dowolna

Mieszkania Częstochowa Osiedle Parkitka

216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

216 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

950 000 zł118 m² 8 082,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy Apartament z fotowoltaiką w prestiżowej dzielnicy Parkitka Częstochowa. 3 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

498 663 zł72 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72.27m zlokalizowane na drugim piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kontkiewicza

Parkitka,Częstochowa

2 700 zł67 m² 40,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem 3-pokojowy Apartament o powierzchni 67,4m usytuowany na trzecim piętrze nowoczesnego bloku z windą. ul. Kontkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

469 000 zł61 m² 7 726,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60,7m , położone na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow.55 m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Szajnowicza - Iwanowa. Mieszkanie przestronne o dobrym standardzie, składające się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

1 075 000 zł206 m² 5 206,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2023

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 206,47m zlokalizowany w cichej, spokojnej dzielnicy Lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

535 436 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

646 816 zł79 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 78.88 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku D w apartamentowcu. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

2 650 zł56 m² 47,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje Na wynajem komfortowy apartament o powierzchni 56 m2 przy ul. Małopolskiej w dzielnicy Parkitka Mieszkanie wykończone materiałami najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 40m2 położonego na kameralnym osiedlu w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

458 000 zł42 m² 11 020,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Parkitce | Pierwsze piętro | Balkon z widokiem na zieleń Na sprzedaż komfortowe, nowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1 piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, urządzone, czekające na pierwszego Najemcę mieszkanie z klimatyzacją i pełnym wyposażeniem. Duży szeroki taras, doskonała lokalizacja, dwa pokoje o powierzchni 45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

330 832 zł37 m² 8 941,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro Nieruchomości Jura Estate oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mieszkanie o powierzchni 36,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem komfortowy apartament położony w dzielnicy Parkitka. Powierzchnia nieruchomości to 75m2, na którą się składa : kuchnia otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

480 000 zł44 m² 10 941,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 43,87 m2 w budynku apartamentowym przy ul. Małopolskiej na pierwszym piętrzę. Mieszkanie wykończone na najwyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

399 000 zł63 m² 6 348,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Parkitka,Częstochowa

585 510 zł67 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

610 000 zł79 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowy Apartament o powierzchni 75,6m Usytuowany na trzecim piętrze pięciopiętrowego bloku z windą w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

4 000 zł86 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej dzielnicy Częstochowy na parkitce. Lokal o powierzchni 86m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

537 300 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

4 000 zł86 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu komfortowe, eleganckie mieszkanie z dużym tarasem położone na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca w jednaj z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

1 600 zł65 m² 24,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Okulickiego 21, dzielnica Parkitka w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 65m2 mieści się na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Parkitka,Częstochowa

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem apartament o powierzchni 58 m2 zlokalizowany na szóstym piętrze nowego bloku z windą w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

749 000 zł69 m² 10 825,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 69,19 m, zlokalizowane na 5 piętrze w nowym bloku z windą, na prestiżowym, zamkniętym osiedlu na Parkitce. Idealne dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

406 908 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa niższa cena Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 zlokalizowane w dzielnicy Parkitka przy ul. Małopolskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Parkitka,Częstochowa

1 300 zł56 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe - Częstochowa, parkitka, ul. Okulickiego Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na parterze w bloku 4piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

456 660 zł52 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - dostępne również inne metraże Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Inwestycja realizowana przez sprawdzonego, lokalnego dewelopera- oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

470 000 zł42 m² 11 309 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Parkitce, balkon z widokiem na zieleń Na sprzedaż komfortowe, nowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe, położone na 4 piętrze nowoczesnego bloku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

798 252 zł100 m² 7 958,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

363 689 zł43 m² 8 455,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem 3 -pokojowy apartament o powierzchni 76m Zlokalizowany na II piętrze bloku w dzielnicy Parkitka w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Parkitka,Częstochowa

2 800 zł59 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem 3 -pokojowy apartament o powierzchni 58,25 m Zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku z windą w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Parkitka,Częstochowa

2 300 zł34 m² 67,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Okulickiego 54 w Częstochowie. Cechy nieruchomości:Powierzchnia użytkowa ~ 34.2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

541 198 zł63 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

660 000 zł79 m² 8 322,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości Przedstawia Państwu na wynajem dwupoziomowe M4 położone w dzielnicy Parkitka. Powierzchnia nieruchomości to 95m2, na którą się składa przestronny salon, dwie ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

5 100 zł86 m² 59,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ofertą biura jest przepiękny apartament o łącznej pow 90 mkw zlokalizowany w dzielnicy Parkitka przy ul. Małopolskiej Apartament położony jest na parterze w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawrzynowicza