dowolna

Mieszkania Częstochowa Tysiąclecie

196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

196 ogłoszeń

279 000 zł52,40 m² 5 324,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji W dzielnicy tysiąclecie W częstochowie. Świetna lokalizacja! niedaleko centrum handlowe, promenada czesława niemena oraz uczelnie wyższe. Mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56,78 m² 6 164,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,78 mkw - dzielnica Tysiąclecie usytuowane ne 3-cim piętrze w bloku Lokalizacja: osiedle Tysiąclecie-Wschód w kwadracie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł52,30 m² 5 506,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w bloku przy centrum handlowym Promenada. Mieszkanie o powierzchni 52,3mkw, na którą składają się dwa przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m , położone na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 000 zł52,50 m² 6 647,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje - 1 z wnęką, kuchnia , łazienka, przedpokój) o powierzchni 52,5m2 położonego na szóstym piętrze w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł41,83 m² 5 809,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Częstochowa prezentuje: na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie M3 o powierzchni 38,4m usytuowane na II piętrze w czteropiętrowym bloku w zielonej dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59 m² 8 457,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia prezentuje przestronne świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 59m2 zlokalizowane na 2 piętrze przy u l icy pck - w świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł30,15 m² 7 595,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 30,15 m 2 usytuowane na czwartym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kwiatkowskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł44,70 m² 7 606,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Częstochowa - Biuro Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie M3 o powierzchni 44,7m usytuowane na II piętrze w czteropiętrowym bloku w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, dostępne od ręki! Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku dziesięciopiętrowym położonym w dzielnicy Tysiąclecie, zaledwie 400.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł37,50 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Neo Nieruchomości przedstawia mieszkanie z potencjałem w dzielnicy Tysiąlecie. Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To idealna propozycja dla osób ceniących dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł44 m² 6 136,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44m2 , położone w świetnej lokalizacji w Częstochowie dzielnica Tysiąclecie. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł30 m² 6 966,67 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania położonego na popularnym osiedlu Tysiąclecie przy ul. Kiedrzyńskiej. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł45,80 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 45,8m2 położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ludzie od nieruchomości oferują na sprzedaż mieszkanie typu M4, zlokalizowane przy ulicy Kiedrzyńskiej 128, dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. W skład mieszkania wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł78,85 m² 46,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-4 (2 pokoje i kuchnia z salonem) o powierzchni 78,85m położone na 2 piętrze w kamienicy, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł50,60 m² 6 719,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z wnęką zlokalizowane przy ul. Czartoryskiego - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł51,30 m² 8 284,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią i łazienką) o powierzchni 51,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51,40 m² 6 206,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 51,4 m2. Mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,40 m² 6 469,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja przestronne 2 pokoje | 52,40 m | balkon | 2 windy | dzielnica tysiąclecie Oferujemy do sprzedaży przestronne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 52,40.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56 m² 6 589,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 56 m położonego na parterze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45,80 m² 34,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do wynajmu na Tysiącleciu Oferta najmu mieszkania dwupokojowego zlokalizowania w cichej , spokojnej dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Kiedrzyńskiej. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44,70 m² 5 346,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na 10 piętrze w wieżowcu po termomodernizacji w dzielnicy Tysiąclecie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy ul. Inwalidów Wojennych. To idealna propozycja dla pary , rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56,78 m² 6 164,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł23 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

OD 5 maja. Biuro Standard Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie. 23 m2 na parterze w bloku czteropiętrowym. Okna pcv od strony zachodniej ,brak balkon. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł53,70 m² 7 076,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwustronne 2-pokojowe mieszkanie typu M3 o powierzchni 53,70m , usytuowane na III piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł45,40 m² 6 828,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Dąbrowskiego w Częstochowie, w niskim bloku na czwartym piętrze. To propozycja dla osób, które cenią sobie miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz przytulnego mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie dwupokojowe do najmu. Rozkład - pokój z wyjściem na balkon - drugi pokój - kuchnia - przedpokój - łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł46 m² 5 956,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dwupokojowego mieszkania do remontu? Mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. W pobliżu sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy al. Armii Krajowej - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie : powierzchnia 47 m 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,50 m² 6 373,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Tysiąclecia. Lokal położony w spokojnej, zielonej okolicy, w pobliżu szpitala. Wokół dużo terenów rekreacyjnych idealnych na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Broniewskiego w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 973 zł60 m² 32,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania trzypokojowego na tysiącleciu. Mieszkanie trzypokojowe o pow. ok.60 m 2 , zlokalizowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł68 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 68 m - 3 pokoje, balkon - Częstochowa, tysiąclecie- 2. piętro Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 2. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Ofertą sprzedaży jest kawalerka zlokalizowana przy ul. Kwiatkowskiego - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 8-piętrowym wieżowcu z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł63,80 m² 5 642,63 zł/m²