dowolna

Domy z kominkiem Częstochowa - Lista ofert sprzedaży i najmu

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

3 200 000 zł350 m² 9 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Dom wolnostojący 350 m | działka 1840 m | Częstochowa Parkitka Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom z 2005 roku, położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł250 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny, ponadczasowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 250m2 a użytkowej 150m2 m2 położony na działce o powierzchni 1021 m2pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 900 000 zł566 m² 5 123,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 384 m²

Przepiękny dom w stylu dworku. Wszystkie materiały wykończeniowe bardzo wysokiej jakości. W łazienkach granit i marmur. Podłogi drewniane (parkiet bukowy i dębowy). Ozdobne.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł240 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:483 m²

Częstochowa, wyczerpy, ul. Warszawska, dom (bliźniak) na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 160 m2, całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany zgodnie z projektem firmy Archon "dom w borówkach 5" o powierzchni 125m2 (po podłodze 140m2) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł303 m² 2 937,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej okolicy - idealnej dla osób ceniących prywatność, ciszę oraz bliskość natury. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

1 249 000 zł203 m² 6 152,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:745 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, komfortowy dom położony w spokojnej dzielnicy Stradom. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności i wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł190 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący w dzielnicy Lisiniec. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchnię użytkową 168,9m (pow. całkowita: 190m2) i położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł230 m² 2 386,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:741 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy willowej Grabówka w Częstochowie. Nieruchomość w standardzie podstawowym - idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł240 m² 1 771 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Przestronny dom Kawodrza Dolna prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja Dom mieści się Częstochowie, kawodrza Dolna ul Główna Jest to dom piętrowy o powierzchni mieszkalnej 240 m2 mieszczący.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł410,50 m² 4 360,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 239 m²

Szukasz prywatnej przestrzeni? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Ten dom jest dokładnie tym, czego oczekujesz. Oferuję dom położony w Częstochowie - Grabówka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Lisiniec,Częstochowa

879 000 zł180 m² 4 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący, położony w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec. Uwaga! Możliwość zamiany na komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł177,10 m² 5 364,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

***** rezerwacja ***** Oferta dostępna tylko w wgn Agencja Nieruchomości! Szukasz domu w zacisznym miejscu, a jednocześnie blisko miasta? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł227,20 m² 3 956,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 120 m²

Dom wśród zieleni i ciszy - idealny dla rodziny szukającej spokoju i przestrzeni To dom dla ceniących sobie poranki z kawą na tarasie, wśród śpiewu ptaków, z widokiem na dziki.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł280 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Niepowtarzalna okazja! Dom na Lisińcu gotowy na Twoją historię lub. biznesowy sukces! Jeśli szukasz przestrzeni, wygody i stylu życia na najwyższym poziomie właśnie znalazłeś! - 260.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny dom jednorodzinny położony w spokojnej dzielnicy Grabówka, na działce o powierzchni 711 m , szerokiej około 20 metrów i powierzchni zabudowy 110.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł240 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:964 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 240 m2 z garażem, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec. Dom usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

211 900 zł70 m² 3 027,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Sprzedam komfortowy całoroczny dom na od Sarenka 2 Oferujemy Państwu komfortowy dom całoroczny usadowiony w otulinie zieleni Dom został wykonany z wielką starannością z wykorzystaniem.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w dzielnicy Grabówka, częstochowa Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 200 m , położony na działce 1000 m z dodatkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

734 000 zł136 m² 5 397,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni użytkowej 136 m , zlokalizowany w spokojnej i cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł221,70 m² 3 292,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:468 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Pirotechników. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

990 000 zł144 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom w zabudowie szeregowej narożny zlokalizowany na zamkniętym kameralnym osiedlu w dzielnicy Stradom. Dom ma powierzchnię użytkową 106m i położony.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany zgodnie z projektem firmy Archon "dom w borówkach 5"o powierzchni 125m2 (po podłodze 140m2) w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł174 m² 11 488,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Ekskluzywna rezydencja na Parkitce - Inteligentny dom gotowy do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 174 m , położony w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł290,27 m² 2 752,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 290,27m2 , zlokalizowany w dzielnicy Tysiąclecie; dom z połowy lat 90tych,.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł549,69 m² 6 349,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 325 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje reprezentacyjny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 549,69 m2 znajdujący się w dzielnicy Północ. Usytuowany na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł174 m² 11 488,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaż atrakcyjny dom w dzielnicy Parkitka. Dom z 2017 roku, wolnostojący o powierzchni 174 m . na działce 455 m . Dom w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł232 m² 5 366,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Ofertą sprzedaży jest rewelacyjnie położony dom o pow 232 mkw. Składa się z - 4 sypialni każda o pow około 25 mkw - salonu z kominkiem i wyjściem na taras - dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł367 m² 3 649 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 682 m²

Zapraszamy do zapoznania się z bardzo unikalnym domem z dużą działką. Idealny na hostel, dom senioralny, noclegi, gabinet lekarskie, kosmetykę czy jako siedziba firmy. Prezentuje; aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Grabówka,Częstochowa

1 290 000 zł187,60 m² 6 876,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny położony w dzielnicy Grabówka przy ul. Gminnej. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej z poddaszem użytkowym ma powierzchni 187,60m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł210 m² 3 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego jednorodzinnego Powierzchnia 210 m2 Powierzchnia użytkowa 185 m2 Powierzchnia działki do uzgodnienia od 600m2 do 1000m2 Media.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł182,74 m² 4 651,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny dom parterowy z garażem idealny dla rodziny, gotowy do komfortowego życia Na sprzedaż funkcjonalny i przemyślany dom parterowy o powierzchni użytkowej ok. 182,74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł293,90 m² 4 389,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w Częstochowie przy ul. Koniecpolskiej 14. Nr działek: 75/9, 74/6, obręb Wielki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł315 m² 3 015,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:763 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż przestronny piętrowy dom położony w Częstochowie w dzielnicy Podjasnogórska. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 225.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Raków,Częstochowa

1 295 000 zł232,50 m² 5 569,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:685 m²

Na sprzedaż: przestronny dom z ogrodem w spokojnej okolicy - Raków Zachód Powierzchnia użytkowa: 232,5 m **powierzchnia działki: 685 m2 Rok budowy: 2003 Lokalizacja: częstochowa, raków.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom rodzinny z ogrodem - Częstochowa, grabówka Piętrowy dom wolnostojący - ok. 130 m (użytkowa) / ok. 200 m (całkowita) na działce 1000 m . Spokojna, zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł320 m² 7 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny, przestronny dom w Częstochowie, w dzielnicy Mirów. Dom o powierzchni użytkowej 280m (powierzchnia całkowita 320m ) usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł408,10 m² 3 185,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 996 m²

Wyjatkowa nieruchomość Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość malowniczo położona w Częstochowie w dzielnicy Grabówka. Na działce o powierzchni blisko 3000 m2 posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł130 m² 5 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę wolnostojący dom piętrowy o powierzchni użytkowej ok. 130 m (całkowitej ok. 200 m ), położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł246 m² 6 300,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 106 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 246m2 ( powierzchnia całkowita 311,20 m2) , posadowiony na działce o powierzchni 2106 m2 , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł232,50 m² 5 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:685 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 232,5m2 (powierzchnia całkowita 248,1 m2) znajdujący się w Częstochowie w dzielnicy Wrzosowiak. Usytuowany.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij