dowolna

Mieszkania Częstochowa Północ

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Północ,Częstochowa

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe i wyposażone dwupokojowe mieszkanie położone na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Północ. Mieszkanie po generalnym remoncie z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

387 000 zł51 m² 7 529,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować rozkładowe mieszkanie, położone na 1 piętrze, w 4-piętrowym bloku, w dzielnicy Północ. W 2017r został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kukuczki

Północ,Częstochowa

1 250 zł56 m² 22,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56 m2 wraz z komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze bloku przy ul.Kukuczki 20. Sypialnia i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

399 000 zł77 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ema Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne i zadbane duże mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Północ w Częstochowie. Ta nieruchomość o powierzchni 77 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Północ,Częstochowa

1 550 zł44 m² 35,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie. *II piętro. *44 m2. *Ogrzewanie miejskie. Wyposażenie: *pokój nr1: kanapa rozkładana, stół, krzesła , komoda, regał. *Pokój nr2: kanapa rozkładana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Północ

Północ,Częstochowa

289 000 zł52 m² 5 558 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ciche dwa pokoje na Pólnocy prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,osiedle Północ, jednostka B. Lokalizacja bardzo komfortowa pod względem dostępu do punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Częstochowie, dzielnica Północ, 2- piętro w bloku 4-piętrowym, winda. Kawalerka 28m2 , pokój, kuchnia , łazienka , mały przedpokój , balkon, dodatkowo korytarzyk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Piękne 2-pokoje na I piętrze - Północ dzielnica B Powierzchnia 51,4 m2. Nieruchomość świeżo po remoncie, świetny rozkład, ładny widok i wszędzie blisko. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

390 990 zł59 m² 6 582,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do sprzedaż duże, ustawne M4 położone na 3 piętrze, w bloku 4 -piętrowym na Północy. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, bez nakładu finansowego. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

221 000 zł34 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 34 m2 usytuowane na trzecim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Północ. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Północ,Częstochowa

550 000 zł74 m² 7 441,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji dla kupujących! Lokalizacja: częstochowa, ulica Makuszyńskiego, osiedle Kawie Wzgórza. Oferujemy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 73,91 mkw. Do apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

229 000 zł35 m² 6 505,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 35,2 m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Północ. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Północ,Częstochowa

629 000 zł77 m² 8 162,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży apartament o powierzchni 77,06 mkw na pierwszym piętrze w budynku dwukondygnacyjnym o podwyższonym standardzie na terenie Osiedla Kawie Wzgórza przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

269 000 zł51 m² 5 284,87 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości oferuje w bardzo atrakcyjnej cenie do sprzedaży duże, ustawne i słoneczne M3 położone na 10 piętrze, w bloku 11 -piętrowym na Północy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Północ

Północ,Częstochowa

300 000 zł60 m² 5 034 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Północ w Częstochowie. Mieszkanie mieści się na 8 piętrze w bloku 10 piętrowym zabezpieczonym domofonem. Na powierzchnię 59,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 52m2, usytuowany jest na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gombrowicza

Północ,Częstochowa

229 000 zł36 m² 6 450,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest duże przestronne jednopokojowe mieszkanie typu m2 o pow 35,5 mkw. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Gombrowicza. Posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Północ,Częstochowa

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie trzypokojowe, położone na parterze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Północ. Mieszkanie całkowicie umeblowane do natychmiastowego wprowadzenia. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

419 000 zł71 m² 5 901,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poszukujesz słonecznego i przestronnego mieszkania, które możesz zagospodarować po swojemu? Więc bardzo dobrze trafiłeś/aś! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie do remontu w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

279 000 zł50 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 49,5m 2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Północ. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

299 700 zł51 m² 5 830,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze 4-piętrowego bloku zlokalizowanym w dzielnicy Północ. Na 51,4 m2 mieści się: - ustawna kuchnia, - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

259 000 zł34 m² 7 551,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 34,4m 2 usytuowane na trzecim piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą w dzielnicy Północ. Mieszkanie: w skład, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

249 000 zł45 m² 5 484,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronne, słoneczne M3. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, w zadbanym bloku czteropiętrowym, w spokojnej, pełnej zieleni dzielnicy Północ, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Północ,Częstochowa

480 000 zł77 m² 6 241,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak prowizji dla kupujących! Oferujemy apartament gotowy do odbioru w stanie deweloperskim na pierwszym piętrze na terenie osiedla zamkniętego i monitorowanego w Częstochowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Północ,Częstochowa

480 000 zł74 m² 6 494,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji dla kupujących! Oferowane mieszkanie występuje w dwóch wariantach, rzuty mieszkania załączone są w zdjęciach ogłoszenia. Wariant 1: salon, trzy pokoje, łazienka garderoba/wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Północ,Częstochowa

376 211 zł58 m² 6 534,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji dla kupujących! W końcowej części sekcji zdjęć do ogłoszenia znajdują się rzuty kondygnacji i wszystkich powierzchni poszczególnych apartamentów oraz mapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Północ,Częstochowa

312 690 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Północ,Częstochowa

361 733 zł54 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji dla kupujących! Rzuty przykładowych apartamentów o powierzchni około 50 mkw są załączone w zdjęciach do ogłoszenia. W końcowej części sekcji zdjęć do ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

260 000 zł51 m² 5 098,04 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-3 o powierzchni 51 m2, usytuowane na 7 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Północ. Mieszkanie ma bardzo ładny układ pomieszczeń. Dwa niezależne, ustawne pokoje, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

269 000 zł51 m² 5 284,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 50,90 mkw, zlokalizowana na 10 piętrze w wieżowcu dzielnicy Północ. Dwa niezależne pokoje oraz duża kuchnia są niewątpliwym atutem tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

299 000 zł48 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,5 m2 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym , dzielnica Północ. Mieszkanie idealne również jako gotowiec inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

299 000 zł48 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od zaraz? Więc bardzo dobrze trafiłeś/aś! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w spokojnej i zielonej dzielnicy Częstochowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

370 000 zł69 m² 5 377,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne, przestronne, słoneczne M5 , które zostało zaadaptowane na M4. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w zadbanym bloku czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

340 000 zł61 m² 5 574,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4, północ, 1 piętro Przestronne M-4 o powierzchni 60,99 m2 m2, położone na 1 piętrze w bloku w dzielnicy Północ. Trzy oddzielne pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Częstochowie w dzielnicy Północ przy ul. Pużaka 2. Oferowana nieruchomość to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 34 m2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Północ. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 52 m2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Północ. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

349 000 zł59 m² 5 955,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 58,6m 2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Północ. W skład mieszkania wchodzą: -duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest duże dwupokojowe mieszkanie o pow 52 mkw, gotowe do zamieszkania po małym odświeżeniu w dzielnicy Północ. Pokoje są bardzo przestronne , ustawne , salon z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

249 000 zł44 m² 5 711,01 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości ema prezentuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w miejscowości Częstochowa w dzielnicy Północ przy ul. Pużaka 2/15. Nieruchomość w skrócie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

269 000 zł35 m² 7 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie składające się z dwóch pokoi , kuchni , łazienki z wc i przedpokoju. Wszystko po remoncie , a okolica wspaniała. Mieszkanie znajduje się.