dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Częstochowa Podjasnogórska

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 500 zł82 m² 42,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 82m2 położone w dzielnicy Podjasnogórskiej przy ul. Św. Jana Mieszkanie znajduje się na parterze w 3-piętrowym bloku zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł400 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:759 m²

Polecamy do sprzedaży okazały, dom z potencjałem w prestiżowej dzielnicy podjasnogórskiej idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności .Nieruchomość łączy w sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł330 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Częstochowa, podjasnogórska, ul. Ludwiki - na sprzedaż nowoczesny dom. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży nowoczesny piętrowy dom o powierzchni użytkowej 330m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł220 m² 5 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:399 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje do sprzedaży dom- kamienicę o powierzchni użytkowej 200m2 (powierzchnia całkowita 220 m2) znajdujący się w Częstochowie dzielnica Podjasnogórska.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

37,93 zł/m²116 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni użytkowej 116 m2 , zlokalizowany w przyziemiu odrestaurowanej kamienicy w Częstochowie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł69 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne mieszkanie o wysokim standardzie w apartamentowcu przy ul. 3 maja w Częstochowie, bezpośrednio przy Parku Jasnogórskim, z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 570 zł44,42 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Santo zlokalizowanym w centrum Częstochowy. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

350 360 zł23,05 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

| szczegóły dotyczące lokalu: apartament o powierzchni 23 mkw. pokój, przedpokój, łazienka wystawa okien od strony zachodniej wyposażenie widoczne na zdjęciach w cenie obowiązuje umowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł200 m² 24,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia dom powierzchni 200 m2 położony w Częstochowie w dzielnicy Podjasnogórska z Ogrodem. Możliwość wynajęcia piętra domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 688 zł78,48 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Santo zlokalizowanym w centrum Częstochowy. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

972 000 zł177 m² 5 491,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:934 m²

Oferujemy do sprzedaży przytulny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150m2 (powierzchnia całkowita 177m2) , położony w dzielnicy Podjasnogórska. Budynek z 1997 roku , zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł723 m² 774,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną dla której wydano wzzit. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Podjasnogórskiej o powierzchni 723 mkw. Zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 200 zł58,72 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Cóż za wspaniałe uczucie budzić się czując spokój ogrodów przyklasztornych, widząc Jasną Górę - najstarszy symbol miasta, który trwa niewzruszenie od 350 lat. Jak miło wejść do parku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł123,29 m² 6 326,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 123,29 m2, zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Podjasnogórska. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 500 zł44,55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja - Częstochowa, ul. Oleńki | Jasna Góra | Centrum Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej w jednej z najbardziej prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł348 m² 3 304,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:925 m²

Szukasz idealnej lokalizacji na rozwijanie nowego biznesu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Oferujemy na sprzedaż obiekt o powierzchni 348 m , składający się z przestronnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji - do biura Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł943 m² 4 559,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość komercyjną o przeznaczeniu produkcyjno-usługowo-mieszkalnym, położoną w prestiżowej i doskonale skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł1 050 m² 3 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:-

Bardzo blisko Jasnej Góry, solidnie zbudowany budynke handlowo - usługowy z możliwością prowadzenie nieuciążliwej produkcji. Ze względu na lokalizację nieruchomść doskonale nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 155 zł35,43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

444 132 zł56,94 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²51,86 m² 3 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal na wynajem / I piętro / wschodnia ekspozycja / opcjonalny garaż lub magazyn / prestiżowy adres Szukasz przestrzeni, która dopasuje się do rytmu Twojej działalności i pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:722 m²

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia piętro domu o powierzchni 100 m2 położony w Częstochowie w dzielnicy Podjasnogórska z Ogrodem. Możliwość wynajęcia piętra domu.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł2 043 m² 371,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjno-budowlanej położonej w Częstochowie przy ul. św. Kingi 22. Nr działek: 117,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł723 m² 774,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł315 m² 3 015,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:763 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż przestronny piętrowy dom położony w Częstochowie w dzielnicy Podjasnogórska. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 225.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,27 m² 9 926,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3, ( salon z aneksem kuchennym i sypialnia) o powierzchni użytkowej 50,27m. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł43,97 m² 10 006,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 43,97 m położonego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

349 752 zł23,01 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

323 510 zł38,06 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł88 m² 11 931,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy do sprzedaży połowę zadbanej kamienicy przy ul.Klasztornej w Częstochowie. W jej skład wchodzą trzy samodzielne lokale o powierzchniach 31,6m2 , 34m2 , 22,6m2.W skład każdego.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł723 m² 774,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł123,29 m² 6 326,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 123,29 m2, zlokalizowany w Częstochowie, dzielnica Podjasnogórska. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Podjasnogórska,Częstochowa

5 500 000 zł680 m² 8 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 520 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy z potencjałem inwestycyjnym, położonej w centralnej części Częstochowy przy ulicy 7 Kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 278 zł72,38 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł246 m² 6 300,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 106 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 246m2 ( powierzchnia całkowita 311,20 m2) , posadowiony na działce o powierzchni 2106 m2 , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł680 m² 8 088,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 520 m²

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł2 284 m² 347,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w Częstochowie przy ul. Henryki 8. Cechy nieruchomości: powierzchnia działki ~.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kazimierza

Podjasnogórska,Częstochowa

30 zł/m²280 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 280 m , zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Kazimierza 2b w Częstochowie. Cały parter do wyłącznej dyspozycji najemcy 280 m powierzchni użytkowej przestrzeń.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij