dowolna

Mieszkania Częstochowa Północ

177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

177 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

158 789 zł52 m² 3 053,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zadbane, bardzo dobrze położone (latem chłodne, zimą ciepłe), na podłogach: płytki (kuchnia i przedpokój), panele (pokoje). Kuchnia w zabudowie, ustawne pokoje, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

163 000 zł51 m² 3 196,08 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO pilnej sprzedaży W nowej niższej cenie! nowocześnie wykończone mieszkanie położone w dzielnicy Północ, w bloku siedmiopiętrowym na 5 piętrze. Na mieszkanie składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

134 000 zł48 m² 2 791,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO pilnej sprzedaży! Doskonałe w kredycie "rodzina na Swoim" mieszkanie mieszczące się w bloku czteropiętrowym na czwartym piętrze na osiedlu Północ przy Promenadzie Czesława Niemena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

168 000 zł56 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w o bloku dziesięciopiętrowym. Dwustronny rozkład pomieszczeń, w pokojach na podłodze panele natomiast na ścianach gładzie gipsowe. Widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Północ

Północ,Częstochowa

155 000 zł51 m² 3 021,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne M-3 północ Polecamy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie w dzielnicy Północ. Mieszkanie wyremontowane, do wprowadzenia. Wysokość czynszu dla trzech osób wynosi 469zł/m-c. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Północ,Częstochowa

1 200 zł61 m² 19,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia M-4 na Północy miasta Częstochowa. Mieszkanie o pow. 61m2 na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie, dwustronnie rozkładowe z wystawą okien wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

125 000 zł44 m² 2 840,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rodzina na swoim możliwa zamiana na mniejsze!m2. M3 dwa pokoje 44 m. Mieszkanie na ul. Czecha w cichym i ładnym miejscu z ładnym widokiem z okien. Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

250 000 zł73 m² 3 424,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

bardzo dobra lokalizacja,mieszkanie nadaje się do własnej aranżacji, zarządzane przez Wspólnotę Mieszkaniową, bardzo niskie koszty eksploatacyjne. Blok bardzo dobrze docieplony co powoduje niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

180 000 zł53 m² 3 377 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży M-3 w Częstochowie dzielnica Północ, pow. 53,3m2 na wysokim parterze w bloku czteropiętrowym. wszystkie okna pcv, balkon typu loggia. Na przedpokoju na podłodze płytki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Północ,Częstochowa

800 zł52 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52m2 w dzielnicy Północ. Mieszkanie znajduje się na drugim pietrze w bloku czteropiętrowym. Bardzo ustawne i jasne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

149 000 zł51 m² 2 904,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-3 o powierzchni 51 m2 położone na parterze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

159 000 zł52 m² 3 057,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na trzecim piętrze w ocieplonym i otynkowanym bloku. W pokojach podłoga panelowa na ścianach gipsówka. Łazienka z wanną oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmowskiej

Północ,Częstochowa

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 o powierzchni 48 m2, położone na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym w spokojnej części dzielnicy Północ (ul. Kosmowskiej). Mieszkanie ustawne, bardzo zadbane, nie wymagające większych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

200 000 zł65 m² 3 067 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży M-4 w Częstochowie dzielnica Północ, pow. 65,2 m2 na wysokim parterze w bloku czteropiętrowym. Balkon typu loggia. Mieszkanie bardzo ładne rozkładowo, duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

125 000 zł44 m² 2 840,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na czwartym piętrze w bloku. W pokojach na podłodze lentex natomiast ściany pokryte tapetą. Oddzielna widna kuchnia. Łazienka z wanną oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

1 300 zł77 m² 16,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

W razie potrzeby istnieje możliwość umeblowania. zmiana 2012-11-06

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

139 000 zł48 m² 2 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO pilnej sprzedaży! mieszkanie mieszczące się w bloku czteropiętrowym na czwartym piętrze na osiedlu Północ przy Promenadzie Czesława Niemena. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Północ

Północ,Częstochowa

164 000 zł51 m² 3 196 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Północ

Północ,Częstochowa

155 000 zł51 m² 3 039 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne M-3 Północ wyposażone Polecamy do sprzedaży bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie w wieżowcu. Mieszkanie wyremontowane, w pokojach i przedpokoju na podłodze nowa wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czecha

Północ,Częstochowa

125 000 zł44 m² 2 840 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

138 000 zł34 m² 4 057 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży M-2 o powierzchni użytkowej 34,1 m2 na drugim pietrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Ładny, duży pokój, na ścianach położone gładzie gipsowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

208 000 zł48 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta mieszkania położonego w czteropiętrowym bloku, na parterze w dzielnicy Północ. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, bardzo stylowe, gotowe do zamieszkania. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

340 000 zł61 m² 5 573,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-4, położone w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ. Lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie jest po generalnym remoncie pozwalającym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Północ

Północ,Częstochowa

340 000 zł76 m² 4 444 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy do sprzedania bardzo ładne mieszkanie typu M-4 o pow. 76,5 m2 usytuowane na I piętrze tzw. MDM z balkonem. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

168 000 zł51 m² 3 294,12 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

170 000 zł51 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Północ o powierzchni użytkowej 51 m2 na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym z windą. Mieszkanie po generalnym remoncie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu pełna infrastruktura (park, szkoła, tramwaj, sklepy, boisko do koszykówki i piłki nożnej). Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

170 000 zł51 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania położonego w dzielnicy Północ, w bloku siedmiopiętrowym na 5 piętrze. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia z zabudowa kuchenną, łazienka, osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kukuczki

Północ,Częstochowa

180 000 zł53 m² 3 377,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie M-3, o powierzchni 53,3 m2, położone na wysokim parterze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Północ w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Aniołowskiego oraz Promenady. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

169 000 zł52 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy dla Państwa ofertę mieszkania trzypokojowego położonego na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszakanie jest bardzo przestronne i ustawne. Kuchnia ustawna w prostokącie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Północ

Północ,Częstochowa

180 000 zł51 m² 3 508 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-3 o powierzchni 51,3 m2, położone na 5 piętrze w budynku 7-piętrowym w dzielnicy Północ. Dwa ładne, rozkładowe, jasne pokoje wykończone panelami, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Północ

Północ,Częstochowa

950 zł37 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie pokój Z kuchnią o powierzchni 37,1 m2 mieszczące się w nowym bloku na pierwszym piętrze w dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

175 000 zł48 m² 3 608 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 48,5 mieszczące się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku w dzielnicy Północ. Mieszkanie w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Północ

Północ,Częstochowa

470 000 zł127 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

MDM w dzielnicy Północ. Piękne nowoczesne mieszkanie po kapitalnym remoncie gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Układ mieszkania to dwa poziomy, które mogą być dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

149 000 zł51 m² 2 904 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

245 000 zł68 m² 3 561 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-5 mieszczące się na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, przedpokoju, łazienki osobno z wc i kuchni. W 2 pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Północ,Częstochowa

97 000 zł31 m² 3 129,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania nową ofertę mieszkania typu M-2 w dzielnicy Północ. Mieszkanie w standardzie podstawowym do własnej aranżacji, z dużym balkonem położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

269 000 zł69 m² 3 898,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z duzym balkonem na parterze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie dwustronne rozkładowe o powierzchni 69 m z przestronnym przedpokojem. Trzy osobne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

219 000 zł59 m² 3 711,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie typu M-4 położone na trzecim piętrze w ocieplonym i otynkowanym bloku czteropiętrowym. W pokojach na ścianach zostały położone gładzie.