dowolna

Mieszkania Częstochowa Tysiąclecie

199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje komfortowe, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia. Układ pomieszczeń: - przestronny salon - przytulna sypialnia - osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

410 000 zł46 m² 8 951,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Częstochowa, tysiąclecie ul. Kiedrzyńska, mieszkanie na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o wysokim standardzie! Nieruchomość o powierzchni 45,80 mkw, zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

315 000 zł57 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

M4 | 3 pokoje | ul. Zapolskiej | Tysiąclecie | 3 piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic - Tysiąclecie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

198 000 zł38 m² 5 210,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Idealne mieszkanie pod inwestycję! Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum osiedla Tysiąclecie, przy głównej linii tramwajowej. W pobliżu znajdują osiedlowe sklepiki, piekarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 500 zł29 m² 50,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie, położona na 2 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku. Mieszkanie zostało funkcjonalnie zaprojektowane i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

315 000 zł51 m² 6 152,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,2 m z balkonem, położone na 3. piętrze w bloku z windą, w i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 45 m2 usytuowane na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Czartoryskiego. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 w dzielnicy Tysiąclecie na pierwszym piętrze w wieżowcu z dwiema windami. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem francuskim przy ul. Kiedrzyńskiej 75 w Częstochowie (dzielnica Tysiąclecie), z miejskim ogrzewaniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

270 000 zł52 m² 5 162,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,3 m2, położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

274 000 zł46 m² 5 982,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż ustawne i przytulne mieszkanie o powierzchni 45,8m2, położone w dzielnicy Tysiąclecie, zaledwie kilkanaście minut spacerem od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

1 750 zł46 m² 38,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, eleganckie mieszkanie po kapitalnym remoncie - ul. Kiedrzyńska Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Kiedrzyńskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58m2 położone na 1 piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - Tysiąclecie, częstochowa Oferuję na wynajem przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie, niedaleko centrum miasta. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego na parterze w zadbanym, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

277 000 zł51 m² 5 380,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***rezerwacja*** Przytulne 2-pokojowe mieszkanie - Tysiąclecie Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego dwupokojowego mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Tysiąclecie Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży bardzo ładnego dwupokojowego mieszkania w Częstochowie po generalnym remoncie. Zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone mieszkanie o pow 45,6 mkw w dzielnicy Tysiąclecie na pierwszym piętrze w bloku niskim Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem Przytulna Kawalerka o powierzchni 31m , usytuowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 38 m 2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Gałczyńskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem przy aquapark Częstochowa prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Tysiąclecie,ul.Kiedrzyńska 73,przy aquapark OPIS NIERUCHOMOŚCI Lokal 2 pokojowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł45 m² 6 436,53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,90 m , położone na 1. piętrze w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

250 000 zł38 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży przytulne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

258 000 zł38 m² 6 870,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne mieszkanie M3, częstochowa, tysiąclecie, broniewskiego, sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Polecam do sprzedaży gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio od właściciela bez prowizji! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 46 m znajdujące się na 2. piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

389 000 zł52 m² 7 553,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie na Tysiącleciu, ul. P.C.K. Studio Nieruchomości prezentuję ofertę sprzedaży bardzo ładnego dwupokojowego mieszkania w Częstochowie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Tysiąclecie,Częstochowa

429 000 zł58 m² 7 435,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z ofertą dotyczącą mieszkania na Tysiącleciu przy ul. Okólnej w bliskiej odległości od komunikacji miejskiej, punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

329 000 zł42 m² 7 927,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie. Lokal znajduje się na parterze, dwupiętrowego budynku. Jego powierzchnia wynosi 41,5 m2 i obejmuje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

253 999 zł46 m² 5 521,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 46M: salon z balkonem sypialnia kuchnia łazienka z wc Czynsz - 700 zł Dobra lokalizacja: - 10 minut do Alei nmp - blisko uczelnia - Club Fitness - Endorfina i Planet Fitness -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

268 999 zł38 m² 7 078,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia - ok 38M: salon sypialnia z balkonemkuchniałazienka z wc Zamontowane drzwi antywłamaniowe W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Czynsz - 550 zł Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

249 000 zł39 m² 6 352,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Neo Nieruchomości prezentuje przytulną kawalerkę w dzielnicy Tysiąclecie! Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze niskiego bloku i składa się z: dużego, jasnego pokoju z balkonem osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym na Tysiącleciu. Mieszkanie umeblowane, gotowe do zamieszkania. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

1 550 zł46 m² 33,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- rezerwacja oferty do 12.03.2026 - Mieszkanie M3 na wynajem, Częstochowa, Tysiąclecie, ul.Zapolskiej OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W WGN. Oferujemy na wynajem umeblowane, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 7. piętrze w bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Układ funkcjonalny i wygodny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

253 999 zł39 m² 6 479,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia ok 40M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka Możliwość przebudowy na 3 pokoje z aneksem Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gałczyńskiego - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w 4-piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

285 000 zł45 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości czestate prezentuje: funkcjonalne i odświeżone mieszkanie położone w Częstochowie przy ul. Westerplatte 27. To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

439 999 zł58 m² 7 536,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie na Tysiącleciu, ul. Gwiezdna Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, świeżo wyremontowanego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 58,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Częstochowa, ul. Armii Krajowej Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

329 000 zł40 m² 8 123,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2