dowolna

Mieszkania Częstochowa Ostatni Grosz

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

89 000 zł32 m² 2 781,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie z balkonem na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. W pokoju podłoga panelowa natomiast na ścianach elegancki tynk ozdobny, przestronna kuchnia z zabudową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 50m2 w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie składa się z dwóch rozkładowych i przestronnych pokoi, łazienki, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

123 000 zł40 m² 3 075 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży zadbane M-3 o pow. 40m2 położone na 8 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie po remoncie. Okna w dużym pokoju drewniane nowego typu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

99 000 zł34 m² 2 894 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży M-2 na trzecim piętrze w wieżowcu na osiedlu Ostatni Grosz. Pow. 34,2 m2. Wszystkie okna pcv z wystawą na zachód. Funkcjonalny przedpokój prowadzi do pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

135 000 zł52 m² 2 596,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-4 o powierzchni 52,20 m2. położone na parterze w wieżowcu. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz dużego przedpokoju. W pokojach na podłodze panele na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

103 000 zł39 m² 2 641,03 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania położonego w dzielnicy Ostatni Grosz, w wieżowcu na 7 piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi przejściowych, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

85 000 zł31 m² 2 724 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-2 o powierzchni 31,2 m2 mieszczące sie na parterze budynku 10cio piętrowego w dzielnicy Ostatni grosz. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

103 000 zł40 m² 2 543 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone w dzielnicy Ostatni Grosz w wieżowcu na 1 piętrze. Mieszkanie wymaga remontu. Okna drewniane wychodzą na stronę wsch-pn. Wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

119 000 zł46 m² 2 559 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Ostatni Grosz w wieżowcu na 7 pietrze.Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużego balkonu typu loggia, ładnej dużej kwadratowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

130 000 zł52 m² 2 485 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na powstańców śląskich.CICHE MIĘDZY BLOKAMI. ustawne dwa pokoje z kuchnią w prostokącie. Duży przedpokój z którego część można zaadoptować i zrobić bardzo dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

89 000 zł31 m² 2 870,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie znajdujące się na szóstym piętrze w wieżowcu. Duży przestronny pokój, na podłodze wykładzina natomiast ściany pokryte gładzią gipsową, widna kuchna, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

145 000 zł52 m² 2 788,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

900 zł39 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z kuchnią, okna pcv, umeblowane, nowy junkers, drzwi antywłamaniowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

93 000 zł32 m² 2 906,25 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

117 000 zł46 m² 2 543,48 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie , nowe okna pcv, nowe podłogi panele , nowe drzwi zewnętrzne i wewnętrzne , częściow wymieniona instalacja elektryczna i instalacja wod kan, mieszkanie posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

155 000 zł52 m² 2 958 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Ostatni Grosz z wnęką (w której urządzono pokój dla dzieci). W dużym pokoju gipsówki, podwieszany sufit z nowoczesnym oświetleniem, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

115 000 zł40 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne mieszkanie w dzielnicy Ostatni Grosz wymagające jedynie odświeżenia. Kuchnia w zabudowie kuchennej pod wymiar w cenie mieszkania, łazienka w glazurze nowego typu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

115 000 zł46 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem na siódmym piętrze w wieżowcu. W pokojach podłoga panelowa natomiast ściany wykonane z gładzi gipsowej. Przestronna widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

119 000 zł52 m² 2 288,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na trzecim piętrze w ocieplonym i otynkowanym wieżowcu. Mieszkanie o standardzie podstawowym przeznaczone do własne aranżacji, ogromna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

149 000 zł52 m² 2 865,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

120 000 zł46 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

98 000 zł34 m² 2 865,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie z mozliowściami przebudowy na M-3 , sa dwie duze wnęki w przedpokoju , w jednej z nich mozna zrobic kuchnie , a w miejsce kuchni drugi pokój , ogólnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

120 000 zł46 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

148 000 zł57 m² 2 587,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Równoległa

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy ostatni grosz na 2 piętrze (domofon w klatce). Dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Mieszkanie jest umeblowane oraz wyposażone. Duży pokój: meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

150 000 zł55 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ma nowe okna pcv oraz nowe płytki w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

115 000 zł33 m² 3 407 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 do własnej aranżacji! Oferujemy Państwu do kupna mieszkanie w dzielnicy Ostatni Grosz. Powierzchnia 33.75 m 2 w skład której wchodzą dwa otwarte pokoje (możliwość zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

110 000 zł34 m² 3 197 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie cenowo, dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji w dzielnicy Ostatni Grosz .Mieszkanie przerobione z M2 na M3 kosztem kuchni ,w pokojach panele , na ścianach gipsówki,nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Ostatni Grosz,Częstochowa

550 zł34 m² 16,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cena do negocjacji. Mieszkanie posiada pokój , kuchnie, łazienke, przedpokój. Mieszkanie jest umeblowane (szafa, segment, kanapa, dwa fotele, stół, telewizor, lodówka, kuchnia gazowa, kredens, krzesła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

145 000 zł44 m² 3 295 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, zadbane, czyste mieszkanie, usytuowane na wysokim parterze wieżowca. Pokoje rozkładowe, kuchnia w kwadracie duża i ustawna. W pokojach na podłogach panele, na ścianach tapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

118 000 zł38 m² 3 105 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie cenowo, zadbane mieszkanie o pow.38 mkw zlokalizowane w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie widne , zadbane, w pokojach na podłogach panele , nowe okna ,kuchnia duża, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Ostatni Grosz,Częstochowa

550 zł34 m² 16,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

950 zł49 m² 19,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49 m2 usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowego bloku. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum handlowe, liczne sklepy, apteki, przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Równoległa

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe, po całkowitym remoncie - na 1'szym piętrze. Okolica zielona, spokojna i bezpieczna. Kuchnia całkowicie wyposażone, pozostałe pomieszczenia częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

87 000 zł30 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ciepłe, słoneczne, wymaga remontu. Pilnie sprzedamy, cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie tuż po całkowitym remoncie! Lokalizacja - blisko przystanku tramwajowego i basenu kb! Więcej info. pod nr telefonu   ! Możliwość obejrzenia mieszkania!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

800 zł44 m² 18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena zawiera opłatę za czynsz i co. Blok ocieplony,mieszkanie bardzo ciepłe. Okna nowe plastikowei.Domofon na dole bloku oraz na piętrze.i Blisko do przystanku tramwajowego i autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

145 000 zł44 m² 3 295 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dzielnicy Ostatni Grosz o pow. 44 m2, usytuowane na 6 piętrze w wieżowcu. Układ pomieszczeń: przedpokój - na podłodze płytki, szafa w zabudowie. 1 pokój - na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

130 000 zł39 m² 3 266 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie własnościowe w dzielnicy Ostatni Grosz na V piętrze w 10-cio piętrowym bloku z domofonem. Wyremontowane: we wszystkich pomieszczeniach nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Równoległa

Ostatni Grosz,Częstochowa

125 000 zł34 m² 3 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ostatni Grosz, mieszkanie M-2 o powierzchni użytkowej 34,2 m2, na 1 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie przeszło kapitalny remont w 2005 roku. Pokój duży - na podłodze wykładzina. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 000 zł49 m² 20,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie na 3-cim piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku. Mieszkanie jest umeblowane i posiada pralkę, lodówko-zamrażarkę, odkurzacz. Mieszkanie jest w bardzo dobrej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku