dowolna

Mieszkania w centrum Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

542 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

3 500 zł82 m² 42,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 82m2 położone w dzielnicy Podjasnogórskiej przy ul. Św. Jana Mieszkanie znajduje się na parterze w 3-piętrowym bloku zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł39,10 m² 6 777,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, w solidnym budynku z cegły. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze, co zapewnia wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł70 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w centrum miasta, nadające sie zarówno na mieszkanie jak i na działalność przeznaczone do kapitalnego remontu. Obok zdjęcia przedstawiające mozliwość zaaranżowania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 40 metrowe mieszkanie położone w Częstochowie, dzielnica Tysiąclecie, ul.Broniewskiego 14. Lokal znajduje sie na 1 pietrze,skłąda się z dwóch ustawnych, umeblowanych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

279 999 zł50 m² 5 599,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum miasta Powierzchnia 50M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc W Budynku zamontowana została zamontowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni 48m2 położony w nowym apartamentowcu usytuowanym na strzeżonym i ekskluzywnym osiedlu w okolicy Jasnej Góry. Apartament dwupoziomowy wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 488 zł58,01 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy nowy apartament. Lokalizacja : centrum Częstochowy, aleja nmp, z widokiem na Jasną Górę Powierzchnia : 100 mkw + miejsce postojowe Rozkład mieszkania : dwustronne rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

369 999 zł65 m² 5 692,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Powierzchnia - 65M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - otwarta kuchnia - łazienka z wc Dla mieszkańców parking na ogrodzonym terenie Czynsz - 600 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł46 m² 6 521,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przeszło generalny remont ok 2018 roku Powierzchnia ok 46 m2 -salon + wnęka (sypialnia, garderoba) -sypialnia z balkonem -kuchnia (zmywarka, piekarnik, lodówka ) -łazienka Piętro 3/10.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie częstochowa północ I piętro dobry rozkład Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł29 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetnie zlokalizowane mieszkanie tuż przy uczelni. Pruszyński Studio Nieruchomości oferuje mieszkanie na wynajem w świetnej lokalizacji. Powierzchnia lokalu to 29 m2. Okna skierowane są na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Nieruchomość idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,9 m , położone na parterze w 9-piętrowym bloku. Lokal idealny zarówno dla singla, pary, jak i inwestora pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Tysiaclecie niedaleko Centrum. Mieszkanie po remoncie, nowa łazienka i nowa kuchnia. Na podłogach nowe panele. Mieszkanie zadbane , widne.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł38,40 m² 5 598,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż mieszkanie typu M3 w dzielnicy Trzech Wieszczów. Proponowany Państwu lokal mieszkalny znajduje się na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Kościuszki 3. Cechy nieruchomości:- powierzchnia mieszkania: ok.

Szczegóły ogłoszenia

218 999 zł33 m² 6 636,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: - nowa instalacja elektryczna - nowa łazienka - nowa zabudowa kuchenna - z mieszkania został usunięty gaz Powierzchnia - 33M: - salon - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mirowska

Częstochowa,śląskie

479 000 zł65,70 m² 7 290,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe, gotowe mieszkanie z dużym tarasem, balkonem i miejscem postojowym w cenie. Ostatnie dostępne mieszkanie w inwestycji Mirowska Apartamenty. Odbiór kluczy - maj 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,30 m² 7 046,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie częstochowa północ przy promenadzie Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 62,3 m2 położonego.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł35,50 m² 5 633,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 36M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Niski czynsz - 500 zł Dużo terenów zielonych: - liczne ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie do wprowadzenia | po remoncie | centrum | dobra komunikacja | komórka | niski czynsz 650zł obniżka ceny! Tak niewiele potrzeba aby tomieszkanie nabrało klimatu wg Twojej wizji. Oto mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

219 999 zł38,30 m² 5 744,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Powierzchnia - ok 38M: - salon z balkonem - sypialnia - łazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i zamontowana klimatyzacja Wyposażenie: - płyta indykcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44,70 m² 5 346,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 44,7 m 2 usytuowane na dziesiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Żołnierzy Niezłomnych. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie w samym Centrum miasta przy ul.Kościuszki! Atuty : -37m2 powierzchni - do własnej aranżacji - mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

599 000 zł69,30 m² 8 643,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe mieszkanie z duszą szuka nowego właściciela. Zamieszkaj W centrum lub zacznij zarabiać od pierwszego dnia! Bez remontów, bez czekania, bez stresu. Idealne miejsce do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł58,10 m² 6 196,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie M4 na sprzedaż / zamiana na mniejsze. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Centrum miasta przy ul. Jasnogórskiej. Nieruchomość o pow. 58,10 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł84 m² 6 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Częstochowie przy ul. Wawrzynowicza 8. Cechy nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł52,40 m² 5 248,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | Tysiąclecie | Al. Armii Krajowej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,4 m , położone na 8 piętrze w wieżowcu przy Al. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł48,50 m² 7 752,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie M-3 gotowe do wprowadzenia. Powierzchnia 48m2, położone na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym. Dzielnica Wrzosowiak / Raków, ul. Kasprowicza. Dwa pokoje, duża kuchnia w kwadracie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 zł33 m² 46,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości oferują na wynajem zadbane, jasne, czyste mieszkanie do wynajęcia, położone w świetnie skomunikowanym miejscu, położone w dzielnicy Północ przy ul. Iwaszkiewicza 2.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł60 m² 7 416,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji! Video z mieszkania na otodom. Oferuję trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ, przy ul. Bacewicz (cicha, spokojna i bezpieczna okolica). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,70 m² 6 687,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 47,7 m , położone na 2. piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Dąbkowskiego 28/30 w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam mieszkanie w kamienicy - centrum, parter, bezczynszowe Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na parterze w kamienicy w ścisłym centrum, w okolicach placu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 200 000 zł124,28 m² 9 655,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż przestronny dwupoziomowy apartament premium w zabudowie szeregowej o powierzchni 124,28 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł50,65 m² 6 416,58 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 50,65 m , zlokalizowanego na 7 piętrze w centrum Częstochowy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

272 800 zł62 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Oferujemy do sprzedaży wysokie i zadbane mieszkanie dwupokojowe. Parter - blisko centrum. Idealnie skrojona przestrzeń dla rodziny, pary bądź inwestora. Zapraszam do zakupu ładnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł68,21 m² 6 142,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 68,21m2 położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

288 999 zł62,44 m² 4 628,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Powierzchnia - ok 63M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Dla mieszkańców zamykany parking pod blokiem Czynsz - 1000 zł Dobra lokalizacja: - centrum miasta - blisko Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

257 999 zł46,40 m² 5 560,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym Powierzchnia ok 47M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz 750 zł Dobra lokalizacja: - 5 minut do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

308 999 zł47,50 m² 6 505,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Powierzchnia - ok 48M: - salon - otwarta kuchnia - sypialnia z balkonem - łazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Czynsz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij