dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Częstochowa Częstochówka-Parkitka

315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

315 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Brzozowym w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł72,50 m² 9 586,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Wyjatkowa oferta trzypokojowego mieszkania o powierzchni 72,5m, z własnym garażem, pomieszczeniem gospodarczym oraz piwnicą. Ładne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny, nowy apartament w dzielnicy Parkitka w Częstochowie na sprzedaż. Oferta sprzedaży przestronnego apartamentu z ogródkiem, znajdującego się na nowoczesnym i zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł174 m² 11 488,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Ekskluzywna rezydencja na Parkitce - Inteligentny dom gotowy do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 174 m , położony w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 000 zł820 m² 2 439,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 820m2 usytuowany na dwóch działkach o łącznej,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,98 m² 11 886,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (salon z aneksem kuchennym i sypialnia) o powierzchni użytkowej 40,28m. Mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł69,11 m² 69,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, przy ul. Łódzkiej. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje piękne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Małopolskiej - w dzielnicy Parkitka - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie oraz idealnie rozplanowana przestrzeń. Jakość marki osiedla Park Małopolska mówi sama za siebie, co potwierdzić mogą dziesiątki mieszkańców, który zamieszkują już na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania na nowym osiedlu w Częstochowie, przy ul. Łódzkiej. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł131,95 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej w Częstochowie! W dzielnicy Parkitka od ulicy Poleskiej powstaje kameralne osiedle poleska park Nowa inwestycja doświadczonego dewelopera firmy taw.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł63,55 m² 11 896,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3pokoje z kuchnią i garderobą) o powierzchni 63,55m2. Lokal położony na pierwszym piętrze w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży lokal handlowo- usługowy. Lokal o powierzchni 86,53 m2, usytuowany w Częstochowie przy ul. Łódzkiej. Oferta! 0% kup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 000 zł89 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Dobrze rozplanowany, wykończony materiałami najwyższej jakości dom szeregowy z ogrodem w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z obszernego salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Sverum Nieruchomości prezentuje nowe mieszkanie o powierzchni 41m2 na osiedlu nowa częstochowa zlokalizowanym w Częstochowie, w dzielnicy Parkitka, przy ul. Małopolskiej W skład.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48,94 m² 9 399,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - wysoki parter, kameralna inwestycja ul. Mazowiecka Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i komórką lokatorską na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Parkitka przy ulicy Bialskiej.