dowolna

Mieszkania w centrum Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

542 ogłoszenia

410 000 zł68 m² 6 029,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela jasne, słoneczne mieszkanie 68 m2 (3 pokoje z kuchnią, możliwość wydzielenia kolejnego 4 pokoju) w samym centrum Częstochowy przy ul. Jasnogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł96,30 m² 4 974,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe, gotowe mieszkanie z dużym tarasem, balkonem i miejscem postojowym w cenie. Odbiór kluczy - maj 2026r.! Oferta sprzedaży bezpośrednio od Dewelopera. Bez prowizji, bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł25 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu kawalerkę z balkonem na pierwszym piętrze w III piętrowym bloku o powierzchni ok. 25 m2. Komfortowe, ciepłe i przytulne mieszkanie znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł52,30 m² 5 506,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w bloku przy centrum handlowym Promenada. Mieszkanie o powierzchni 52,3mkw, na którą składają się dwa przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

483 750 zł64,50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w Centrum miasta , zamykane podwórko , wystawa okien południowo-zachodnia , niezależne indywidualne ogrzewanie gazowe , na podłogach dębowe parkiety, szafa w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,70 m² 6 573,31 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne 3 pokoje z panoramicznym widokiem - Częstochowa, północ Prezentujemy ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m , zlokalizowane na 8 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52,50 m² 6 647,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje - 1 z wnęką, kuchnia , łazienka, przedpokój) o powierzchni 52,5m2 położonego na szóstym piętrze w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł51 m² 6 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 51 m2 położonego na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania wyjątkowa kawalerka w stylu loft/lux industrial o powierzchni 25 m , położona na parterze kamienicy w ścisłym centrum Częstochowy przy Alei Najświętszej Maryi Panny,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł38 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela jasne, słoneczne mieszkanie 38 m2 (2 pokoje z kuchnią) w samym centrum Częstochowy przy ul. Jasnogórskiej 38, vis a vis Teatru im. Adama.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 440 zł58,18 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament (zb3/9) znajdujący się na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Jego łączna powierzchnia to 57,49m2 + balkon o powierzchni 14,07.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokoje z dużym balkonem | Parkitka | 55 m | parking Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu komfortowego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł119,30 m² 5 859,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep prezentuje wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w Centrum Częstochowy z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł93,50 m² 8 866,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowy, wykończony pod klucz apartament, zlokalizowany w dobrze skomunikowanej części miasta Częstochowa, ul. Kawia. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł50,65 m² 6 416,58 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Neo Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w dzielnicy Tysiąclecie Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 50,65 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł76 m² 10 855,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Poleskiej w prestiżowej dzielnicy Parkitka w Częstochowie. To idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł55,20 m² 6 884,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Szukasz mieszkania w centrum miasta to oferta idealna dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 55,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł30,15 m² 7 595,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 30,15 m 2 usytuowane na czwartym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kwiatkowskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł44,70 m² 7 606,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Częstochowa - Biuro Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie M3 o powierzchni 44,7m usytuowane na II piętrze w czteropiętrowym bloku w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 500 zł50,11 m² 9 928,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Brzozowym w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje przestronne, jasne mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Częstochowy, na Starym Mieście przy ul. Nadrzecznej. Lokal o powierzchni 65 m to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, dostępne od ręki! Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku dziesięciopiętrowym położonym w dzielnicy Tysiąclecie, zaledwie 400.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,50 m² 6 084,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie M4 - Częstochowa, ul. Kościuszki - centrum miasta Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie typu M4 o powierzchni 47,5 m , zlokalizowane w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł64,80 m² 6 327,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 64,8 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w Centrum przy ulicy K. Szymanowskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł74,20 m² 4 973,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się ze sprzedażą nieruchomości tymu M-5 Położonej w Częstochowie przy ulicy Wierzbowej, w bloku po termomodernizacji na IV piętrze. Mieszkanie dwustronnie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,50 m² 6 715,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep prezentuje dwupokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem w ścisłym Centrum. Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie bliskość Centrum, a co za tym idzie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł45,80 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 45,8m2 położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł51,90 m² 5 105,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż mieszkanie typu M3, usytuowane na IV piętrze, w bloku przy ulicy Gajcego. Zawarte w ogłoszeniu wizualizacje stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o łącznej powierzchni 59 m2 położonego na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł83,50 m² 5 508,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 83,5 m2 położonego na parterze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ludzie od nieruchomości oferują na sprzedaż mieszkanie typu M4, zlokalizowane przy ulicy Kiedrzyńskiej 128, dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. W skład mieszkania wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

175 999 zł25,70 m² 6 848,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Powierzchnia ok 26M: - salon z aneksem kuchennym - łazienka z wc Czynsz - 250 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - blisko uczelnia - do centrum 10 minut spacerem Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, ciche, bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł78,85 m² 46,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-4 (2 pokoje i kuchnia z salonem) o powierzchni 78,85m położone na 2 piętrze w kamienicy, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł61,70 m² 7 455,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 61,70 m2 położonego na parterze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Armii Krajowej, dzielnica Tysiaclecie, w Czestochowie. Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni ok. 47m2 mieści się na szóstym pietrze w waiezowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł26,50 m² 6 754,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 (1 pokój z kuchnią) o powierzchni 26,5 m2 położonego na parterze w pięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł59,10 m² 5 752,96 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone przy al. Wyzwolenia (dz.Północ). Powierzchnia mieszkania to 59,10mkw. Mieszkanie rozkładowe, z dużym balkonem. WC i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46,20 m² 7 770,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje atrakcyjną ofertę mieszkania położonego w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji do życia. To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63,80 m² 5 877,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku 10-piętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie ma powierzchnię 63,8 m2, składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł69 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne mieszkanie o wysokim standardzie w apartamentowcu przy ul. 3 maja w Częstochowie, bezpośrednio przy Parku Jasnogórskim, z klimatyzacją,.