dowolna

Domy na sprzedaż Częstochowa - Oferty sprzedaży domów

327 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

327 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

595 000 zł155 m² 3 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:475 m²

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w dzielnicy Lisiniec. Powierzchnia domu 155 m.kw. Działka będąca w użytkowaniu wieczystym ma powierzchnię 475m. Podjazd wybrukowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

3 500 000 zł1 013 m² 3 455,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:470 m²

Sprzedam kamienicę 4-ro kontygnacyjną bez lokatorów położoną w Centrum Częstochowy, idealną pod cele komercyjne - biurowiec, hotel itp. Budynek od strony ulicy jest budynkiem 4-ro kondygnacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kiedrzyn

Kiedrzyn,Częstochowa

598 000 zł155 m² 3 858,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowy dom jednorodzinny, zbudowany w granicy, budynek z maxa, ocieplony styropianem 10cm+ tynk akrylowy, kryty gontem bitumicznym. Na parterze kuchnia połączona z jadalnią, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:796 m²

Całkowicie podpiwniczony, piętrowy dom jednorodzonny w dzielnicy Zawodzie. Wybudowany z cegły w latach 1962-63. Stropodach kryty papą. Piękna , kształtna działka. Parter : pokój ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

245 000 zł100 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:255 m²

Opis oferty Do sprzedania mały domek jednorodzinny.3 pokoje, kuchnia, hol oraz łazienka o łącznej powierzchni ok.90m2.Mieszkanie czyste i zadbane, kuchnia łazienka oraz hol wyłożone płytkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Północ

Północ,Częstochowa

500 000 zł216 m² 2 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:639 m²

Dom mieszkalny w zabudowie bliżniaczej w dzielnicy Pólnoc na dużej pow.639mkw zagospodarowanej działce. Spokojne miejsce. Dobry dojazd.Pełne uzbrojenie. Pomieszczenia w piwnicy : piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

630 000 zł240 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:348 m²

Szereg zlokalizowany około 500 m od real-a.Budynek naście lat temu przeszedł kapitalny remont,fundamenty,izolacje,podciągi,powiększenie otworów okinnych,wyburzenie ścian wewn.,instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Północ

Północ,Częstochowa

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:225 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej polozony w spokojnej części dzielnicy Pólnoc. Parter. Salon z jadalnią i kuchnią - otwarta przestrzeń( podłogi parkietowe wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:484 m²

Oferta skierowana dla dwóch rodzin! lub możliwość zagospodarowania drugiego bliźniaka na działalność dwa Bliźniaki w dzielnicy Zacisze! na działce 484m2. Powierzchnia użytkowa każdego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

600 000 zł220 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Budynek dwukondygnacyjny o powierzchni 220m2 na ładnej działce 800m2 w spokojnej dzielnicy. Parter : pomieszczenie o powierzchni 65m2 z możliwością podziału na kilka mniejszych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

650 000 zł208 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedazy połowa domu jednorodzinnego w skład czego wchodzą dwa mieszkania dwupokojowe o powierzchni 72 m.kw każde.(mieszkania wpisane są do własnych ksiąg wieczystych) Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

600 000 zł169 m² 3 550,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Opis oferty nowoczesny, przytulny, bardzo dobrze utrzymany dom Z pięknie zagospodarowaną. Dobra lokalizacj (szybka komunikacja z centrum miasta), w sąsiedztwie nowych domów. Zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

189 000 zł90 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w dzielnicy Stradom. Parterowy. dwa pokoje , kuchnia z jadalnią , łazienka z wc. Ganek. Kuchnia letnia i pomieszczenie gospodarcze. Powierzchnia ok. 90 m.kw. Dodatkowo strych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

399 000 zł114 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:240 m²

Opis oferty Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej ( środkowy ), zlokalizowany w dzielnicytysiąclecie. Standard do użytku. Dookoła doskonale prosperująca infrastruktura społeczna. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dźbów

Dźbów,Częstochowa

350 000 zł204 m² 1 714,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 460 m²

Dom jednorodzinny położony w Częstochowie w dzielnicy Dzbów. Dom składa sie z parteru i piętra, rozbudowany w latach 90-ych. Posadowiony na działce o powierzchni 3460 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wyczerpy-Aniołów

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

167 000 zł140 m² 1 192,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:363 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : kotłownia, garaż Pomieszczenia na parterze : wiatrołap ,pokój duża kuchnia przejściowa , pokój , podłogi deski przykryte lenteksem Pomieszczenia na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

349 000 zł130 m² 2 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Opis oferty dom Z wymiarową, piękną działką W bardzo dobrej lokalizacji, w rejonie lisińca, ok.7 min.do centrum. W pobliżu znajduje się infrastruktura: sklepy, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mirów

Mirów,Częstochowa

650 000 zł260 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Zdjęć więcej niż 10!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

595 000 zł413 m² 1 440,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : drrinkbar,( połaczony krętymi schodami z salonem), sala fitnes, pomieszczenia gospodarcze , tolaeta , prysznic, pralnia. kotłownia -piec Viesman Podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

90 000 zł70 m² 1 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:575 m²

do sprzedaży udział 1 3domu mieszkalnego -w ramach udziału sprzedający korzystają z pokoju z kuchnią i łazienki o powierzchni 40m2 z osobnym wejściem.- ogrzewanie własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Północ

Północ,Częstochowa

550 000 zł260 m² 2 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Opis oferty :dom wolno stojący w dzielnicy Pólnoc wybudowany w 1998 roku , parterowy z poddaszem użytkowym 6 pokojowy , 2 łazienki , 2 toalety , kuchnia. Podpiwniczony w całości(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

1 050 000 zł250 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:895 m²

Dom jednorodzinny położony na Grabówce na zagospodarowanej działce w wyjatkowo spokojnym miejscu. Podpiwniczony z dwoma garażami. Na posesji dodatkowo posadowiony jest nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dźbów

Dźbów,Częstochowa

750 000 zł294 m² 2 551,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 388 m²

Opis oferty Nowoczesny , nowy dom na dużej działce. Pomieszczenia na parterze : Przestronny hol z którego prowadzą schody do części mieszkalnej na poddaszu. Z holu na parterze jest wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

575 000 zł200 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Opis oferty Pomieszczenia na parterze : kuchnia, salon, gabinet , łazienka z natryskiem , pomieszczenie gospodarcze Pomieszczenia na piętrze : 3 pokoje , duza łazienka z wnna, pralnia podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Północ

Północ,Częstochowa

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 039 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : trzy pomieszczenia suszarnia kotłownia Pomieszczenia na parterze : klatka schodowa,wc z łazienką,kuchnia ,dwa pokoje. Pomieszczenia na piętrze : łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

480 000 zł162 m² 2 969,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:223 m²

Kameralne osiedle 18-stu nowoczesnych domków jednorodzinnych W zabudowie szeregowej. Bardzo dobra lokalizacja osiedla wjazd bezpośrednio Z ulicy wręczyckiej gwarantuje szybkie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

620 000 zł180 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:903 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, kryty dachówką położony na zagospodarowanej działce o pow. 903m.kw. na pograniczu Lisińca i Gnaszyna. Spokojne,bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

320 000 zł143 m² 2 237,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:431 m²

Opis oferty Dom typu wysoki parter , częściowo podpiwniczony zbudowany z pustaka w latach 80-tych na działce pow. 431 mkw. Garaż wolnostojący , dwustanowiskowy. Pomieszczenia w piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wyczerpy-Aniołów

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Super oferta Dom jednorodzinny z możliwościa przerobienia na dwurodzinny o pow. całkowitej 200m2 na przepięknie zagospodarowanej działce o pow. 900m2. Dom budowany w latach 90-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

470 000 zł240 m² 1 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Wolno stojący dom jednorodzinny w dzielnicy Stradom, posadowiony na działce o powierzchni 620m2 i szerokości 24 m2. Budynek ocieplony styropianem i pokryty tynkiem akrylowym. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Elsnera

Parkitka,Częstochowa

450 000 zł135 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania mamy dla Państwa luksusowe szeregówki o pow. od 135m2 do 140m2 zlokalizowane w nowj dzielnicy miasta Częstochowa-Parkitka.Budynek jest nowy(rok budowy 2013).Lokale są zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

520 000 zł300 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:995 m²

Dom jednorodzinny dwurodzinny w dzielnicy Błeszno. Parter domu po kapitalnym remoncie .Na działce zabudowania gospodarcze i garaże do wykorzystania na działalność typu serwis samochodowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

415 000 zł163 m² 2 546,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opis ofe Dom typu bliżniak- zbudowany z dobrej jakości materiałów w bardzo dobrej loklaizacji. Stan surowy zamknięty: okna pcv, drzwi wejściowe antywłamaniowe, brama garazowa elektrycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

435 000 zł200 m² 2 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:509 m²

Opis oferty Dom jednopiętrowy z przyziemiem. Na dole duży pokój funkcjonujący aktualnie jako miejsce do zabaw i gier , z którego jest wyjście na zadbany i zagospodarowany ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

120 000 zł100 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:805 m²

do sprzedaży działka budowlana położona w dzielnicy Zawodzie , w bliskiej odległości od rynku "zawodzie"o powierzchni 805m2 szer 22m. W działce budynek z kamienia czteroizbowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Północ

Północ,Częstochowa

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom mieszkalny o nowoczesnej architekurze wybudowany w 2000 roku, dla rodziny 4-5 osobowej położony w spokojnym miejscu w dzielnicy Północ o powierzcni całkowitej ok. 120 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kiedrzyn

Kiedrzyn,Częstochowa

465 000 zł255 m² 1 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:614 m²

Dom w dzielnicy Kiedrzyn o powierzchni użytkowej 128m2, położony w cichym miejscu z dojazdem asfaltową ulicą , na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 614m2. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Raków

Raków,Częstochowa

80 000 zł36 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:587 m²

Do sprzedaży budynek jednoizbowy o powierzchni 36m2 na działce 587m2. Tereny mieszkaniowe w g wypisu z rej.gruntów. Dzielnica Raków, w pobliżu szkoła oraz sieć sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

530 000 zł220 m² 2 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:586 m²

Opis oferty nowoczesna, prosta bryła domu zlokalizowanego na działce O pow. 586 m, w bardzo dobrym miejscu w dobrej dzielnicy. Dom w stanie surowym zamkniętym budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

420 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:489 m²

Opis oferty Oferujemy do sprzedaży wygodny dom na Lisińcu stanowiacy wysoki parter składający się z dużej oddzielnej kuchni , salonu z wyjściem na taras i działkę, toalety , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

695 000 zł180 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:507 m²

Dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, położony w dzielnicy Lisiniec o powierzchni ok. 120m.kw. Działka 507m.km., ogrodzona i zagospodarowana. Spokojne.