Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich, Ostatni Grosz, Częstochowa, śląskie

  • 260 000 zł
  • 52,30 m²
  • 4 971,32 zł/m²

Zdjęcie

Agata Zabraniak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich, Ostatni Grosz, Częstochowa, śląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

260 000 zł

52,30 m²

4 971,32 zł/m²

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Zaktualizowane: 18 maja 2026

260 000 zł 52,30 m² 4 971,32 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
6/10
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1979
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

6/10

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1979

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 260 000 zł (4 971,32 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 52,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 1979
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/10
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 730 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,3 m², położone w dzielnicy Ostatni Grosz w rewelacyjnej, okazyjnej cenie i świetnej lokalizacji!

Nieruchomość składa się z:
-dwóch dużych, ustawnych pokoi, z czego z jednego wychodzi się bezpośrednio na balkon, który stanowi idealne miejsce do odpoczynku,
- dużej łazienki wyposażona w wannę oraz pralkę,
- funkcjonalnej i bardzo dobrze rozplanowanej kuchni,
- (...)

Agent

Agata Zabraniak

511 326...

511 326 160

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agata Zabraniak

511 326...

511 326 160

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości