dowolna

Działki budowlane Częstochowa - Ogłoszenia sprzedaży działek

192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Grabówka,Częstochowa

144 480 zł1 204 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania 6 działek o powierzchni od 1204m2 do 2100m2 Doskonała lokalizacja pod zabudowę jednorodzinną lub szeregową. Dostęp do wszystkich mediów: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Suwalska

Lisiniec,Częstochowa

398 000 zł2 380 m² 167,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2380m2 położona w dzielnicy Lisiniec u zbiegu ulic Dobrzyńskiej i Suwalskiej. Działka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Częstochowa

Stradom,Częstochowa

299 000 zł1 150 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w dzielnicy Stradom w Częstochowie, w okolicy nowej zabudowy domów jednorodzinnych. Działka narożna o wymiarach ok. 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brezy

Tysiąclecie,Częstochowa

1 065 000 zł2 366 m² 450,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta dla inwestora! Jedna z ostatnich działek w tak atrakcyjnej lokalizacji! Działka przeznaczona m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

265 000 zł909 m² 291,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna lokalizacja działki w Śródmieściu, o powierzchni 909m., szerkokości około 20m. Dobra oferta pod budownictwo mieszkaniowe, jak i na działalność. Bardzo dobry dojazd, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dobrzyńska

Lisiniec,Częstochowa

3 700 000 zł21 368 m² 173,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, lisiniec, ul. Dobrzyńska, duża działka pod osiedle domów na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w Częstochowie przy ul. Dobrzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sabatowskiego

Wyczerpy Górne,Częstochowa

235 000 zł880 m² 267,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, wyczerpy Górne, działka budowlana na sprzedaż. Super oferta, zapraszam! Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną zlokalizowaną w dzielnicy Wyczerpy Górne przy ul. Sabatowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wrzosowiak,Częstochowa

330 000 zł1 046 m² 315,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, wrzosowiak, działki budowlane na sprzedaż. Do sprzedania działki budowlane - sąsiadujące obok siebie o łącznej pow. 1046 m2. Działki zlokalizowana między ul. Jesienną a ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

46 000 zł190 m² 242,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje na sprzedaż działkę przemysłowo-usługową o powierzchni 190 m2 w Częstochowie, przy ulicy Makuszyńskiego. Działka posiada media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

221 700 zł739 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlano-usługowej, częstochowa, zawodzie-Dąbie. Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. 739 m2, szerokość działki 20 m, zlokalizowaną w Dzielnicy Zawodzie-Dąbie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wichrowa

Lisiniec,Częstochowa

363 360 zł3 028 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Częstochowa, lisiniec, działka na sprzedaż. Działka o powierzchni 3028 mkw (24x 126m), wszystkie media w drodze. Działka na skraju dzielnic Lisiniec / Kawodrza, pomiędzy domami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ostatnia

Stradom,Częstochowa

180 000 zł914 m² 196,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana w Częstochowie, dzielnica Dźbów ul.Ostatnia. Nieruchomość o powierzchni ok. 914m2 z dostępem do drogi wewnętrznej utwardzonej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

130 650 zł871 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szerokość ok. 30m Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 869 m2 położona w spokojnej i malowniczej okolicy nieopodal rzeki Gorzelanki. Działka znajduje się na końcu ślepej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Grabówka,Częstochowa

475 000 zł1 393 m² 340,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Częstochowie, przy ulicy Heraklesa. Nr działki: 263/38, obręb Grabówka Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kusocińskiego

Brzeziny Małe,Częstochowa

1 190 000 zł9 373 m² 126,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjno - budowlany położony w Częstochowie w dzielnicy Błeszno przy ul. Kusocińskiego 63. Proponowana nieruchomość jest doskonałą ofertą np. dla inwestora szukającego terenu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Grabówka,Częstochowa

950 000 zł2 770 m² 342,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Częstochowie, przy ulicy Heraklesa/ Ikara. Nr działki: 263/38, 263/37, obręb Grabówka Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Gminna

Grabówka,Częstochowa

249 000 zł1 126 m² 221,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia działkę budowlaną na sprzedaż znajdującą się w Częstochowie przy ul. Gminnej. Nr działki: 797/6, obręb: 0428 Grabówka Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Skrzetuskiego

