dowolna

Mieszkania w kamienicy Częstochowa - Lista aktualnych ogłoszeń

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

800 zł87 m² 9 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Doskonale położony lokal mieszkalny w centrum miasta. położony na 1 piętrze. Lokal o powierzchni: 87 m2. Na podłogach znajduje się parkiet, ściany malowane. W lokalu znajduje się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Witam, wynajmę lokal w I Al.N.M.P w Częstochowie. Witryny,wc,alarm monitoring,wejście od ulicy,świetny punkt na sklep,bank,biuro podróży itp. Zapraszam do obejrzenia po wcześniejszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

430 zł34 m² 12,65 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:10

 

Umeblowane:tak

Wynajmę studentom pokoje w centrum. Wysoki standard. Internet, kablówka. Pokoje umeblowane. Proszę o kontakt telefoniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

450 zł47 m² 9 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Centrum miasta, z możliwością stałego meldunku na czas nieokreślony bez odstępnego Mieszkanie o powierzchni 47,8m2, składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

850 zł36 m² 23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mmay do wynajęcia dużą kawalerkę w ścisłym Centrum miasta. Mieszkanie na 1 piętrze w kamiennicy. Mieszkanie: duży pokój, kuchnia, łazienka. Mieszkanie umeblowane, lodówka, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

850 zł36 m² 23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia dużą kawalerkę w ścisłym Centrum miasta. Mieszkanie na 1 piętrze w kamiennicy. Mieszkanie: duży pokój, kuchnia, łazienka. Mieszkanie umeblowane, lodówka, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

800 zł100 m² 12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Centrum miasta, w kamiennicy, z widokiem na Aleje. Mieszkanie na drugim piętrze, dwa duże pokoje, kuchnia, łazienka , wc, przedpokój. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Częstochowa

700 zł100 m² 7 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Ładne, przestronne -amfiladowe mieszkanie w kamienicy. Do zamieszkania od zaraz. Ogrzewanie- piece kaflowe, kuchnia węglowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

750 zł34 m² 22,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę w centrum Częstochowy studentom lub osobom pracującym kawalerki lub pokoje 1-osobowe. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł56 m² 21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanko w Alejach 2 pokoje umeblowane, łazienka i kuchnia tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z kominkiem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

73 000 zł24 m² 2 962 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w oficynie kamienicy w ścisłym Centrum Częstochowy. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni i łazienki. Okna pcv, na podłodze panele, w łazience glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

850 zł36 m² 23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mmay do wynajęcia dużą kawalerkę w ścisłym Centrum miasta. Mieszkanie na 2 piętrze w kamiennicy. Mieszkanie: duży pokój, kuchnia, łazienka. Mieszkanie umeblowane, lodówka, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 350 zł77 m² 17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mmay do wynajęcia bardzo ładne, duże mieszkanie w wyremontowanej kamiennicy w scisłym Centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 77m2. Trzy duże pokoje, kuchnia, łazienka, duzy przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

103 000 zł30 m² 3 355 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Trzech Wieszczów (ul Hoene-Wrońskiego) o powierzchni użytkowej 30,7 m2 na trzecim piętrze w Kamienicy. Kamienica zadbana, otynkowana, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwa komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2 na drugim piętrze w odremontowanej kamienicy. Dwa pokoje z kuchnią otwartą na pokój. Kuchnia z nowymi meblami na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Śródmieście,Częstochowa

500 zł75 m² 6,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

wynajem na czas nieokreślony, meldunek na pobyt stały, jako główny lokator - za odstępne ( do ustalenia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Joselewicza

Stare Miasto,Częstochowa

200 000 zł52 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ma układ apartamentowy czyli salon z kuchnia (do wykończenia) i jadalnia oraz pokój, hol i łazienka (do wykończenia). Może spełniać funkcję biurową. Zamieszkałe od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2 na parterze w odremontowanej kamienicy. Dwa pokoje z kuchnią otwartą na pokój. Kuchnia z nowymi meblami na wymiar z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 085 zł35 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, w atrakcyjnym miejscu, w pobliżu sądów, kancelarii adwokackich, notarialnych i radcowskich, naprzeciwko siedziby Okręgowej Rady Adwokackiej. Wejście od podwórza,.