dowolna

Domy przy rzece Częstochowa - Lista ofert sprzedaży domów nad rzeką

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

350 000 zł127 m² 2 755,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania nowy dom parterowy z użytkowym poddaszem w trakcie budowy cena dotyczy działki oraz domu w stanie surowym (mury ścianki działowe dach wylewka chudziak betonowy ) Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł132 m² 5 674,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Sprzedam Nowy Dom Jednorodzinny w Stanie Deweloperskim + Dom wybudowany w 2025 roku o powierzchni użytkowej 109,73 m + poddasze, nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

400 000 zł80 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:143 m²

Przytulny dom bliźniak częstochowa wyczerpy-aniołów Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł118,30 m² 6 593,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnego parterowego domu jednorodzinnego w dzielnicy Mirów, częstochowa. Prezentujemy parterowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł170 m² 2 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 436 m²

Biuro nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Zawodzie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 785 000 zł243 m² 7 345,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:996 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w Częstochowie Wyczerpy 243 m | działka 996 m | projekt anta Architekci Nowa, niższa cena doskonały moment na zakup tej nieruchomości. Cena spadła z 1.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł80 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 958 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Ikara 6. Nr działki: 859/2, obręb Grabówka. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na wynajem Częstochowa, ok. 70 m Do wynajęcia przytulny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej około 70 m , położony w spokojnej części Częstochowy. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł127 m² 5 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony dobrze skomunikowanej dzielnicy Stradom, w pobliżu ulicy Piastowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł176 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom do własnej aranżacji w zabudowie bliźniaczej położony w Częstochowie, w dzielnicy Zawodzie. Dom ma powierzchnię całkowitą ok 176 m i.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł164,34 m² 2 586,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:976 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 164m , zlokalizowany przy ul. Tatarkiewicza w dzielnicy Wyczerpy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Częstochowie, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

630 000 zł169 m² 3 734,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego, położonego w Częstochowie przy ul. Batalionów Chłopskich. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mirów,Częstochowa

780 000 zł118 m² 6 593,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w dzielnicy Mirów, częstochowa. Prezentujemy parterowy dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zawodzie,Częstochowa

349 000 zł180 m² 1 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:581 m²

Świetna oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m2 na ul. Olsztyńskiej w Częstochowie. Dom położony na działce o powierzchni 581m2. Dom piętrowy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

415 000 zł165 m² 2 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

***** rezerwacja ***** Częstochowa, zawodzie, dom wolnostojący na sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy na sprzedaż dom zlokalizowany Częstochowie przy ul. Olsztyńskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lisiniec,Częstochowa

650 000 zł140 m² 4 645,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 079 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje Niepowtarzalną ofertę nieruchomości dla osób, które marzą o życiu w sercu natury. Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kaczorowska

Zawodzie,Częstochowa

190 000 zł100 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Budynek z kamienia i cegly nadaje się do kapitalnego remontu lub rozbiórki. Wszystkie media.Jeden wasciciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

320 000 zł96 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w malowniczej okolicy w Częstochowie, dzielnica Zawodzie-Dąbie. Nieruchomośc do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

499 999 zł110 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferuje do sprzedaży 4 nowe domy w zabudowie szeregowej w miejscowości Zawady gmina Popów. Lokalizacja Zawady to miejscowość turystyczna w okolicy Załęczańskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

2 800 zł65 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:850 m²

Ema Nieruchomości oferuje na wynajem dom znajdujący się w miejscowości Częstochowa w dzielnicy Zawodzie-Dąbie przy ul. Alberta Einsteina 13. Nieruchomość w skrócie: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Stradom,Częstochowa

899 990 zł120 m² 7 499,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:957 m²

Jeżeli szukasz domu na jednym poziomie, bez dodatkowych schodów, to mam dla Ciebie idealna propozycję. Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

955 000 zł120 m² 7 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:957 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

169 000 zł60 m² 2 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękna zielona enklawa - działka położona pod miastem zabudowana budynkiem murowanym z cegły, dwuwejściowym o powierzchni ok. 60m2 + poddasze, działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

495 000 zł60 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta prywatna od właściciela! telefon bezpośrednio do właściciela   Przepięknie położona leśniczówka w lesie pod Częstochową. Działka 1100m2 cała ogrodzona otoczona lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poniatowskiego

Stradom,Częstochowa

400 000 zł72 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:255 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje bardzo przytulny dom parterowy z ogródkiem położony w bardzo spokojnej i cichej dzielnicy Stradom. W skład domu wchodzi: -duży salon, -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

169 000 zł50 m² 3 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta prywatna od właściciela! telefon bezpośrednio do właściciela   Piękna zielona enklawa pod miastem: działka budowlana o powierzchni 1100m2, wymiary 27x40, cała ogrodzona otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nusbauma

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

950 000 zł260 m² 3 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej. Wyczerpy przy ul. Nusbauma. W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole,przystanki autobusowe, rozkład: - dwie piwnice parter - garaż wysoki Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa