. Na sprzedaż mieszkanie M-4 w kameralnym 3-pietrowym Apartamentowcu z windą w prestiżowej dzielnicy Parkitka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

440 000 zł42 m² 10 587,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem komfortowy apartament o powierzchni 56 m2 przy ul. Małopolskiej w dzielnicy Parkitka Mieszkanie wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Północ,Częstochowa

365 000 zł44 m² 8 274,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 44,11 m przy ul. Małopolskiej w Częstochowie. Lokal składa się z : przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, urządzone, czekające na pierwszego Najemcę mieszkanie z klimatyzacją i pełnym wyposażeniem. Duży szeroki taras, doskonała lokalizacja, dwa pokoje o powierzchni 42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

450 000 zł41 m² 10 914,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 41,23 m2 w budynku apartamentowym przy ul. Małopolskiej na drugim piętrzę. Mieszkanie wykończone na najwyższym standardzie. Meble.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij