dowolna

Mieszkania z prawem własności Częstochowa - Lista ofert

508 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

508 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie częstochowa północ I piętro dobry rozkład Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł32,50 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie M2 z dużym balkonem - 32,5 m Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł38,40 m² 6 510,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, tysiąclecie, ul. Obrońców Westerplatte. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz mieszkania, które daje wygodę na co dzień i jednocześnie pozwala urządzić wnętrze po swojemu? Ta oferta może być idealnym wyborem zarówno dla rodziny, jak i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

792 500 zł66,05 m² 11 998,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Parkitka, przy ul.Poleskie j o powierzchni 66,05m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł39,10 m² 6 777,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, w solidnym budynku z cegły. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze, co zapewnia wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł70 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w centrum miasta, nadające sie zarówno na mieszkanie jak i na działalność przeznaczone do kapitalnego remontu. Obok zdjęcia przedstawiające mozliwość zaaranżowania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł100,15 m² 7 478,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego apartamentu zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Lipowej 45. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 488 zł58,01 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł51,50 m² 6 504,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Zamieszkaj wygodnie! Na sprzedaż, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,5 m , z przynależną piwnicą (7,2 m ). Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł55,33 m² 5 422,01 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z rynku wtórnego, położonego w Częstochowie, przy ul. Bohaterów Katynia 29. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

204 000 zł34,15 m² 5 973,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje. Dwupokojowe mieszkanie idealne dla pary , singla lub jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem. Funkcjonalny układ : oddzielna sypialnia, mała oddzielna kuchnia i przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Nieruchomość idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne, dwustronne 37 m Częstochowa, al. Pokoju 13a Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na drugim piętrze w bloku przy Alei Pokoju 13a.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51 m² 8 019,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m2 w dzielnicy Tysiąclecie. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku. Mieszkanie świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł64,10 m² 5 912,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Dekabrystów. Nieruchomość o powierzchni 64,10 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37,55 m² 6 790,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne mieszkanie M3, częstochowa, tysiąclecie, broniewskiego, sprzedaż. Polecam do sprzedaży gotowe do zamieszkania, w bardzo dobrym stanie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 37,55.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Kościuszki 3. Cechy nieruchomości:- powierzchnia mieszkania: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mirowska

Częstochowa,śląskie

479 000 zł65,70 m² 7 290,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe, gotowe mieszkanie z dużym tarasem, balkonem i miejscem postojowym w cenie. Ostatnie dostępne mieszkanie w inwestycji Mirowska Apartamenty. Odbiór kluczy - maj 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,30 m² 7 046,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie częstochowa północ przy promenadzie Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 62,3 m2 położonego.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł31,70 m² 7 413,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Sprzedam M-2 z zabudowaną wnęką, w której można zrobić garderobę lub małą sypialnię. Sprzedaję całość wraz z wyposażeniem (pralko-suszarka, nowy piecyk gazowy, zmywarka, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

369 999 zł67 m² 5 522,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Powierzchnia ok 67m2 -duży salon -2 x Sypialnia -kuchnia -łazienka -wc Instalacja elektryczna miedziana Drzwi antywłamaniowe Okna pcv Podłogi: panele i płytki -czynsz: ok. 1000 zł - Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie do wprowadzenia | po remoncie | centrum | dobra komunikacja | komórka | niski czynsz 650zł obniżka ceny! Tak niewiele potrzeba aby tomieszkanie nabrało klimatu wg Twojej wizji. Oto mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44,70 m² 5 346,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 44,7 m 2 usytuowane na dziesiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Żołnierzy Niezłomnych. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

407 000 zł52 m² 7 826,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Tysiącleciu. Lokal ma ok. 51,4 m , balkon, piwnicę, nową kuchnię z agd i jest.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie w samym Centrum miasta przy ul.Kościuszki! Atuty : -37m2 powierzchni - do własnej aranżacji - mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

599 000 zł69,30 m² 8 643,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe mieszkanie z duszą szuka nowego właściciela. Zamieszkaj W centrum lub zacznij zarabiać od pierwszego dnia! Bez remontów, bez czekania, bez stresu. Idealne miejsce do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

294 900 zł50,30 m² 5 862,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Green House oferuje na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części dzielnicy Wrzosowiak (ul.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł50,32 m² 7 253,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Manufaktura Nieruchomości prezentuje do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,32 m , położone na parterze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2008 roku, wykonanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł80,80 m² 6 547,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Częstochowa, północ, ul. Św. Brata Alberta, nowy apartament na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Bardzo dobra cena! Oferujemy na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł48,50 m² 7 752,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie M-3 gotowe do wprowadzenia. Powierzchnia 48m2, położone na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym. Dzielnica Wrzosowiak / Raków, ul. Kasprowicza. Dwa pokoje, duża kuchnia w kwadracie,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51,20 m² 6 230,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, w dzielnicy Wrzosowiak, przy ul. Bohaterów Katynia 29. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania deweloperskiego z ogródkiem w nowoczesnej inwestycji Carlina Verde w miejscowości Popów (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł41,48 m² 10 125,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,48m2 z balkonem o powierzchni 6,75m2 i miejscem w garażu podziemnym na poziomie -2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

459 000 zł64 m² 7 171,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Częstochowa, ul. Starzyńskiego | Gotowe do zamieszkania ema Nieruchomości prezentuje wyjątkowo zadbane i przestronne mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

278 376 zł33,14 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów w inwestycji Złota Apartamenty, zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł117,54 m² 8 073,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy Apartament z fotowoltaiką w prestiżowej dzielnicy Parkitka Częstochowa. 3 lub 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł67,30 m² 8 558,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie z rynku pierwotnego - osiedle Parkitka, ulica łódzka. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji deweloperskiej, oferowane na zasadzie cesji praw.

Szczegóły ogłoszenia

442 715 zł65 m² 6 811 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości neo prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na styku dzielnic Tysiąclecie i Centrum - w jednej z najbardziej pożądanych części.