dowolna

Domy jednorodzinne, parterowe Częstochowa - Lista ogłoszeń

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:938 m²

749 000 zł za dwa domy. Idealne rozwiązanie dla osób szukających domu 2-rodzinnego lub budynku na działalność pod usługi itp. Dwa domy na jednej działce ok. 938m2: i dom piętrowy: ok.120m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lisiniec,Częstochowa

1 199 500 zł151 m² 7 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:748 m²

Dom w klimatycznym miejscu.Częstochowa-Lisiniec PREZENTUJE Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA Częstochowa,Lisiniec,okolice ul.Łomżyńskiej DOM(150M2) PLUS DZIAŁKA(748M2) Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Raków,Częstochowa

390 000 zł176 m² 2 220,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:480 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny zlokalizowany w dzielnicy Raków. Dom o powierzchni całkowitej 175,60 m2 posadowiony na działce o regularnym kształcie o powierzchni 480 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Dąbie,Częstochowa

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Opis oferty Parterowy dom dwuokojowe , w tym salon połaczony z kuchnią , ,łazienka z kabina prysznicową Ciche i spokojne miejsce Dom wolnostojący , ocieplony, na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Raków,Częstochowa

639 000 zł120 m² 5 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Oferujemy do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni 120m2 położony na działce 980m2 w dzielnicy Raków. Dom po generalnym remoncie dwa lata temu. Na powierzchnię 120m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Wyczerpy Górne,Częstochowa

635 000 zł113 m² 5 604,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Dom Wyczerpy Częstochowa do zamieszkania Do sprzedaży dom parterowy z poddaszem użytkowym, położony w Częstochowie w dzielnicy Wyczerpy Górne. Zadbany, przytulny dom do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Dąbie,Częstochowa

2 900 zł130 m² 22,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Opis oferty Parterowy dom posiadający 5 pokoi w standardzie podstawowym , dużą kuchnie ,duża łazienkę z oknem. Dom wolnostojący , ocieplony, na dużej działce 3500mkw. Na tyłach działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Północ,Częstochowa

660 000 zł110 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Parterowy dom w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej okolicy. Zdjęcia z przykładową wizualizacją. Projekt tej nowoczesnej parterówki wyróżniającej się atrakcyjnym wyglądem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 140 000 zł300 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 314 m²

Prezentujemy do sprzedaży rozłożysty dom parterowy w dzielnicy Lisiniec , okolica Jasnogórska nadający się do zamieszkania przez jedna dwie rodziny lub przeznaczony ze względu na gabaryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Gnaszyn Dolny,Częstochowa

580 000 zł190 m² 3 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:535 m²

Prezentujemy do sprzedaży dom parterowy w dzielnicy Gnaszyn. Dom oferuje komfort, funkcjonalność. Położony w atrakcyjnej okolicy z doskonałym dojazdem do Centrum Częstochowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

855 000 zł260 m² 3 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:788 m²

Prezentujemy do sprzedaży rozłożysty dom parterowy w dzielnicy Lisiniec. Dom oferuje przestrzeń, komfort, funkcjonalność. Położony w atrakcyjnej okolicy z doskonałym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 399 000 zł236 m² 5 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Piękny dom w rewelacyjnej lokalizacji.Północ.BIOOCZYSZCZALNIA! KOSZT URZYMANIA OK .1400ZŁ średnia cena na MIESIĄC ZA WSZYSTKO! PREZENTUJE;Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA;Częstochowa,Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 100 m2 na działce 1000m2 w dzielnicy Rząsawy w Częstochowie ( 10 minut samochodem do centrum miasta ). Dom w tym roku został ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 180 000 zł315 m² 3 746,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:734 m²

Opis oferty Oferujemy do sprzedaży dom jedno -dwurodzinny, z dwoma niezależnymi wejściami .Każdy poziom posiada 100mkw .W celu zwiększenia powierzchni jest możliwośc wykorzystania wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

595 000 zł129 m² 4 599,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 129,35 m2, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Stradom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Kawodrza Dolna,Częstochowa

889 000 zł136 m² 6 536,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:844 m²

Piękny dom parterowy w cichej okolicy, w nowej zabudowie domów jednorodzinnych, 4 kilometry od centrum miasta. Otoczony ogrodzoną działką o powierzchni 844 m (wymiary 20,5 m x 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

939 500 zł128 m² 7 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Parterowy dom usytuowany na dużej działce w atrakcyjnej części dzielnicy Stradom prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Stradom,boczna uliczka od ul.Polnej O DOMU Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

1 000 000 zł159 m² 6 289,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam do zaoferowania parterowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym położony w Częstochowie - dzielnica Stradom. Nieruchomość o powierzchni 159 m2 usytuowana jest działce 1170 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

695 000 zł124 m² 5 584,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:876 m²

Atrakcyjny, nowoczesny dom wolnostojący, parterowy o powierzchni użytkowej 124,45 m2, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec. Działka o powierzchni 876 m2. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

939 000 zł180 m² 5 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż duży budynek mieszkalny wolnostojący + mniejszy budynek znajdujące się w Częstochowie w dzielnicy Stradom przy ulicy Pionierów. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

730 000 zł147 m² 4 965,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Umowa na wyłączność dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! najnowsza inwestycja deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:928 m²

Opis oferty Proponuję na sprzedaż dom wolnostojący położony w Częstochowie, w dzielnicy Błeszno. Idealna oferta, dla osób szukających ciszy i odpoczynku od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 292 m²

Ofertą sprzedaży jest dom z potencjałem w spokojnej dzielnicy Częstochowy. Dom parterowy o powierzchni 120 mkw, niepodpiwniczony z dachem dwuspadowym zlokalizowany na dużej płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

545 000 zł158 m² 3 449,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:897 m²

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość znajdującą się w spokojnej części Częstochowy, dzielnicy Błeszno. Dom jednorodzinny o wymiarach 158 m2, budowany w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Częstochowa,śląskie

580 000 zł173 m² 3 353,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:631 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny z częścią usługową. Budynek położony jest na działce o powierzchni 631 mkw. Układ funkcjonalny budynku: budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kresowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

293 049 zł2 802 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji w nieruchomości w postaci: udziału nieruchomości gruntowej zabudowanej nr 666/2 o powierzchni 0,1109 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Kawodrza Dolna

Kawodrza Dolna,Częstochowa

500 000 zł106 m² 4 716,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwa, nowe domy parterowe, typu bliźniak, w dzielnicy Kawodrza Dolna. Nowoczesny i bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń! Każdy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

730 000 zł147 m² 4 965,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²