dowolna

Małe domy Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Częstochowa

399 000 zł74 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 980 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalny, słoneczny i przestronny dom jednorodzinny, z dużym potencjałem, w miejscowości Kuchary (śląskie), gmina Mstów. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Lisiniec,Częstochowa

409 000 zł65 m² 6 292,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:136 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej, o powierzchni użytkowej 65,38 m2 w dzielnicy Lisiniec. Dom położony w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

365 000 zł73 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:151 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza na prezentację domu w zabudowie szeregowej w dzielnicy Zawodzie-Dąbie. Dom piętrowy o pow. 73 m2 położony jest na działce o pow. 151m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

410 000 zł90 m² 4 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położony, nie duży dom o pow użytkowej 90 mkw , zlokalizowany w dzielnicy Tysiąclecie. Dom wybudowany z cegły, składa się z dwóch pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

189 000 zł90 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży duże, bezczynszowe mieszkanie położone na parterze w dwurodzinnym budynku mieszkalnym Mieszkanie składa się z pięciu pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz kotłowni. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gnaszyn Dolny

Gnaszyn Dolny,Częstochowa

269 000 zł90 m² 2 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:710 m²

Ofertą sprzedaży jest dom o powierzchni użytkowej 90mkw usytuowany na działce 710 m w Wyrazowie. Dom zbudowany został z cegły, na dachu papa, okna stare drewniane, w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Warowna

Lisiniec,Częstochowa

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:136 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Kiedrzyn

Kiedrzyn,Częstochowa

2 550 zł90 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na wynajem w miejscowości Antoniów k/częstochowy. Dom o powierzchni ok. 90 m2, składający się z: - holu - przedpokoju - 3 pokoi (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Zawodzie,Częstochowa

125 000 zł54 m² 2 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży uroczy, funkcjonalny dom na działce rekreacyjnej w Częstochowie, znajdujący się na terenie rod w dzielnicy Zawodzie. Budynek dwukondygnacyjny w b. dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gnaszyn-Kawodrza

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

329 000 zł85 m² 3 870,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:726 m²

Szukasz małego a zarazem komfortowego domu? Idealnie trafiłeś. Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący, położony w dzielnicy Gnaszyn Górny. Na powierzchni 85 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lisiniec,Częstochowa

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:299 m²

Szukasz niewielkiego domu w mieście? A może potrzebujesz czegoś na weekendowe wypady? To propozycja właśnie dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości przedstawia niewielki dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Raków

Raków,Częstochowa

269 000 zł80 m² 3 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:364 m²

Dom z uwagi na lokalizację pod działalność w dzielnicy Raków Częstochowa Dom przy drodze asfaltowej w pobliżu ul. Wojska Polskiego o pow. 80 m.kw z poddaszem do adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kiedrzyn

Kiedrzyn,Częstochowa

449 000 zł90 m² 4 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Ofertą sprzedaży jest dom o powierzchni użytkowej 90mkw usytuowany na działce 1560 m w dzielnicy Kiedrzyn. Dom zbudowany został w 1970r. z pustaków, na dachu papa, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

305 000 zł99 m² 3 080,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:439 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Stradom, posadowiony na działce o powierzchni 439 m2. Dom parterowy, częściowo podpiwniczony z nieużytkowym poddaszem, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gnaszyn Górny

Gnaszyn Górny,Częstochowa

430 000 zł99 m² 4 343,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą sprzedaży jest dom o powierzchni użytkowej ok. 100mkw usytuowany w Częstochowie. W skład domu wchodzą: parter -przestronny pokój dzienny -duża kuchnia z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:921 m²

Ofertą sprzedaży jest dom o powierzchni użytkowej ok 70mkw usytuowany na działce 921m w dzielnicy Błeszno. Dom zbudowany został w 1938r. Na dachu papa, nowe okna pcv, ogrzewanie nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kiedrzyn

Kiedrzyn,Częstochowa

469 000 zł90 m² 5 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Biuro meross Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący o powierzchni 90 m2, znajdujący się w Częstochowie, dzielnica Kiedrzyn. Usytuowany na działce o powierzchni 1560 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawodzie

Zawodzie,Częstochowa

293 000 zł68 m² 4 308,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:306 m²

Niewielki dom do zamieszkania częstochowa dzielnica Zawodzie Dom wolnostojący o powierzchni około 68m2 - parterowy, strych nieużytkowy na działce 306m2 Na działce dodatkowo: budynek garażowy 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

325 000 zł72 m² 4 513,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 565 m²

Ofertą sprzedaży jest dom o powierzchni 72mkw położony na działce wielkości 1565mkw w Częstochowie. Na skład domu wchodzą: dwa przestronne pokoje, duża i ustawna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Raków

Raków,Częstochowa

1 500 zł90 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia piętro domu (z niezależnym wejściem z klatki schodowej )trzy pokoje z kuchnią. Kompletnie umeblowane i wyposażone. Możliwość parkowania na zamkniętym podwórzu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Podjasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

1 200 zł78 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:890 m²

Do wynajęcia sympatyczny dom jednorodzinny, położony na przepięknej działce w pobliżu centrum.Dom posiada trzy pokoje, kuchnię i łazienkę oraz nieduży przedpokój. Okna pcv, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Batalionów Chłopskich

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

245 000 zł81 m² 3 024,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 710 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : 1 pomieszczenie pod kuchnią Pomieszczenia na parterze : łazienka z kotłownią, przedpokój, 2 pokoje, kuchnia Pomieszczenia na piętrze : Pomieszczenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wyczerpy-Aniołów

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

430 000 zł96 m² 4 479,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 487 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : 2 pomieszczenia Pomieszczenia na parterze : 4 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, piękny hall, sionka Pomieszczenia na piętrze : Pomieszczenia na poddaszu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

99 000 zł40 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:970 m²

Brzeziny! do sprzedaży drewniany domek - pokój z kuchnią + miejsce na łazienkę o powierzchni 40m2 - w domku jest prąd oraz woda , położony na działce o powierzchni 970m2 domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

65 000 zł70 m² 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży udział 1 2 w nieruchomości o powierzchni działki 500m2, w dzielnicy Stradom. Przedmiotem sprzedaży jest domek o powierzchni 70m2 , parterowy z kamienia i cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

249 000 zł88 m² 2 829,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:363 m²

Opis oferty 1 2 cz bliżniaka położona w dz. Stradom - blisko centrum miasta przy brukowanej nowej drodze. W cichym miejscu ( poza głównymi szlakami komunikacyjnymi) Budynek o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jadwigi

Częstochowa,śląskie

170 000 zł55 m² 3 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:665 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : niska Pomieszczenia na parterze : dwa pokoje, kuchnia, wc Pomieszczenia na piętrze : Pomieszczenia na poddaszu : Możliwość rozbudowy i

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rząsawa

Rząsawa,Częstochowa

199 000 zł55 m² 3 618,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:12 374 m²

Działka budowlana o pow. 12374m2 zabudowana domem wolnostojącym o pow. 55m2 w dzielnicy Rząsawa. Dom zbudowany w technologi murowanej z kamienia oraz cegły,ocieplony, otynkowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę biuro - centrum częstochowy - dąbrowskiego Oferuję do wynajęcia lokal biurowy w samym centrum Częstochowy przy ulicy Dąbrowskiego. Idealna lokalizacja, okna na stronę południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

450 000 zł84 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:680 m²

Do sprzedaży przytulny, parterowy dom po kapitalnym remoncie (nowe okna pcv, na ścianach karton gips, nowa instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna). Budynek wolnostojący, ocieplony, otynkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

259 000 zł88 m² 2 943,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 217 m²

Sprzedający pokrywa całość kosztów pośrednictwa - kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji. Ciekawa oferta domu jednorodzinnego położonego w dzielnicy Błeszno, na ładnej dużej działce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kawodrza Górna

Kawodrza Górna,Częstochowa

88 000 zł75 m² 1 173,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:187 m²

Oferta małego domku położonego w dzielnicy Kawodrza Górna, na działce 187 m 2. W skład domu wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka razem z wc. W pokojach na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Kiedrzyn

Kiedrzyn,Częstochowa

400 000 zł70 m² 5 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Nieruchomość w Kiedrzynie położona przy jednej z głównych dróg asfaltowych. Na terenie nieruchomości znajdują się szklarnie o powierzchni 600 m2 oraz dom o powierzchni 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

150 000 zł55 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Parterowy dwupokojowy dom z kuchnią wymagający remontu w dzielnicy zawodzie. Duża przestronna działka o wymiarach 10*17*10 w kształcie rombu. W pokojach podłogi z desek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marynarska

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

235 000 zł50 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Sprzedam dom znajdujacy sie na dzialce o powierzchni ponad 2400 m2. Dzialka uzbrojona w media, dodatkowo na dzialce jest butla z gazem (ogrzewanie gazowe). Ladna, spokojna okolica, okolo 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

609 000 zł92 m² 6 619,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom w dzielnicy Stradom dla osób ceniących komfort i wygodę. Dom został wybudowany w 2009 roku i został zaprojektowany przez znanego projektanta i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Podjasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

550 000 zł99 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Oferta domu jednorodzinnego płożonego w dzielnicy Podjasnogórskiej. Dom jest wolnostojący, ocieplony i otynkowany. Na pierwszym poziomie znajduje się duży salon, kuchnia zabudową kuchenną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Raków

Raków,Częstochowa

1 800 zł90 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

420 000 zł90 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 828 m²

Na sprzedaż dom w atrakcyjnej lokalizacji z dala od miejskiego zgiełku w cichej i spokojnej okolicy. Budynek wolnostojący po kapitalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna, gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Częstochowa,śląskie

256 000 zł75 m² 3 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ładnie utrzymany domek w dzielnicy Wyczerpy. Powierzchnia 60mkw,dwa pokoje,kuchnia i łazienka,działka 600mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

260 000 zł54 m² 4 814 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 860 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Dom o powierzchni 54m2 położony na ładnej działce w kształcie prostokąta o powierzchni 6860 m2. Dom parterowy, podpiwniczony, został oddany.