dowolna

Domy na sprzedaż Częstochowa - Oferty sprzedaży domów

324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Kiedrzyn

Kiedrzyn,Częstochowa

2 100 000 zł450 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Opis oferty Dom typu rezydencja na obrzeżach Częstochowy.Na wartość nieruchomości ma wpływ duże zaplecze produkcyjne na tyłach domu w postaci hal, branża spożywcza razem około 700m,oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mirów

Mirów,Częstochowa

510 000 zł220 m² 2 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : kotłownia,pomieszczenia gospodarcze Pomieszczenia na parterze : holl,duży salon połączony z kuchnią,łazienka Pomieszczenia na poddaszu : Pokój kąpiekowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:456 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : Pomieszczenia na parterze : Pomieszczenia na piętrze : Pomieszczenia na poddaszu : Budynek zlokalizowany w granicy tylnej części działki. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 600 000 zł500 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 670 m²

nowy luksusowy dom wolnostojacy ok. 300 m2;+ duzy budynek mieszkalno-gospodarczy ok 200 m2; 3 garaze; 2 dzialki polaczone razem 6670 m2; budynek gospodarczy na dzialalnosc. Idealna lokalizacja na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

395 000 zł126 m² 3 134,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dom z lat 80-tych położony w dzielnicy Lisiniec. Powierzchnia 126mkw., działka 840mkw. Na parterze 2 pokoje, łazienka, na piętrze salon, sypialnia, kuchnia oraz łazienka. Dodatkowo istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

930 000 zł471 m² 1 974,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wielokondygnacyjnym na działce zbliżonej do wydłużonego prostokąta o pow.900 mkw. Całość ogrodzona, od ulicy słupki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, Północ

Północ,Częstochowa

385 000 zł135 m² 2 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:210 m²

do sprzedaży szeregowiec w dzielnicy Północ , w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni całkowitej 135m2 , na działce 210m2. Na parterze wiatrołap, salon + kuchnia + wc- w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

350 000 zł170 m² 2 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Opis oferty świetnie zlokalizowany bliżniak, w pobliżu M 1, w okolicy domków jednorodzinnych, przystanków. Zadbany, częściowo zmodernizowany. Słoneczny, duży salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

555 000 zł158 m² 3 512,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:395 m²

Opis oferty Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej połozony na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w dzielnicy Parkitka Gtrabówka. Dom stanie deweloperskim , przykryty dachówka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Północ

Północ,Częstochowa

459 000 zł190 m² 2 415,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:340 m²

Częściowo podpiwniczona narożna szeregówka na Północy.działka 340mkw. W piwnicach znajdują się 3 pomieszczenia tj.kotłownia i 2 pom.gosp. garaż Parter salon z holem wiatrołap kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

495 000 zł134 m² 3 694,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:495 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom w dzielnicy Tysiąclecia o pow. całkowitej 134m2 na działce 495m2. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, w stanie deweloperskim. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

1 290 000 zł288 m² 4 477,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:980 m²

Przepiękna , absolutnie luksusowa, stylowa i wyrafinowana nowa willa ( 2009 2010 rok budowy ) w bliskim położeniu centrum.Wnętrza zostały zaprojektowane w stylu rezydencji znajdujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wyczerpy-Aniołów

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

430 000 zł96 m² 4 479,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 487 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : 2 pomieszczenia Pomieszczenia na parterze : 4 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, piękny hall, sionka Pomieszczenia na piętrze : Pomieszczenia na poddaszu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży bardzo ładny dom położony w dzielnicy Wrzosowiak. Powierzchnia użytkowa 120m kw. Działka 500m kw. Parter : salon połączony z kuchnią, łazienka z prysznicem, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wyczerpy-Aniołów

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

494 900 zł274 m² 1 806,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opis oferty Atrakcyjny dom posiadający dużo otwartej przestrzeni, zlokalizowany na skraju dzielnicy Wyczerpy zapewnia intymność i odpoczynek od miejskiego gwaru. Dojazd do centrum miasta zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

246 000 zł125 m² 1 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Opis oferty Nieruchomość gruntowa zabudowana 1 2 bliźniaka z kamienia i cegły, ocieplonego styropianem na zewnątrz z tynkiem akrylowym. Dwa duże pokoje z dużą kuchnią, jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

99 000 zł40 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:970 m²

Brzeziny! do sprzedaży drewniany domek - pokój z kuchnią + miejsce na łazienkę o powierzchni 40m2 - w domku jest prąd oraz woda , położony na działce o powierzchni 970m2 domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

375 000 zł175 m² 2 140,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:772 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : pomieszczenia gospodarcze, piec co węglowo-koksowy Pomieszczenia na parterze : przedpokój, duża kuchnia , salon ,łazienka ,pokój Pomieszczenia na piętrze : 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, Stradom

Stradom,Częstochowa

290 000 zł190 m² 1 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opis oferty Dom wolnostojący.STRADOM. Stan surowy zamknięty.Of.6104 Położony pośród nowej zabudowy. Spokojna okolica. Wszystkie media (energia elektryczna wprowadzona do budynku). Działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

460 000 zł200 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:632 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : Pomieszczenia na parterze : na parterze pomieszczenia gospodarcze , typu letnia kuchnia , pralnia ,łazienka , oraz 3 pomieszczenia dawniej przeznaczone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

599 000 zł250 m² 2 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Opis oferty Wygodny,gustownie urządzony dom ,położony w cichm i spokojnym miejscu przy asfalowej ulicy. Na tyłach działki znajduje się pomiesczeniegospodarcze około 60mkw z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

620 000 zł290 m² 2 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy Państwu do zakupu dom w dzielnicy Lisiniec. Bardzo funkcjonalny dom na zagospodarowanej i ogrodzonej działce o powierzchni 1100 m^2. Rewelacyjna lokalizacja zapewniająca wspaniałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zawodzie-Dąbie

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

349 000 zł138 m² 2 528,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Opis oferty Dom z lat osiemdziesiątych po termo izolacji Budynek nie wymaga dodatkowych nakładów. Dodatkowo na działce posadowione są pomieszczenia gospodarcze o pow 128 m oraz dwa garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

270 000 zł110 m² 2 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:444 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : Pomieszczenia na parterze : kuchnia, pralnia, wc, garaż Pomieszczenia na piętrze : 3 pokoje, przedpokój, łazienka Pomieszczenia na poddaszu : zmiana 2013-07-25

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:272 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Parkitka. Dom o łącznej powierzchni 150m2 użytkowej ok.125m2 położony na działce o pow. 272 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

500 000 zł150 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:272 m²

Kolonia grabówka. Nowoczesny dom (z 2007r) w zabudowie szeregowej. Na parterze domu znajduje się salon z kominkiem, kuchnia,łazienka z prysznicem,pomieszczenie gospodarcze oraz garaż.Z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

65 000 zł70 m² 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży udział 1 2 w nieruchomości o powierzchni działki 500m2, w dzielnicy Stradom. Przedmiotem sprzedaży jest domek o powierzchni 70m2 , parterowy z kamienia i cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dźbów

Dźbów,Częstochowa

260 000 zł130 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Opis oferty Pomieszczenia na parterze : Przedpokój , 5 pokoi , kuchnia , łazienka. Pomieszczenia na poddaszu : strych nieużytkowy z możliwością adaptacji na cele mieszkalne. Dom ma 2 wejścia co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

393 000 zł146 m² 2 691,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : Pomieszczenia na parterze : Pomieszczenia na piętrze : Pomieszczenia na poddaszu : zmiana 2013-05-20

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

249 000 zł88 m² 2 829,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:363 m²

Opis oferty 1 2 cz bliżniaka położona w dz. Stradom - blisko centrum miasta przy brukowanej nowej drodze. W cichym miejscu ( poza głównymi szlakami komunikacyjnymi) Budynek o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

495 000 zł175 m² 2 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opis oferty - Dom starannie wykończony nie wymaga żadnych remontów. Garaż wolnostojący z możliwością zrobienia drugiego garażu po małych przeróbkach. W cenie pozostają meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

595 000 zł129 m² 4 627,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:269 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Lisiniec z 2006r,o pow.uzytkowej 112mkw plus garaż 16,4mkw.Bez piwnic.Mały stryszek nad garażem i poddaszem. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wyczerpy-Aniołów

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

349 000 zł202 m² 1 732,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:255 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Wyczerpy. Spokojne miejsce , zagospodarowany ogródek , garaż z dwoma stanowiskami. Spokojne miejsce, ogródek przed i za posesją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

600 000 zł165 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:678 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : kotłownia, pralnia, spiżarnia, wc Pomieszczenia na parterze : kuchnia + jadalnia + salon, hall, łazienka! Pomieszczenia na piętrze : sypialnia duża, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

850 000 zł365 m² 2 328,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:725 m²

Bardzo ładny i nowoczesny dom w wysokim standardzie -o powierzchni całkowitej 365 m2 oraz -powierzchni użytkowej 329 m2 solidnie wykonanay , w technologi tradycyjne. -Dom o ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

1 145 000 zł258 m² 4 437,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Opis oferty ponad 10 zdjęć Ekskluzywna willa, parterowa z poddaszem użytkowym, znajduje się w cichej I spokojnej okolicy , ze znakomitą komunikacją - 5 min do centrum miasta i 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dźbowska

Stradom,Częstochowa

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 751 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : brak Pomieszczenia na parterze : 110m2 niski parter - przyziemie Pomieszczenia na piętrze : 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój Pomieszczenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jadwigi

Częstochowa,śląskie

170 000 zł55 m² 3 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:665 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : niska Pomieszczenia na parterze : dwa pokoje, kuchnia, wc Pomieszczenia na piętrze : Pomieszczenia na poddaszu : Możliwość rozbudowy i

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łomżyńska

Częstochowa,śląskie

250 000 zł310 m² 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam do zaoferowania na sprzedaż nieruchomość mieszkalną (110 m2) wraz z budynkiem gospodarczym i garażem (200 m2) położoną w cichej okolicy, przy ulicy Łomżyńskiej 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szparagowa

Kawodrza Dolna,Częstochowa

340 000 zł192 m² 1 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

Nowo wybudowany dom w Czestochowie, stan surowy zamkniety,powierzchnia uzytkowa 192m z garazem wkomponowanym w bryle budynku.Powierzchnia dzialki 915m , szerokosc z frontu 24 m.Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

670 000 zł260 m² 2 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedaży obiekt handlowo -usługowo - biurowy o pow 260m2 położony na działce 750m2 na pograniczu Centrum oraz Tysiąclecia. Zbudowany w latach 60-tych w technologi murowanej,.