dowolna

Domy Częstochowa – Oferty sprzedaży i najmu domów

335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kusocińskiego

Błeszno,Częstochowa

358 000 zł80 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Częstochowa przy ulicy Kusocińskiego. Nieruchomość w skład której wchodzi budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok 80m2 oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Główna

Częstochowa,śląskie

539 000 zł234 m² 2 303,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Posiadam filmiki do obejrzenia. Do sprzedania dom, parter + piętro do adaptacji. Dom 234 m2 (117m2 dół+ 117 m2 góra) + 41m2 ogromny pokój zaadaptowany z pomieszczeń gospodarczych w 2007r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kaczorowska

Zawodzie,Częstochowa

190 000 zł100 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Budynek z kamienia i cegly nadaje się do kapitalnego remontu lub rozbiórki. Wszystkie media.Jeden wasciciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Parkitka,Częstochowa

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej w Częstochowie! W dzielnicy Parkitka od ulicy Poleskiej powstaje kameralne osiedle poleska park Nowa inwestycja doświadczonego dewelopera firmy taw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Parkitka,Częstochowa

1 970 000 zł194 m² 10 154,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:653 m²

!0% prowizji od Kupującego! Chcesz mieszkać w prestiżowym miejscu na mapie Częstochowy? Być z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie parę minut od Centrum? Ta oferta Cię zainteresuje! neo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mirów,Częstochowa

2 290 000 zł285 m² 8 035,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Zapraszamy do odkrycia tego uroczego, samodzielnie stojącego domu w urokliwej lokalizacji, która zachwyci Państwa spektakularnym widokiem. Bajeczny dom wolnostojący w pięknej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Wyczerpy Górne,Częstochowa

289 900 zł77 m² 3 764,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 479 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 77m , usytuowany na urokliwej działce 1479m w miejscowości Rudniki koło Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Parkitka,Częstochowa

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Raków,Częstochowa

520 000 zł180 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:743 m²

Neo Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący w dzielnicy Raków. Dom o powierzchni użytkowej 100 m2, posadowiony na działce 743 m2. Składa się z: - 3 pokoi, - łazienki, - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

4 990 000 zł520 m² 9 596,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 956 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, położoną w najbardziej prestiżowej dzielnicy Częstochowy. Ta niezwykła posiadłość to idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

299 999 zł110 m² 2 727,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 011 m²

Przygotowany do remontu: powierzchnia domu ok 110 m2 (4 pokoje, łazienka, ganek)duża działka ok 3 000m2 (18m x 170m) Media: kanalizacja miejskawoda prąd gaz w drodze Dom z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sejmowa

Kiedrzyn,Częstochowa

730 000 zł116 m² 6 293,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Tylko U nas! Proponujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, piętrowy, niepodpiwniczony, położony w dzielnicy Kiedrzyn, w rejonie ul. Sejmowej, wśród nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zawodzie,Częstochowa

290 000 zł200 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:999 m²

Na sprzedaż dom do wykończenia w dzielnicy Zawodzie niedaleko Centrum Handlowego na Drogowców, posadowiony na działce o powierzchni 999mkw , szerokości 23, 8m Dom powstał w latach 90 tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

699 000 zł215 m² 3 251,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Doskonała propozycja dla osób planujących prowadzenie działalności gospodarczej w miejscu zamieszkania! Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

1 600 000 zł529 m² 3 024,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:357 m²

Umowa na wyłączność, atrakcyjna oferta inwestycyjna dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Raków,Częstochowa

520 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:743 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego o powierzchni 100 m , zlokalizowanego w dzielnicy Raków. Ta wyjątkowa nieruchomość, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

699 000 zł214 m² 3 266,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w dzielnicy Lisiniec. Dom położony na działce o powierzchni 555 m2. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Kiedrzyn,Częstochowa

720 000 zł295 m² 2 440,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

Ofertą sprzedaży jest duży dom w dzielnicy Kiedrzyn , zbudowany z pustaka o pow 180 mkw plus piwnica około 80 mkw. Dom składa się z 5 pokoi ,przestronnej kwadratowej kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

995 000 zł150 m² 6 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Ofertą sprzedaży jest nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej , zlokalizowany w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum - dzielnica Lisiniec. Dom składa się z: 3 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

699 000 zł215 m² 3 256,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 111,36m2 (powierzchnia całkowita 214,66 m2), posadowiony na działce o powierzchni 550 m2, zlokalizowany w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mirowska

Mirów,Częstochowa

780 000 zł118 m² 6 610,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ema Nieruchomości zaprasza do odkrycia wyjątkowej oferty wolnostojących domów w urokliwej dzielnicy Mirów w Częstochowie! Te przestronne parterowe domy o powierzchni około 118.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Stare Miasto,Częstochowa

599 000 zł125 m² 49 916,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ema Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję - wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane w sercu Częstochowy, przy ul. Kawiej. To idealne miejsce dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Stare Miasto,Częstochowa

599 000 zł125 m² 49 916,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Stare Miasto,Częstochowa

599 000 zł125 m² 4 830,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²