Stradom,Częstochowa

167 500 zł670 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Szukasz działki pod wymarzony dom? Dostęp do cywilizacji ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę w Częstochowie (stradom).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Wyczerpy Górne,Częstochowa

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka nr 2 w Częstochowie, obręb 0433 (wyczerpy Górne) Idealna lokalizacja pod budowę wymarzonego domu! Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brezy

Tysiąclecie,Częstochowa

1 065 000 zł2 366 m² 450,13 zł/m²

 

 

 

Stradom,Częstochowa

97 900 zł845 m² 115,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Weteranów

Stradom,Częstochowa

550 000 zł2 317 m² 237,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 2317 w Częstochowie na dzielnicy Stradom szeroka możliwość podziału na 2 mniejsze możliwość negocjacji więcej informacji tel

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Kiedrzyn,Częstochowa

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

734 000 zł11 289 m² 65,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka położona w dzielnicy Wielki Bór, pomiędzy ulicami Tatrzańską i Koniecpolską, dostep do działki z dwóch stron, działka ma szerokość od strony wschodniej ok. 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

67 900 zł501 m² 135,53 zł/m²

 

 

 

Ostatni Grosz,Częstochowa

99 900 zł714 m² 139,92 zł/m²

 

 

 

Podjasnogórska,Częstochowa

560 000 zł723 m² 774,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną dla której wydano wzzit. Działka budowlana o powierzchni 723 m.kw. w kształcie prostokąta o szerokości frontu ok. 18 m i długości 40m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

52 900 zł632 m² 83,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki z dostępem do mediów - w zielonym otoczeniu lasów, w pobliżu zabudowy oferującej bogatą ofertę handlowo-usługową, położone w regionie Załęczańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bolesława Chrobrego

Stradom,Częstochowa

135 000 zł497 m² 272 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości czestate prezentuje działkę objętą mpzp, położoną w dzielnicy Stradom w Częstochowie. Szukasz zgrabnej działki w spokojnej części Częstochowy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Hektarowa

Mirów,Częstochowa

323 000 zł1 041 m² 310,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1041 m2 położona przy ul. Hektarowej w dzielnicy Mirów. Media w ul. Hektarowej: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Ul. Hektarowa jest drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Mirów,Częstochowa

240 000 zł1 017 m² 235,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna dzialka budowlana, o powierzchni 1024m i szerokości 30m., w kwadracie, w dzielnicy Mirów. Ciekawie usytuowana, na wzniesieniu, wśród zieleni, z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Suwalska

Lisiniec,Częstochowa

398 000 zł2 380 m² 167,23 zł/m²

 

 

 

Tysiąclecie,Częstochowa

1 065 000 zł2 366 m² 450,13 zł/m²

 

 

 

Wyczerpy Górne,Częstochowa

175 000 zł700 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy do sprzedania działkę budowlaną o pow. około 700m2, zlokalizowaną w prestiżowej dzielnicy Wyczerpy Górne. Szerokość działki 20 m. Długość 33m Media: woda, gaz, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Gnaszyn Górny,Częstochowa

189 000 zł1 411 m² 133,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja Nieruchomości arum prezentuje do sprzedania bardzo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1411 m2, położoną w dzielnicy Gnaszyn w Częstochowie. powierzchnia 1411 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kingi

Śródmieście,Częstochowa

820 000 zł2 043 m² 401,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną na ul. Św. Kingi. Idealna lokalizacja pod budowę domu ewentualnie jako inwestycja! Szerokość działki 20 m. Długość 116 m. Media: woda, prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

450 000 zł451 m² 997,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowalna o powierzchni 451 m2. Działka znajduje się w dzielnicy Tysiąclecie za obi. Media w drodze. Szerokość 26 m. Działka posiada warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 840 000 zł4 114 m² 447,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 4114 m , zlokalizowaną w sercu Częstochowy, w okolicy Jasnej Góry. Ta wyjątkowa oferta jest doskonałą okazją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mączna

Mirów,Częstochowa

350 000 zł2 620 m² 133,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2620m2 położona w dzielnicy Mirów, przy ul. Mącznej,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij