dowolna

Lokale w centrum Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

196 ogłoszeń

67,48 zł/m²128,92 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wynajem długoterminowy z możliwością pełnej aranżacji przestrzeni zgodnie z potrzebami Twojego biznesu. Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojego biznesu? Otwarta przestrzeń 128,92m.

Szczegóły ogłoszenia

82 zł/m²120 m² 9 840 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia lokal. Lokal użytkowy o powierzchni 120m , usytuowany w nowym budynku w Częstochowie, w dzielnicy Parkitka. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²132 m² 4 224 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym położony w ścisłym centrum Częstochowy. Istnieje możliwość wynajęcia większej powierzchni. Lokal bardzo dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł850 m² 2 929,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro nieruchomości czestate prezentuje na sprzedaż budynek komercyjny położony w ścisłym centrum Częstochowy przy Alei Jana Pawła II - jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

8 500 000 zł3 640 m² 2 335,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w samym centrum miasta. Na działce o powierzchni 4724 m2 zlokalizowane są dwa budynki, których atutem jest możliwość szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 494 900 zł166,10 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Prestiżowy lokal narożny z dużymi możliwościami ekspozycji idealny dla Twojego biznesu. Przedstawiam wyjątkowy duży lokal na sprzedaż w Częstochowie, usytuowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł1 079 m² 2 687,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w centrum miasta , zabudowana budynkami o przeznaczeniu usługowym , biurowym , hale produkcyjne , budynki gospodarczo-warsztatowe , teren o łącznej pow. 2795m , utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

42,64 zł/m²258 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Częstochowa, ul. Staszica budynek wolnostojący w ścisłym centrum Do wynajęcia przestronny, wolnostojący budynek o powierzchni użytkowej 258 m , położony w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²140 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal w Centrum Częstochowy okolice Pacu Daszyńskiego pow. 140m2 na II piętrze kamienicy z widokiem na Plac Daszyńskiego. Lokal składa się z dużej sali.

Szczegóły ogłoszenia

27,71 zł/m²350 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Elegancki i przestronny lokal usługowo-handlowy w centrum - 350 m , 3 kondygnacje Do wynajęcia oferujemy atrakcyjny budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy ul. Waszyngtona, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

599 700 zł110,20 m² 5 441,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż lokal. Lokal użytkowy o powierzchni 110,29 m2, usytuowany w Centrum Częstochowy. Rozkład pomieszczeń: sala sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

106,79 zł/m²13,11 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni użytkowej 13,11m2 , zlokalizowany w centrum handlowym promenada. Miesięczny czynsz najmu: 1400 zł netto -zapraszamy- oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł138,20 m² 5 426,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy 138,2 m - wysoki standard, parter, dostępny od zaraz! - Lokalizacja: blisko centrum - Powierzchnia: 138,2 m - Piętro: parter - Dostępność: od zaraz - Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²308 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia: przestronny lokal usługowo-produkcyjny 308 m - Częstochówka-Parkitka Oferujemy do wynajęcia duży, funkcjonalny lokal usługowo - produkcyjny o łącznej powierzchni 308 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

37,08 zł/m²39 m² 1 446 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia pomieszczenie o powierzchni 39,10 m2 zlokalizowane na II piętrze pawilonu zachodniego (tzw. antresola).

Szczegóły ogłoszenia

48,57 zł/m²35 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o pow. 35 m.kw.położony na parterze w centrum miasta w ok. ul. Kopernika. Wejście z chodnika. Przeznaczenie handlowe, gastronmiczne lub usługowe. Media: prąd jednofazowy, woda.

Szczegóły ogłoszenia

45,71 zł/m²70 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia lokal. Lokal użytkowy o powierzchni 70m , usytuowany w Częstochowie, w dzielnicy Śródmieście. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²144,86 m² 3 622 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje ofertę wynajmu lokalu użytkowego z przeznaczeniem pod gastronomię w wysokiej klasy centrum biurowym Rocha Center. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł150 m² 2 573,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal w Centrum miasta! o powierzchni 150m., na parterze 75m., na piętrze 75m., wejscie bezpośrednio z chodnika, z parteru. Lokal po remoncie, na parterze jedna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

34,29 zł/m²350 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie magazynowo-biurowe po generalnym remoncie blisko centrum miasta oraz strefy przemysłowej. Opisywany obiekt posada kilka pomieszczeń magazynowych wraz z biurami oraz zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

26,47 zł/m²34 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo usługowy, położony w ścisłym centrum miasta, przy Placu Biegańskiego Lokal składa się z jednego pomieszczenia z umywalką. Całość bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²230 m² 3 680 zł

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Powierzchnia magazynowa na wynajem - magazyn / produkcja / usługi 230 mkw, częstochowa ul. Podkolejowa. Oferta dostępna tylko w wgn Nieruchomości. Serdecznie zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²180 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| komfortowy lokal Z parkingiem Oferta tylko w naszym biurze. Do wynajęcia powierzchnie biurowe w centrum miasta na terenie kompleksu biurowego z własnym parkingiem. 1. Lokal na 1.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²118 m² 1 770 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia magazyn. Pomieszczenie o powierzchni 118m , znajduje się w Częstochowie, w dzielnicy Wrzosowiak. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²68,39 m² 3 420 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia lokal o powierzchni 68,39 m2. Lokal mieści się w nowoczesnym i stylowym budynku z parkingiem podziemnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Śródmieście,Częstochowa

20,83 zł/m²120 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia - centrum Częstochowy, ul. Wilsona Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 120 m , położony na II piętrze w atrakcyjnej kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²70 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

- lokal W centrum- oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o przeznaczeniu biurowym , powierzchnia użytkowa 70 m2, usytuowany na pierwszym piętrze w biurowcu zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²140 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²860 m² 10 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia pomieszczenia w budynku byłej parowozowni w centrum Częstochowy w bezpośrednim sąsiedztwie dworca.

Szczegóły ogłoszenia

40,24 zł/m²84,50 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni użytkowej 84,5m2 , położony na niskim parterze w nowoczesnym budynku biurowym , zlokalizowanym w Częstochowie w Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł85 m² 4 105,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tutaj Twój biznes nie przejdzie niezauważony! Ruchliwa ul. Krakowska, sąsiedztwo Galerii Jurajskiej i Katedry oraz funkcjonalny lokal na dwóch poziomach - idealna przestrzeń dla handlu, usług czy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Śródmieście,Częstochowa

185 000 zł32,70 m² 5 657,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy - centrum miasta, al. Kościuszki - bezczynszowy! Marzysz o własnym biurze, gabinecie lub miejscu na małą działalność w samym sercu miasta? To ogłoszenie jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy

Śródmieście,Częstochowa

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy w Centrum idealny do własnej aranżacji! Oferujemy przestronny lokal o wysokości 3,2 m, który świetnie sprawdzi się jako biuro, sklep, usługi lub przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

27,78 zł/m²360 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Częstochowa, centrum, dąbrowskiego, lokal usługowy na wynajem. Lokal o powierzchni 360 m2 na parterze, w kamienicy w centrum miasta. Doskonały na siedzibę firmy, na hurtownię, magazyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Aleja Wolności

Śródmieście,Częstochowa

50,64 zł/m²78 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Częstochowa, śródmieście, lokal usługowo-biurowy na wynajem. Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 78 m2, usytuowany w samym centrum miasta na parterze, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Stary Rynek

Stare Miasto,Częstochowa

81,07 zł/m²17 m² 1 353 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego w prestiżowej kamienicy w samym sercu Częstochowy przy ul. Stary Rynek 14f.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

35 zł/m²44 m² 1 558 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy, położony w nowoczesnym biurowcu blisko centrum. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń ( oba mają możliwość osobnego wejścia z korytarza ). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Częstochowa

29 zł/m²46 m² 1 334 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Częstochowa, śródmieście, lokal do wynajęcia w centrum miasta. Do wynajęcia lokal na trzecim piętrze o powierzchni 46 m2. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

27,78 zł/m²360 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kazimierza

Podjasnogórska,Częstochowa

30 zł/m²280 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 280 m , zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Kazimierza 2b w Częstochowie. Cały parter do wyłącznej dyspozycji najemcy 280 m powierzchni użytkowej przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kanał Kohna

Stare Miasto,Częstochowa

21,66 zł/m²404 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do Wynajęcia: lokal użytkowy tuż przy Galerii Jurajskiej. Bardzo dobra widoczność z drogi,- z parkingu galerii oraz z komunikacji miejskiej. Co jest w środku? Powierzchnia: 404.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij