dowolna

Domy jednorodzinne, parterowe Częstochowa - Lista ogłoszeń

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pszenna

Błeszno,Częstochowa

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 722 m²

Szukasz domu W częstochowie Z dodatkowym budynkiem mieszkalnym I ogromną działką? Ta oferta to rzadkość na rynku - dwie nieruchomości na jednej działce o powierzchni aż 3722.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tartakowa

Częstochowa,śląskie

1 100 000 zł525 m² 2 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania działka o powierzchni 12 arów zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym w centrum Częstochowy przy ul. Tartakowiej o łącznej powierzchni użytkowej 525 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kusocińskiego

Błeszno,Częstochowa

358 000 zł80 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Częstochowa przy ulicy Kusocińskiego. Nieruchomość w skład której wchodzi budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok 80m2 oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mirowska

Mirów,Częstochowa

780 000 zł118 m² 6 610,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ema Nieruchomości zaprasza do odkrycia wyjątkowej oferty wolnostojących domów w urokliwej dzielnicy Mirów w Częstochowie! Te przestronne parterowe domy o powierzchni około 118.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

449 000 zł118 m² 3 792,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:712 m²

Okazja do końca września! tylko 3800zł/m 2 Ofertą sprzedaży jest parterowy dom do wykończenia - Lisiniec, częstochowa. Stan - surowy zamknięty. Posiada aluminiowe okna, drzwi oraz rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 350 000 zł208 m² 6 484,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:987 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o pow. 208,2 m2 na działce o pow. 987 m2 w dzielnicy Północ. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym w nowoczesnej bryle. Szerokość elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

1 498 000 zł284 m² 5 274,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Komfortowy dom wolnostojący z 2019 roku, parterowy z poddaszem użytkowym, położony w dzielnicy Parkitka, w cichej uliczce wśród zieleni. Nowoczesna, atrakcyjna architektonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

1 130 000 zł138 m² 8 188,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:886 m²

Oferuję do sprzedaży dom parterowy o powierzchni 138mkw, położony na działce 886mkw w dzielnicy Wyczerpy Dolne. Ciekawa propozycja dla osób ceniących ciszę z dala od wielkomiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dwernickiego

Tysiąclecie,Częstochowa

319 000 zł92 m² 3 467,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:360 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Wały Dwernickiego w Częstochowie. Dom usytuowany jest na płaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

1 498 000 zł284 m² 5 274,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

629 000 zł104 m² 6 048,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, w stanie deweloperskim położony w miejscowości Brzeziny-Kolonia gm. Poczesna, usytuowany wśród nowej zabudowy jednorodzinnej i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jagiellońska

Wrzosowiak,Częstochowa

1 199 000 zł248 m² 4 842,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom na działce 2.000 m2 przy ulicy Jagiellońskiej Częstochowa - Wrzosowiak Do sprzedaży: - dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, o pow. użytkowej 247,60 m2 - w tym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

1 600 000 zł284 m² 5 633,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

629 000 zł104 m² 6 048,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

629 000 zł104 m² 6 048,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

1 600 000 zł284 m² 5 633,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Stradom,Częstochowa

599 900 zł120 m² 4 999,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący położony na działce 980m2 w dzielnicy Stradom. Dom o powierzchni ok. 120m2, składający się z salonu otwartego na kuchnię, trzech sypialni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Stradom,Częstochowa

899 990 zł120 m² 7 499,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:957 m²

Jeżeli szukasz domu na jednym poziomie, bez dodatkowych schodów, to mam dla Ciebie idealna propozycję. Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

649 000 zł104 m² 6 240,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

1 680 000 zł284 m² 5 915,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

649 000 zł104 m² 6 240,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kawia

Śródmieście,Częstochowa

340 000 zł330 m² 1 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 513 m²

Do sprzedaży udziały (70 %) w nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w Częstochowie przy ulicy Kawiej. Oferowany udział w nieruchomości obejmuje udział w działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

649 000 zł104 m² 6 240,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

955 000 zł120 m² 7 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:957 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Stradom,Częstochowa

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

649 000 zł104 m² 6 240,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mirów,Częstochowa

680 000 zł150 m² 4 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 446 m²

Optimum Nieruchomości przedstawia Państwu parterowy dom położony na bardzo dużej działce w pięknej okolicy w dzielnicy Mirów. Powierzchnia całkowita domu 150m2. Powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

649 000 zł104 m² 6 240,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Grabówka,Częstochowa

780 000 zł145 m² 5 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:731 m²

Ostatni dostępny dom W tej inwestycji! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! najnowsza inwestycja W gruszewni! pełny stan deweloperski!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Błeszno,Częstochowa

315 000 zł55 m² 5 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:520 m²

Do sprzedaży działka zabudowana domem, budynkiem gospodarczym i garażem wolno stojącym. Nieruchomość położona w dzielnicy Błeszno, w cichym i spokojnym miejscu. Dziaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gnaszyn Górny,Częstochowa

365 000 zł80 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:494 m²

Pilnie sprzedam Dom w cenie mieszkania Gnaszyn Górny Częstochowa Do sprzedaży dom parterowy wolnostojący położony w Częstochowie przy ulicy Drzewnej. Budynek posiada układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

770 000 zł118 m² 6 511,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

Atrakcyjny, nowoczesny dom wolnostojący, parterowy o powierzchni użytkowej 118,25 m2, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec. Działka o powierzchni 518 m2. Cena 770 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

329 000 zł140 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 141 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 140 m2, położony na na działce o pow. 4141 m2 z możliwością dokupienia działki sąsiedniej o pow. ok. 3000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poniatowskiego

Stradom,Częstochowa

400 000 zł72 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:255 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje bardzo przytulny dom parterowy z ogródkiem położony w bardzo spokojnej i cichej dzielnicy Stradom. W skład domu wchodzi: -duży salon, -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

649 000 zł204 m² 3 181,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Na sprzedaż nieruchomość w atrakcyjnej części Częstochowy, w pobliżu Parku Lisiniec. Bardzo dobra lokalizacja, dogodny dojazd samochodem i rowerem do centrum miasta. Komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

770 000 zł118 m² 6 511,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Atrakcyjny, nowoczesny dom wolnostojący, parterowy o powierzchni użytkowej 118,25 m2, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec. Działka o powierzchni 513 m2. Cena 770 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

590 000 zł188 m² 3 138,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:460 m²

Parterowy dom Tysiąclecie Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej położony w atrakcyjnej części Tysiąclecia. Budynek parterowy w całości podpiwniczony o pow. całkowitej 188 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ludowa

Kiedrzyn,Częstochowa

378 000 zł90 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:657 m²

Pilnie sprzedam Dom w cenie mieszkania Kiedrzyn Do sprzedaży dom parterowy wolnostojący położony w Częstochowie przy ulicy Ludowej. Budynek posiada układ pomieszczeń w amfiladzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Aniołów,Częstochowa

640 000 zł113 m² 5 663,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko w Nieruchomości labirynt! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z 2007 roku, parterowy z poddaszem użytkowym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

820 000 zł140 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Do sprzedaży bardzo ciekawa nieruchomość, tj. działka o powierzchni 660 m2 zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi. Pierwszy budynek to dom parterowy z użytkowym poddaszem wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 100 m2 na działce 1000m2 w dzielnicy Rząsawy w Częstochowie ( 10 minut samochodem do centrum miasta ). Dom w tym roku został ocieplony.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij